Xavi bezorgt Barcelona gigantische domper

door
Xavi bezorgt Barcelona gigantische domper

Bij FC Barcelona staan er in januari voorzittersverkiezingen geprogrammeerd en die zullen zeer belangrijk zijn voor de toekomst van de club. De verschillende kandidaten deden de voorbije weken en maanden hun toekomstplannen uit de doeken en velen denken daarbij ook aan een trainerswissel. De absolute droomkandidaat van een aantal kandidaten, waaronder ook topfavoriet Victor Font, is Xavi.


Maar zij die hoopten op een terugkeer van het icoon in Camp Nou, lijken die hoop voorlopig op te moeten bergen. In een open brief geeft hij immers aan dat hij voorlopig in Qatar blijft. "Er zal zeker een moment komen dat het tijd wordt de volgende stap in mijn carrière te zetten, maar nu focus ik me op mijn tijd hier en wil ik mijn kans grijpen om een kleine rol te spelen in het spannende avontuur van Qatar richting 2022", schrijft hij immers.

Xavi is sinds het afsluiten van zijn spelersloopbaan in 2019 hoofdtrainer bij Al Sadd. In 2022 wordt het WK in Qatar georganiseerd en Xavi verbindt zijn lot dus minstens tot dan aan de oliestaat. Zijn contract bij Al Sadd loopt wel in juni 2021 al af.

POLL: Zou Xavi nu al een goede trainer zijn voor Barça?

Meest recent

'West Ham shopt bij Club & RSCA: vier vliegen in één klap?'

Naar jaarlijkse traditie zullen komende zomer weer heel wat smaakmakers de Belgische velden ...

89
89
Anderlecht zet flirt met jarige Lukaku verder: ‘Dromen…’

RSC Anderlecht kijkt reikhalzend uit naar de terugkeer van Romelu Lukaku. De topscorer aller tijden ...

66
66
Trip Kompany zorgt voor storm in Duitsland: “Schandalig!”

Vincent Kompany speelde kampioen met Bayern München twee speeldagen voor het einde van de ...

106
106
Simic slaat op tafel bij Anderlecht: droombestemming genoemd

RSC Anderlecht en Oliver Renard staan voor een drukke transferzomer. De club zal weer een nieuwe ...

223
223
Wilmots roept meteen erg straffe taal bij Standard Luik

Standard Luik pakte uit met een verrassing van formaat: Marc Wilmots werd plots aangesteld als de ...

224
224
‘Cercle Brugge hakt knoop door over Jimmy De Wulf’

Cercle Brugge verraste vriend en vijand door Bernd Storck weg te kapen bij KV Kortrijk. De Duitser ...

134
134
‘Zéér onverwachte ommekeer: monsterbod op Tielemans'

Youri Tielemans is dit seizoen dé patron bij Aston Villa. De middenvelder miste amper ...

120
120
‘Grote zorgen Anderlecht: Renard stipt transferprioriteit aan’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Er valt in de Champions Play-Offs niets meer ...

267
267
'Clásico-bom bij Real Madrid: sterspeler forceert vertrek'

Het Spaanse MARCA dropte een bom bij Real Madrid. Volgens de krant heeft Rodrygo geweigerd om in de ...

108
108
Géén Napoli? 'Verrassende club wil De Bruyne kapen'

Kevin De Bruyne werd de afgelopen dagen nadrukkelijk in verband gebracht met Napoli. De ploeg van ...

525
525
Anderlecht vloekt nog stééds op Mazzu: dit is waarom

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen Union SG. De Brusselse rivaal was al vaak de ...

352
352
Antwerp trommelt álle legendes op voor begrafenis

Royal Antwerp FC is begonnen aan de afbraak van de iconische Tribune 2 van de Bosuil. Op de ...

98
98
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt in JPL, kassa Club Brugge’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

618
618
Straffe wending Romelu Lukaku? “Kompany-rol bij Anderlecht”

De toekomstige terugkeer van Romelu Lukaku naar RSC Anderlecht blijft de gemoederen bezighouden. De ...

638
638
Union SG hoort cruciaal nieuws over peperduur nieuw stadion

RSC Anderlecht kwam plots op de proppen met plannen om een nieuw stadion te bouwen, maar rivaal ...

298
298
‘Standard vreest: Ivan Leko krijgt plots topaanbieding’

Ivan Leko had dit seizoen een duidelijk plan voor ogen bij Standard Luik, maar uiteindelijk zullen ...

184
184
JPL of CPL? Radja Nainggolan bereikt overeenkomst

Radja Nainggolan liet zich een paar dagen geleden nog uit over zijn toekomst bij Lokeren-Temse. De ...

273
273
Hoofdpijn Anderlecht: 'Toptransfer Stroeykens in de maak'

Mario Stroeykens was dit seizoen één van de sterkhouders van RSC Anderlecht, maar de ...

414
414
Verrassing van formaat: Standard pakt uit met Marc Wilmots

Standard Luik heeft stevig uitgepakt. De Rouches maakten op de officiële kanalen de komst van ...

365
365
'Club Brugge zorgt voor transferwending met Vetlesen'

Club Brugge blijf leider Union SG onder zware druk zetten en won zondagavond ook de belangrijke ...

777
777

Meer sportnieuws