
Vincent Kompany zag een zwakke prestatie van zijn team. RSC Anderlecht verdedigde goed tot de 92ste minuut, totdat Mustaphu Bundu blunderde. RSCA incasseerde zijn derde nederlaag.
"Het was een moeilijke match voor beide ploegen. Het was slordig en de kwaliteit was pover aan beide kanten. We krijgen één à twee goede kansen en Charleroi krijgt een kans van ons. Charleroi was een ploeg van ons niveau, zal ik maar zeggen. Beide ploegen legden elkaar lam en dat is vervelend voor de neutrale supporter, ook voor de coach", zei hij aan Eleven Sports.
Kompany was uiteraard zeer ontevreden over de blunder van Mustapha Bundu. "De jongens hebben alles gegeven, maar de kwaliteit lag veel te laag. Die tegengoal? We krijgen een kans om te counteren, maar in plaats van naar het andere doel te gaan spelen we naar ons doel... De fout ligt niet bij Wellenreuther, want er gaat voordien veel fout. Ik weet heel goed waar de fout lag en ik zal dat ook aangeven. Het is aan mij om er voor te zorgen dat dit niet meer gebeurt. Het verbaast mij niet dat we zo wisselvallig zijn, maar het is wel frustrerend."
POLL: Verdiende Anderlecht een punt?