Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op speeldag 17!

28 stemmen
Zo win jij bijna 300 euro met 10 euro inzet op speeldag 17!

Hoewel de meeste clubs de helft van hun wedstrijden al achter de rug hebben, wordt dit weekend speeldag 17 van de Jupiler Pro League afgewerkt. Vrijdag hield Charleroi op de valreep reeds de drie punten thuis tegen Anderlecht, maar ook elders staan er nog tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


Op zaterdag staat Zulte Waregem oog in oog met STVV. Terwijl de Kanaries nu helemaal onderaan bengelen, lijkt Essevee met een zeven op negen op weg naar iets veiligere oorden. Daarbij hielden de troepen van Francky Dury zelfs twee keer de nul, pas de tweede en derde clean sheet van het seizoen. Mogelijk volgt tegen Sint-Truiden, dat de op een na slechtste aanval huisvest, al meteen een vierde exemplaar. Indien Louis Bostyn zijn netten opnieuw schoon kan houden, is dat 3,85x onze inzet waard.



Later op de avond krijgt KRC Genk het bezoek van KV Kortrijk. Hoewel de Limburgers favoriet zijn en dus wellicht weer dominant voetbal op de mat willen leggen, dwingen de Kerels gemiddeld genomen meer hoekschoppen af. 5,82 stuks per match om precies te zijn, waarmee ze doorgaans beter doen dan hun tegenstander. Genk daarentegen krijgt slechts 4,31 corners per duel, tegenover vijf voor de oppositie. Wij zetten daarom toch in op meer hoekschoppen voor KVK, goed voor 3,10x ons inleggeld.

Op zondag zijn alle ogen uiteraard gericht op de kraker tussen Club Brugge en AA Gent, ook wel gekend als de Slag om Vlaanderen. Een garantie op een bitse strijd dus, al zou dat dit keer wel eens best kunnen meevallen. Met respectievelijk 21 en 23 gele kaarten bezetten de lands –en vicekampioen namelijk de twee bovenste plaatsen in de fairplayranking. Als ze die lijn allebei doortrekken en scheidsrechter Erik Lambrechts hoogstens drie keer naar zijn borstzak moet grijpen, rekenen wij ons 2,33x onze bet rijker.



Daarna is het de beurt aan OH Leuven en KV Mechelen, dat donderdag een einde zag komen aan een reeks van 11 matchen op rij met minstens één doelpunt. OHL doet zelfs nog straffer door tot dusver in élke wedstrijd te scoren. Dat beide teams raak zullen treffen, lijkt dus haast een sinecure. Met behulp van de Bet Builder koppelen we die voorspelling aan meer gele kaarten voor Malinwa, dat reeds zeven stuks meer telt dan de promovendus. In totaal komen we zo aan een quotering van 3,30x onze inzet.

Als laatste trekken we naar Waasland-Beveren, waar Antwerp over de vloer komt. De gedoodverfde degradatiekandidaat zag net een reeks van zeven op negen gestuit, waarmee het echter even uit de gevarenzonen lijkt. Bij het stamnummer één is het na drie nederlagen op rij dan weer alarmfase rood. Dieumerci Mbokani deelt enigszins in de malaise en staat alweer twee weken droog, maar met zeven goals in zes ontmoetingen liggen de Waaslanders hem wel. Een treffer van Dieu levert 2,45x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een clean sheet voor Zulte Waregem op Stayen, Kortrijk dat het meeste corners versiert in de Luminus Arena en een doelpunt voor Mbokani op de Freethiel, bij UNIBET.be samen goed voor ruim 29x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd naverlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

Wie zal volgens u de Slag om Vlaanderen winnen?

Meest recent

Marc Coucke zorgt voor grote ophef: 'Onvervalste Playboy!'

Marc Coucke heeft opnieuw voor flink wat reacties gezorgd. Terwijl het stof van alweer een turbulent ...

1
1
T2 of vertrekken? Taravel licht tipje van de sluier

Bij Anderlecht moeten in de komende weken heel wat knopen doorgehakt worden. Over de spelerskern, ...

2
2
Knelpuntpositie ingevuld: Garcia zet nieuwe Duivel klaar

De Rode Duivels zijn zich in Tubeke volop aan het klaarstomen voor het WK. In de Verenigde Staten ...

20
20
'Standard werkt aan straffe terugkeer jeugdproduct'

Standard eindigde het seizoen met een grote ontgoocheling, want op de slotspeeldag gaf het de ...

29
29
Westerlo baalt: sterkhouder kondigt vertrek aan

Westerlo is de voorbije jaren uitgegroeid tot een handelshuis. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

26
26
'Jawoord gegeven: Union op zucht van eerste knaltransfer'

De kassa zal deze zomer weer fors gaan rinkelen bij Union, zoveel lijkt zeker. De Brusselaars deden ...

91
91
'Anderlecht meldt zich opnieuw voor topschutter'

Anderlecht staat na een ontgoochelend seizoenseinde voor een belangrijke zomer. De play-offs maakten ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Straffe dubbeldeal Barça, exit Pocognoli'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

137
137
Topseizoen Lammens: grote eer in Engeland lonkt

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United. De doelman kreeg nog ...

78
78
KV Mechelen pakt plots uit met terugkeer toptalent

KV Mechelen wist dit seizoen de Champions Play-Offs te bereiken, maar daar kon het geen potten ...

74
74
Anderlecht lijkt na update volgende WK-ganger te hebben

Op het WK in Qatar had Anderlecht nog drie vertegenwoordigers, maar dat aantal zal Paars-Wit op de ...

126
126
Brandon Mechele zet fans op scherp met mysterieuze boodschap

Een korte boodschap van Brandon Mechele heeft heel wat Club Brugge-supporters aan het denken gezet. ...

213
213
Charleroi kondigt drie vertrekkers aan

Bij Charleroi blikken ze terug op een toch wel ontgoochelend seizoen. In de winter leken ze nog op ...

32
32
Klap voor Coucke: fraudeproces RSCA wéér maanden uitgesteld

Dit had normaal gezien een belangrijke week moeten worden voor Marc Coucke. Donderdag moest ...

103
103
Fabrizio Romano meldt transferdomper voor Union

Union wist zich ook dit seizoen makkelijk te handhaven in de Belgische top, ondanks het verlies van ...

79
79
'Standard en STVV strijden om eenmalig Rode Duivel'

Het seizoen zit er voor zo goed als alle teams in de Jupiler Pro League op en dat betekent dat ze ...

172
172
Hoefkens verrast iedereen met toekomstbesluit

Carl Hoefkens blikt terug op een bewogen seizoen. De trainer slaagde er niet in om NAC Breda opnieuw ...

90
90
Anderlecht hoopt: breken twee aanwinsten deze zomer door?

Bij RSC Anderlecht haalde men in het tijdperk veel kwantiteit, maar te weinig kwaliteit. Hoe staat ...

379
379
Taravel voorspelt grote toekomst voor RSCA-speler

Bij RSC Anderlecht zijn ze tevreden dat het seizoen voorbij is. De club kende vanaf het begin, via ...

232
232
'Drama voor Rode Duivels: sterkhouder mist WK-start'

Bondscoach Rudi Garcia begint toch met de nodige zorgen aan het WK. Romelu Lukaku topfit krijgen, ...

397
397
Standard of Antwerp? Wilmots duidelijk over Teuma

Waar speelt Teddy Teuma in het seizoen 2025/2026? De bijna 33-jarige middenvelder staat nog tot eind ...

196
196
'Anderlecht waagt zich aan levensgevaarlijke trainersgok'

Anderlecht is klaar voor een stevige gok op de trainersmarkt. Paars-wit heeft een aanbieding ...

378
378
"Vermeeren naar Club Brugge? Waarom niet?"

Waar speelt Arthur Vermeeren volgend seizoen? De jonge middenvelder maakte de afgelopen jaren niet ...

906
906
Deschacht komt met groot transfernieuws omtrent De Cat

RSC Anderlecht gaat Nathan De Cat verliezen. Dat staat zo goed als vast. Olivier Deschacht had in de ...

378
378
Patro Eisden verbaast België: “Onhoudbaar”

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

85
85

Meer sportnieuws