'Financiële details omtrent voorstel Lamkel Zé bekend'

696
'Financiële details omtrent voorstel Lamkel Zé bekend'

Vorig seizoen was Didier Lamkel Zé nog één van de meest besproken spelers in de Jupiler Pro League, de voorbije maanden werd echter met geen woord meer over hem gerept. De Kameroense aanvaller zit dan ook te verkommeren in de B-kern van Antwerp FC. Een oude bekende zou hem echter een uitweg willen aanbieden.


Zo meldt de krant Het Nieuwsblad dat Panathinaikos interesse toont in Lamkel Zé. En dat is geen toeval. Sinds oktober staat niemand minder dan Laszlo Bölöni aan het roer van de Griekse topploeg. De ervaren Roemeen was de voorbije seizoenen al zijn trainer bij Antwerp en ondanks alle fratsen van de aanvaller, zou hij een nieuwe samenwerking dus zien zitten. Panathinaikos zou wel mikken op een huurbeurt met aankoopoptie, terwijl de Great Old een definitieve transfer prefereert.

UPDATE 23/12

Volgens de Griekse pers is het Panathinaikos menens om Didier Lamkel Zé aan te trekken. De Great Old wil inderdaad liefst een definitieve transfer en zou nog een bedrag tussen de drie en vier miljoen euro willen ontvangen.

De Griekse topclub kan dat voorlopig niet op tafel leggen, want financieel staat de club er momenteel niet sterk voor. Lamkel Zé zou ongeveer 600.000 euro per jaar verdienen en Panathinaikos zou hem willen huren (met een aankoopoptie van 3 à 4 miljoen euro), waarbij ze ongeveer 250.000 euro van het resterende loon willen betalen. Antwerp zou dan nog een klein deel van zijn loon op zich moeten nemen.

Antwerp beseft dat er een oplossing moet komen, maar wacht nog even af. Lamkel Zé twijfelt voorlopig zelf ook of de Griekse competitie een goed idee is, maar hij zou er zich wel enkele maanden in de kijker kunnen spelen om komende zomer dan naar een grotere competitie te kunnen verkassen.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Moet Antwerp ingaan op dit voorstel?

Meest recent

Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

0
0
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

6
6
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

20
20
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

104
104
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

43
43
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

12
12
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

50
50
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

42
42
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

108
108
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

216
216
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

13
13
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

85
85
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

265
265
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

117
117
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

48
48
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

36
36
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

76
76
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

184
184
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

53
53
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

126
126
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

76
76
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

111
111

Meer sportnieuws