TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Yaremchuk, Anderlecht dicht bij spits'

door
TRANSFERUURTJE: 'Interesse voor Yaremchuk, Anderlecht dicht bij spits'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht mogen we in januari vooral uitgaande transfers verwachten. Eén van de eerste vertrekkers zal wellicht Isaac Kiese Thelin zijn. De Zweedse spits mag vertrekken na zijn uitleenbeurt aan Malmö en geniet naar eigen zeggen interesse van verschillende clubs. Voor Anderlecht is dat goed nieuws, want zijn marktwaarde is na zijn geslaagde passage in Zweden ook gestegen tot 2,5 miljoen euro.



Voor volgend seizoen werkt Anderlecht wel al aan de komst van Mykola Kukharevych. De jonge Oekraïner legde donderdag al zijn medische testen af en met zijn club Rukh Lviv lijkt alles ook in kannen en kruiken te zijn. Alleen twijfelt de speler zelf nog omdat hij geen Engels spreekt en omdat Dynamo Kiev ook interesse toont. Anderlecht hoopt de transfer desondanks begin januari nog af te kunnen ronden.

Ook van een verlengd verblijf van Lukas Nmecha wordt al werk gemaakt, maar evident zal dat niet worden. De Duitse spits is immers einde contract in 2022, wat betekent dat Manchester City hem volgende zomer in principe zal moeten verkopen om nog een transfersom te vangen. Anderlecht moet er dus op rekenen dat Nmecha nog bijtekent bij de Engelsen om te mogen hopen op een nieuwe uitleenbeurt.



Roman Yaremchuk wou in de zomer al AA Gent verlaten, maar een transfer kwam er toen niet van. In januari zal het misschien wel lukken, want interesse is er genoeg voor de spits. Sporting Lissabon zou naar zijn diensten dingen, maar ook bij AS Roma en Galatasaray zou hij in beeld zijn.

Ook KRC Genk lijkt afscheid te moeten nemen van een sterkhouder. Een transfer van Joakim Maehle lijkt stilaan onvermijdelijk, want Atalanta zou doordrukken voor de Deense rechtsback. De Italianen zouden 10 miljoen euro veil hebben, maar Genk zou wel nog schermen met interesse van enkele andere teams.



Mogelijk maakt een talent van Manchester City volgende maand de overstap naar de Jupiler Pro League. De 18-jarige Jayden Braaf zou willen en mogen vertrekken en zou belangstelling genieten uit België, Nederland en Duitsland. De Nederlander zal voor een Belgische club wel alleen op huurbasis haalbaar zijn, want City zou een vraagprijs van 9 miljoen euro bepaald hebben.

BUITENLAND

Manchester United zou een opmerkelijke transfer willen realiseren. Het zou namelijk Kieran Trippier terug naar de Premier League willen halen. De Engelse international is bezig aan zijn tweede seizoen bij Atletico Madrid en is daar uitgegroeid tot een vaste waarde. De Spanjaarden zouden dan ook geen zin hebben om de rechtsachter te verkopen.



RB Leipzig heeft al de eerste grote transfer van de winter afgerond. Het heeft zich namelijk verzekerd van de diensten van Dominik Szoboszlai, die voor zo'n 20 miljoen euro overkomt van zusterclub RB Salzburg. Het Hongaarse toptalent stond ook in de belangstelling van onder meer Arsenal, Bayern München en Real Madrid.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Is Yaremchuk klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

6
6
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

44
44
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

22
22
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

7
7
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

106
106
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

125
125
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

35
35
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

80
80
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

288
288
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

47
47
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

207
207
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

189
189
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

73
73
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

24
24
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

68
68
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

191
191
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

98
98
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

73
73
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

122
122
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

388
388
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

39
39
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

165
165
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

152
152

Meer sportnieuws