EXCLUSIEF: Duivel in spe doet onthulling over RSCA én Standard

door
EXCLUSIEF: Duivel in spe doet onthulling over RSCA én Standard

In de Nederlandse tweede klasse spelen heel wat Belgen. Eén van hen is Francesco Antonucci, die furore maakt bij Volendam. Hij komt volgend seizoen uit voor Feyenoord. Onze redactie had een kort gesprek met de technisch vaardige aanvallende middenvelder.


Frank Arnesen wist Antonucci definitief weg te halen bij AS Monaco en stalde hem nog een jaar bij Volendam, waar hij vorig seizoen al indruk maakte op huurbasis. Antonucci is er ook dit seizoen goed op dreef met 4 goals en 6 assists in 16 wedstrijden.

"Ik ben tot dusver zeer tevreden over het seizoen en met Wim Jonk (ex-speler van Inter, Ajax en PSV, nvdr.) hebben we een toptrainer. Het is een coach die speelt volgens de visie van Johan Cruijff en hij is een liefhebber van mooi voetbal. Daarnaast wil hij directe pressing bij balverlies", aldus de 21-jarige Belg. (lees verder onder de foto)


Rode Duivels

Feyenoord zag het talent van Antonucci en haalde hem in huis. Hij tekende tot medio 2024 in Rotterdam. "Als een grote club als Feyenoord zich meldt, dan twijfel je niet. Of ik via Feyenoord hoop om de Rode Duivels te halen? Zeer zeker, dat is een grote droom van mij." Antonucci maakte alvast deel uit van de U21 van België.

Afgelopen zomer werden ploegen als RSC Anderlecht, Standard, Club Brugge en KRC Genk ook genoemd. Vooral RSCA, waar Antonucci al in de jeugd speelde, en Standard werden vaak geciteerd. Vreemd genoeg hapte geen Belgische club.

"Neen, dat waren enkel maar geruchten. Anderlecht of Standard hebben mij geen concreet voorstel gedaan", besluit het talent. Pikant detail: Antonucci speelde ook voor de jeugd van Ajax, niet meteen de meest geliefde club in Rotterdam.

Claudio Reulens

LEES OOK: 'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Onbegrijpelijk dat de Belgische hem links lieten liggen?

Meest recent

Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

3
3
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

19
19
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

9
9
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

66
66
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

155
155
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

239
239
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

77
77
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

132
132
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

21
21
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

268
268
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

235
235
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

222
222
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

176
176
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

363
363
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

78
78
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

105
105
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

114
114
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

62
62
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

114
114
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

96
96
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

301
301
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

96
96
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

40
40
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

268
268
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

399
399

Meer sportnieuws