'Financiële details omtrent voorstel Lamkel Zé bekend'

door
'Financiële details omtrent voorstel Lamkel Zé bekend'

Vorig seizoen was Didier Lamkel Zé nog één van de meest besproken spelers in de Jupiler Pro League, de voorbije maanden werd echter met geen woord meer over hem gerept. De Kameroense aanvaller zit dan ook te verkommeren in de B-kern van Antwerp FC. Een oude bekende zou hem echter een uitweg willen aanbieden.


Zo meldt de krant Het Nieuwsblad dat Panathinaikos interesse toont in Lamkel Zé. En dat is geen toeval. Sinds oktober staat niemand minder dan Laszlo Bölöni aan het roer van de Griekse topploeg. De ervaren Roemeen was de voorbije seizoenen al zijn trainer bij Antwerp en ondanks alle fratsen van de aanvaller, zou hij een nieuwe samenwerking dus zien zitten. Panathinaikos zou wel mikken op een huurbeurt met aankoopoptie, terwijl de Great Old een definitieve transfer prefereert.

UPDATE 23/12

Volgens de Griekse pers is het Panathinaikos menens om Didier Lamkel Zé aan te trekken. De Great Old wil inderdaad liefst een definitieve transfer en zou nog een bedrag tussen de drie en vier miljoen euro willen ontvangen.

De Griekse topclub kan dat voorlopig niet op tafel leggen, want financieel staat de club er momenteel niet sterk voor. Lamkel Zé zou ongeveer 600.000 euro per jaar verdienen en Panathinaikos zou hem willen huren (met een aankoopoptie van 3 à 4 miljoen euro), waarbij ze ongeveer 250.000 euro van het resterende loon willen betalen. Antwerp zou dan nog een klein deel van zijn loon op zich moeten nemen.

Antwerp beseft dat er een oplossing moet komen, maar wacht nog even af. Lamkel Zé twijfelt voorlopig zelf ook of de Griekse competitie een goed idee is, maar hij zou er zich wel enkele maanden in de kijker kunnen spelen om komende zomer dan naar een grotere competitie te kunnen verkassen.

LEES OOK: Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Moet Antwerp ingaan op dit voorstel?

Meest recent

Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

19
19
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

140
140
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

114
114
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

86
86
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

133
133
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

23
23
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

171
171
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

116
116
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

92
92
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

171
171
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

45
45
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

61
61
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

307
307
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

245
245
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

228
228
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

152
152
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

125
125
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

181
181
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

68
68
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

105
105
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

330
330
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

147
147
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

479
479
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

161
161
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

411
411

Meer sportnieuws