TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Yaremchuk, Anderlecht dicht bij spits'

door
TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Yaremchuk, Anderlecht dicht bij spits'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht mogen we in januari vooral uitgaande transfers verwachten. Eén van de eerste vertrekkers zal wellicht Isaac Kiese Thelin zijn. De Zweedse spits mag vertrekken na zijn uitleenbeurt aan Malmö en geniet naar eigen zeggen interesse van verschillende clubs. Voor Anderlecht is dat goed nieuws, want zijn marktwaarde is na zijn geslaagde passage in Zweden ook gestegen tot 2,5 miljoen euro.



Voor volgend seizoen werkt Anderlecht wel al aan de komst van Mykola Kukharevych. De jonge Oekraïner legde donderdag al zijn medische testen af en met zijn club Rukh Lviv lijkt alles ook in kannen en kruiken te zijn. Alleen twijfelt de speler zelf nog omdat hij geen Engels spreekt en omdat Dynamo Kiev ook interesse toont. Anderlecht hoopt de transfer desondanks begin januari nog af te kunnen ronden.

Ook van een verlengd verblijf van Lukas Nmecha wordt al werk gemaakt, maar evident zal dat niet worden. De Duitse spits is immers einde contract in 2022, wat betekent dat Manchester City hem volgende zomer in principe zal moeten verkopen om nog een transfersom te vangen. Anderlecht moet er dus op rekenen dat Nmecha nog bijtekent bij de Engelsen om te mogen hopen op een nieuwe uitleenbeurt.



Roman Yaremchuk wou in de zomer al AA Gent verlaten, maar een transfer kwam er toen niet van. In januari zal het misschien wel lukken, want interesse is er genoeg voor de spits. Sporting Lissabon zou naar zijn diensten dingen, maar ook bij AS Roma en Galatasaray zou hij in beeld zijn.

Ook KRC Genk lijkt afscheid te moeten nemen van een sterkhouder. Een transfer van Joakim Maehle lijkt stilaan onvermijdelijk, want Atalanta zou doordrukken voor de Deense rechtsback. De Italianen zouden 10 miljoen euro veil hebben, maar Genk zou wel nog schermen met interesse van enkele andere teams.



Mogelijk maakt een talent van Manchester City volgende maand de overstap naar de Jupiler Pro League. De 18-jarige Jayden Braaf zou willen en mogen vertrekken en zou belangstelling genieten uit België, Nederland en Duitsland. De Nederlander zal voor een Belgische club wel alleen op huurbasis haalbaar zijn, want City zou een vraagprijs van 9 miljoen euro bepaald hebben.

BUITENLAND

Manchester United zou een opmerkelijke transfer willen realiseren. Het zou namelijk Kieran Trippier terug naar de Premier League willen halen. De Engelse international is bezig aan zijn tweede seizoen bij Atletico Madrid en is daar uitgegroeid tot een vaste waarde. De Spanjaarden zouden dan ook geen zin hebben om de rechtsachter te verkopen.



RB Leipzig heeft al de eerste grote transfer van de winter afgerond. Het heeft zich namelijk verzekerd van de diensten van Dominik Szoboszlai, die voor zo'n 20 miljoen euro overkomt van zusterclub RB Salzburg. Het Hongaarse toptalent stond ook in de belangstelling van onder meer Arsenal, Bayern München en Real Madrid.

LEES OOK: Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Is Yaremchuk klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

6
6
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

86
86
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

87
87
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

340
340
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

84
84
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

196
196
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

138
138
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

126
126
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

303
303
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

130
130
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

125
125
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

55
55
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

185
185
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

379
379
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

368
368
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

277
277
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

69
69
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

580
580
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

159
159
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

835
835
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

84
84
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

114
114
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

285
285
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42

Meer sportnieuws