TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Yaremchuk, Anderlecht dicht bij spits'

305 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Yaremchuk, Anderlecht dicht bij spits'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht mogen we in januari vooral uitgaande transfers verwachten. Eén van de eerste vertrekkers zal wellicht Isaac Kiese Thelin zijn. De Zweedse spits mag vertrekken na zijn uitleenbeurt aan Malmö en geniet naar eigen zeggen interesse van verschillende clubs. Voor Anderlecht is dat goed nieuws, want zijn marktwaarde is na zijn geslaagde passage in Zweden ook gestegen tot 2,5 miljoen euro.



Voor volgend seizoen werkt Anderlecht wel al aan de komst van Mykola Kukharevych. De jonge Oekraïner legde donderdag al zijn medische testen af en met zijn club Rukh Lviv lijkt alles ook in kannen en kruiken te zijn. Alleen twijfelt de speler zelf nog omdat hij geen Engels spreekt en omdat Dynamo Kiev ook interesse toont. Anderlecht hoopt de transfer desondanks begin januari nog af te kunnen ronden.

Ook van een verlengd verblijf van Lukas Nmecha wordt al werk gemaakt, maar evident zal dat niet worden. De Duitse spits is immers einde contract in 2022, wat betekent dat Manchester City hem volgende zomer in principe zal moeten verkopen om nog een transfersom te vangen. Anderlecht moet er dus op rekenen dat Nmecha nog bijtekent bij de Engelsen om te mogen hopen op een nieuwe uitleenbeurt.



Roman Yaremchuk wou in de zomer al AA Gent verlaten, maar een transfer kwam er toen niet van. In januari zal het misschien wel lukken, want interesse is er genoeg voor de spits. Sporting Lissabon zou naar zijn diensten dingen, maar ook bij AS Roma en Galatasaray zou hij in beeld zijn.

Ook KRC Genk lijkt afscheid te moeten nemen van een sterkhouder. Een transfer van Joakim Maehle lijkt stilaan onvermijdelijk, want Atalanta zou doordrukken voor de Deense rechtsback. De Italianen zouden 10 miljoen euro veil hebben, maar Genk zou wel nog schermen met interesse van enkele andere teams.



Mogelijk maakt een talent van Manchester City volgende maand de overstap naar de Jupiler Pro League. De 18-jarige Jayden Braaf zou willen en mogen vertrekken en zou belangstelling genieten uit België, Nederland en Duitsland. De Nederlander zal voor een Belgische club wel alleen op huurbasis haalbaar zijn, want City zou een vraagprijs van 9 miljoen euro bepaald hebben.

BUITENLAND

Manchester United zou een opmerkelijke transfer willen realiseren. Het zou namelijk Kieran Trippier terug naar de Premier League willen halen. De Engelse international is bezig aan zijn tweede seizoen bij Atletico Madrid en is daar uitgegroeid tot een vaste waarde. De Spanjaarden zouden dan ook geen zin hebben om de rechtsachter te verkopen.



RB Leipzig heeft al de eerste grote transfer van de winter afgerond. Het heeft zich namelijk verzekerd van de diensten van Dominik Szoboszlai, die voor zo'n 20 miljoen euro overkomt van zusterclub RB Salzburg. Het Hongaarse toptalent stond ook in de belangstelling van onder meer Arsenal, Bayern München en Real Madrid.

LEES OOK: Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

Is Yaremchuk klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

77
77
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

25
25
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

131
131
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

240
240
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

279
279
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

180
180
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

235
235
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

133
133
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

133
133
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

280
280
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

260
260
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

110
110
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

41
41
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

86
86
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

575
575
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

201
201
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

449
449
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

527
527
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

185
185
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

99
99
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

154
154
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

93
93
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws