TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Yaremchuk, Anderlecht dicht bij spits'

305 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Yaremchuk, Anderlecht dicht bij spits'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht mogen we in januari vooral uitgaande transfers verwachten. Eén van de eerste vertrekkers zal wellicht Isaac Kiese Thelin zijn. De Zweedse spits mag vertrekken na zijn uitleenbeurt aan Malmö en geniet naar eigen zeggen interesse van verschillende clubs. Voor Anderlecht is dat goed nieuws, want zijn marktwaarde is na zijn geslaagde passage in Zweden ook gestegen tot 2,5 miljoen euro.



Voor volgend seizoen werkt Anderlecht wel al aan de komst van Mykola Kukharevych. De jonge Oekraïner legde donderdag al zijn medische testen af en met zijn club Rukh Lviv lijkt alles ook in kannen en kruiken te zijn. Alleen twijfelt de speler zelf nog omdat hij geen Engels spreekt en omdat Dynamo Kiev ook interesse toont. Anderlecht hoopt de transfer desondanks begin januari nog af te kunnen ronden.

Ook van een verlengd verblijf van Lukas Nmecha wordt al werk gemaakt, maar evident zal dat niet worden. De Duitse spits is immers einde contract in 2022, wat betekent dat Manchester City hem volgende zomer in principe zal moeten verkopen om nog een transfersom te vangen. Anderlecht moet er dus op rekenen dat Nmecha nog bijtekent bij de Engelsen om te mogen hopen op een nieuwe uitleenbeurt.



Roman Yaremchuk wou in de zomer al AA Gent verlaten, maar een transfer kwam er toen niet van. In januari zal het misschien wel lukken, want interesse is er genoeg voor de spits. Sporting Lissabon zou naar zijn diensten dingen, maar ook bij AS Roma en Galatasaray zou hij in beeld zijn.

Ook KRC Genk lijkt afscheid te moeten nemen van een sterkhouder. Een transfer van Joakim Maehle lijkt stilaan onvermijdelijk, want Atalanta zou doordrukken voor de Deense rechtsback. De Italianen zouden 10 miljoen euro veil hebben, maar Genk zou wel nog schermen met interesse van enkele andere teams.



Mogelijk maakt een talent van Manchester City volgende maand de overstap naar de Jupiler Pro League. De 18-jarige Jayden Braaf zou willen en mogen vertrekken en zou belangstelling genieten uit België, Nederland en Duitsland. De Nederlander zal voor een Belgische club wel alleen op huurbasis haalbaar zijn, want City zou een vraagprijs van 9 miljoen euro bepaald hebben.

BUITENLAND

Manchester United zou een opmerkelijke transfer willen realiseren. Het zou namelijk Kieran Trippier terug naar de Premier League willen halen. De Engelse international is bezig aan zijn tweede seizoen bij Atletico Madrid en is daar uitgegroeid tot een vaste waarde. De Spanjaarden zouden dan ook geen zin hebben om de rechtsachter te verkopen.



RB Leipzig heeft al de eerste grote transfer van de winter afgerond. Het heeft zich namelijk verzekerd van de diensten van Dominik Szoboszlai, die voor zo'n 20 miljoen euro overkomt van zusterclub RB Salzburg. Het Hongaarse toptalent stond ook in de belangstelling van onder meer Arsenal, Bayern München en Real Madrid.

LEES OOK: Anderlecht reageert op harde kern én geeft update mercato

Is Yaremchuk klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

38
38
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

69
69
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

39
39
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

182
182
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

103
103
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

192
192
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

105
105
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

136
136
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

107
107
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

799
799
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1086
1086
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

541
541
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

172
172
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

288
288
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

638
638
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

165
165
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

157
157
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

365
365
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

215
215
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

258
258
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

805
805
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

521
521

Meer sportnieuws