Patro Eisden valt in Engelse handen

door
Patro Eisden valt in Engelse handen

Er is alweer een buitenlandse overname in het Belgische voetbal. Patro Eisden deelde via zijn website mee dat een Engelse ontwikkelaar de club heeft overgenomen. Stijn Stijnen blijft de sportieve baas.

"K. Patro Eisden Maasmechelen was op zoek naar een overnemer. Na de recente intrede van buitenlandse eigenaars in het Belgische voetbal wordt het duidelijk dat nieuwe middelen aangeboord moeten worden om competitief te zijn en een uitbouw naar een stabiele en professionele traditieclub te kunnen vrijwaren. Na een uitgebreide screening van verschillende kandidaat-investeerders is de club verheugd het volgende nieuws te melden. De beste en meest concrete piste voor de toekomst werd gevonden in Dhr. Devonport en partners. De groepering rond Dhr. Devonport is Londen-based en heeft wereldwijde vertakkingen in residentiële en niet-residentiële development projecten", laat de club weten.

Azimi blijft bij de club betrokken

Stijnen kwam ook met een reactie. "Na verschillende maanden van voorbereidende gesprekken is het tijd om te landen. De nieuwe investeerder wenst te benadrukken de club de middelen te geven om een fulltime professionele club te worden en om verder stappen te zetten in dit tot nu toe sportieve succesvol project."

Salar Azimi blijft ook bij de club betrokken. Hij blijft de komende vijf jaar één van de hoofdsponsors van de club. "Ik wil benadrukken dat Dhr. Azimi de juiste persoon op de juiste plaats was. De sportieve successen met een kampioenschap als kers op de taart in zijn eerste seizoen zal voor altijd een unicum zijn en een meer dan een voetnoot in de geschiedenis van de club", laat Stijnen weten.

LEES OOK: Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Goede zaak voor Patro?

Meest recent

Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

12
12
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

22
22
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

135
135
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

175
175
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

566
566
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

149
149
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

32
32
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

304
304
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

183
183
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

746
746
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

257
257
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

343
343
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

194
194
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

98
98
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

595
595
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

252
252
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

123
123
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

551
551
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

468
468
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

697
697
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

256
256
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

540
540
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

362
362
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

97
97
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

569
569

Meer sportnieuws