Patro Eisden valt in Engelse handen

door
Patro Eisden valt in Engelse handen

Er is alweer een buitenlandse overname in het Belgische voetbal. Patro Eisden deelde via zijn website mee dat een Engelse ontwikkelaar de club heeft overgenomen. Stijn Stijnen blijft de sportieve baas.

"K. Patro Eisden Maasmechelen was op zoek naar een overnemer. Na de recente intrede van buitenlandse eigenaars in het Belgische voetbal wordt het duidelijk dat nieuwe middelen aangeboord moeten worden om competitief te zijn en een uitbouw naar een stabiele en professionele traditieclub te kunnen vrijwaren. Na een uitgebreide screening van verschillende kandidaat-investeerders is de club verheugd het volgende nieuws te melden. De beste en meest concrete piste voor de toekomst werd gevonden in Dhr. Devonport en partners. De groepering rond Dhr. Devonport is Londen-based en heeft wereldwijde vertakkingen in residentiële en niet-residentiële development projecten", laat de club weten.

Azimi blijft bij de club betrokken

Stijnen kwam ook met een reactie. "Na verschillende maanden van voorbereidende gesprekken is het tijd om te landen. De nieuwe investeerder wenst te benadrukken de club de middelen te geven om een fulltime professionele club te worden en om verder stappen te zetten in dit tot nu toe sportieve succesvol project."

Salar Azimi blijft ook bij de club betrokken. Hij blijft de komende vijf jaar één van de hoofdsponsors van de club. "Ik wil benadrukken dat Dhr. Azimi de juiste persoon op de juiste plaats was. De sportieve successen met een kampioenschap als kers op de taart in zijn eerste seizoen zal voor altijd een unicum zijn en een meer dan een voetnoot in de geschiedenis van de club", laat Stijnen weten.

Goede zaak voor Patro?

Meest recent

Euvard slijpt de messen: "Als we de beloftes willen waarmaken..."

Vincent Euvrard kon tot op heden niet echt betere resultaten neerleggen. De trainer kreeg al de ...

10
10
Broos over Rode Duivels: "Pfff, doe mij dat niet aan!"

Hugo Broos wist zich met Zuid-Afrika te plaatsen voor het WK 2026. De ervaren trainer heeft zo ...

37
37
Patrick Kluivert krijgt de bons na missen van het WK

De WK-kwalificaties zijn volop bezig en ondertussen zijn al heel wat landen zeker van het WK 2026. ...

47
47
Erik Van Looy schokt Vlaanderen met afscheid: "Anderlecht..."

Na 22 seizoenen gooit Erik Van Looy het roer om in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ — ...

40
40
Verenigde Staten zet alles op alles voor RSCA-speler

De afgelopen dagen verloren de Belgen toch wel wat talenten aan andere landen. Komt daar een derde ...

85
85
'Nederland verstomt: Eredivisie-reus voor Vanaken lonkt'

Hans Vanaken (33) blijft België en omstreken verbazen: sterk bij de Rode Duivels, een goal ...

323
323
'JPL-clubs willen absolute parel naar België halen'

De Jupiler Pro League is een opleidingscompetitie pur sang. De Belgische eersteklassers speuren dan ...

55
55
Boeckx geeft Anderlecht raad: "Wie weet zelfs de titel"

Bij RSC Anderlecht was het tot dusver amper rustig. De Europese vernedering, het vertrek van Wouter ...

201
201
'AA Gent legt nieuwe bom onder het Belgische voetbal'

De voorbije maanden heeft het regelmatig gestormd binnen de Pro League. Er waren zeer moeizame ...

188
188
Stijnen oordeelt: "Hij moet meer spelen bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels gaan naar het WK van komende zomer. Dat lijkt vast te staan. De Belgen stonden er op ...

143
143
‘Anderlecht ruikt gouden kans op transfermarkt’

RSC Anderlecht is achter de schermen druk bezig met het scouten van spelers. De Brusselaars houden ...

125
125
Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

233
233
Voetbalkijker gewaarschuwd: DAZN grijpt drastisch in

De Jupiler Pro League blijft voorlopig enkel te bekijken via de betalende app van DAZN. Wie dit ...

892
892
'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Binnen een drietal weken krijgt Club Brugge in de Champions League het bezoek van FC Barcelona. Door ...

122
122
Sensatie in Champions League: straffe comeback OHL Women

Volgende week staat de derde speeldag in de League Phase van de Champions League op het programma. ...

108
108
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

296
296
'Megatransfer Tzolis: spectaculair prijskaartje gelekt'

Ondanks de nodige interesse, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om Christos Tzolis aan boord ...

356
356
Details RvB Anderlecht bekend: één grote afwezige

Het vernieuwde RSC Anderlecht kan uit de startblokken schieten. Woensdagavond werden de plannen van ...

472
472
'Noa Lang nu al op zijspoor: Conte legt eis op tafel'

De tweede interland-break van het seizoen zit achter de rug en daar zullen verschillende spelers ...

199
199
Selectie Duivels: verbazingwekkende naam mee naar WK?

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

797
797
Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp FC werkt voorlopig een erg wisselvallig seizoen af. Toch hebben de supporters iets om ...

637
637
'Nieuwe info duikt op: Union mikte vol op deze coach'

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

273
273
'Witte rook bij Anderlecht: plan Coucke goedgekeurd'

Er heerste de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over hoe het verder moest bij Anderlecht. Op 1 ...

468
468
Broos spreekt duidelijke taal over toekomst na straffe WK-stoot

Hugo Broos heeft deze week een stukje Belgische voetbalgeschiedenis geschreven. De ervaren rot werd ...

75
75
Genk ziet nog een jeugdinternational vertrekken

KRC Genk zet nog steeds vol in op zijn jeugd. Met Kos Karetsas en Mike Penders lanceerde het vorig ...

122
122

Meer sportnieuws