Gheysens reageert op mogelijk vertrek Leko

door
Gheysens reageert op mogelijk vertrek Leko

Het lijkt er alsmaar meer op dat Ivan Leko snel Antwerp zal verlaten. De Kroaat is nog maar een half seizoen aan de slag op de Bosuil, maar heeft een voorstel op zak van Guangzhou R&F dat zo lucratief is dat hij overstag lijkt te gaan. Voor Antwerp zou het uiteraard een tegenslag zijn als ze halfweg het seizoen op zoek moeten naar een nieuwe coach, preses Paul Gheysens kwam bij Het Nieuwsblad met een reactie.


De voorbije dagen klonk het dat Antwerp Leko niets in de weg zou leggen als hij absoluut zou willen vertrekken, maar voorzitter Paul Gheysens spreekt voorlopig toch nog andere taal. Hij verklaart in Het Nieuwsblad dat hij nog niets van Leko of de Chinese club gehoord heeft en dat zij eerst met een voorstel zullen moeten komen vooraleer er sprake kan zijn van een vertrek.

Daarnaast tikt Gheysens Leko op de vingers voor het creëren van een 'storm in een glas water' door de Chinese interesse nadrukkelijk te bevestigen aan de pers. Hij waarschuwt zijn trainer dan ook dat hij voorlopig nog steeds zijn job moet uitoefenen en ervoor moet zorgen dat hij zijn geloofwaardigheid niet verliest en zijn ploeg niet destabiliseert.

De voorzitter van Antwerp toonde zich de voorbije weken wel vaker kritisch voor zijn trainer. Zo verklaarde hij vorige week nog dat volgens hem de mindere resultaten in de competitie veroorzaakt werden doordat Leko te weinig met zijn spelers roteerde.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

🚀

Moet Antwerp Leko laten vertrekken als hij weg wil?

Meest recent

Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

1
1
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

4
4
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

13
13
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

57
57
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

38
38
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

9
9
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

124
124
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

150
150
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

39
39
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

90
90
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

307
307
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

48
48
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

219
219
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

196
196
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

75
75
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

24
24
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

68
68
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

194
194
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

99
99
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

76
76
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

127
127
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

391
391
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

40
40
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

166
166
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48

Meer sportnieuws