'Financiële details omtrent voorstel Lamkel Zé bekend'

door
'Financiële details omtrent voorstel Lamkel Zé bekend'

Vorig seizoen was Didier Lamkel Zé nog één van de meest besproken spelers in de Jupiler Pro League, de voorbije maanden werd echter met geen woord meer over hem gerept. De Kameroense aanvaller zit dan ook te verkommeren in de B-kern van Antwerp FC. Een oude bekende zou hem echter een uitweg willen aanbieden.


Zo meldt de krant Het Nieuwsblad dat Panathinaikos interesse toont in Lamkel Zé. En dat is geen toeval. Sinds oktober staat niemand minder dan Laszlo Bölöni aan het roer van de Griekse topploeg. De ervaren Roemeen was de voorbije seizoenen al zijn trainer bij Antwerp en ondanks alle fratsen van de aanvaller, zou hij een nieuwe samenwerking dus zien zitten. Panathinaikos zou wel mikken op een huurbeurt met aankoopoptie, terwijl de Great Old een definitieve transfer prefereert.

UPDATE 23/12

Volgens de Griekse pers is het Panathinaikos menens om Didier Lamkel Zé aan te trekken. De Great Old wil inderdaad liefst een definitieve transfer en zou nog een bedrag tussen de drie en vier miljoen euro willen ontvangen.

De Griekse topclub kan dat voorlopig niet op tafel leggen, want financieel staat de club er momenteel niet sterk voor. Lamkel Zé zou ongeveer 600.000 euro per jaar verdienen en Panathinaikos zou hem willen huren (met een aankoopoptie van 3 à 4 miljoen euro), waarbij ze ongeveer 250.000 euro van het resterende loon willen betalen. Antwerp zou dan nog een klein deel van zijn loon op zich moeten nemen.

Antwerp beseft dat er een oplossing moet komen, maar wacht nog even af. Lamkel Zé twijfelt voorlopig zelf ook of de Griekse competitie een goed idee is, maar hij zou er zich wel enkele maanden in de kijker kunnen spelen om komende zomer dan naar een grotere competitie te kunnen verkassen.

LEES OOK: ‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

Moet Antwerp ingaan op dit voorstel?

Meest recent

Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

6
6
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

131
131
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

55
55
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

88
88
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

492
492
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

126
126
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

110
110
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

216
216
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

289
289
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

323
323
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

147
147
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

720
720
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

441
441
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

132
132
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

316
316
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

57
57
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

71
71
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

422
422
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

89
89
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

511
511
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

273
273
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

464
464
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

389
389
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

348
348
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1554
1554

Meer sportnieuws