EXCLUSIEF: Duivel in spe doet onthulling over RSCA én Standard

285 stemmen
EXCLUSIEF: Duivel in spe doet onthulling over RSCA én Standard

In de Nederlandse tweede klasse spelen heel wat Belgen. Eén van hen is Francesco Antonucci, die furore maakt bij Volendam. Hij komt volgend seizoen uit voor Feyenoord. Onze redactie had een kort gesprek met de technisch vaardige aanvallende middenvelder.


Frank Arnesen wist Antonucci definitief weg te halen bij AS Monaco en stalde hem nog een jaar bij Volendam, waar hij vorig seizoen al indruk maakte op huurbasis. Antonucci is er ook dit seizoen goed op dreef met 4 goals en 6 assists in 16 wedstrijden.

"Ik ben tot dusver zeer tevreden over het seizoen en met Wim Jonk (ex-speler van Inter, Ajax en PSV, nvdr.) hebben we een toptrainer. Het is een coach die speelt volgens de visie van Johan Cruijff en hij is een liefhebber van mooi voetbal. Daarnaast wil hij directe pressing bij balverlies", aldus de 21-jarige Belg. (lees verder onder de foto)


Rode Duivels

Feyenoord zag het talent van Antonucci en haalde hem in huis. Hij tekende tot medio 2024 in Rotterdam. "Als een grote club als Feyenoord zich meldt, dan twijfel je niet. Of ik via Feyenoord hoop om de Rode Duivels te halen? Zeer zeker, dat is een grote droom van mij." Antonucci maakte alvast deel uit van de U21 van België.

Afgelopen zomer werden ploegen als RSC Anderlecht, Standard, Club Brugge en KRC Genk ook genoemd. Vooral RSCA, waar Antonucci al in de jeugd speelde, en Standard werden vaak geciteerd. Vreemd genoeg hapte geen Belgische club.

"Neen, dat waren enkel maar geruchten. Anderlecht of Standard hebben mij geen concreet voorstel gedaan", besluit het talent. Pikant detail: Antonucci speelde ook voor de jeugd van Ajax, niet meteen de meest geliefde club in Rotterdam.

Claudio Reulens

LEES OOK: 'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

Onbegrijpelijk dat de Belgische hem links lieten liggen?

Meest recent

Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

1
1
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

51
51
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

236
236
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

25
25
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

280
280
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

223
223
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

492
492
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

489
489
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

100
100
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

324
324
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

577
577
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

302
302
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

171
171
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

213
213
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

196
196
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

350
350
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

795
795
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

127
127
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

483
483
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

69
69
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

381
381
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

112
112
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

44
44
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

120
120

Meer sportnieuws