'Club Brugge mag alsnog hopen op jackpot'

door
'Club Brugge mag alsnog hopen op jackpot'

Vincent Mannaert liet er recent geen twijfel over bestaan: zonder de coronacrisis hadden Krépin Diatta en Emmanuel Dennis vorige zomer andere oorden opgezocht. Die eerste leunt na een aarzelende start stilaan weer aan tegen zijn beste vorm. Dennis daarentegen bewoog in de omgekeerde richting. Waar de 23-jarige Nigeriaan zich aan het begin van de campagne nog tot een onmisbare pion opwierp, die helaas door blessures wel geregeld verstek moest geven, belandde hij namelijk hoe langer hoe meer op het achterplan.


Het dieptepunt daarbij was de heisa die de dribbelkont veroorzaakte voor de afreis naar Dortmund, waardoor Philippe Clement hem uiteindelijk uit de selectie besloot te verwijderen. Met amper één goal en drie assists oogt de balans dit seizoen dan ook niet al te best. In de competitie zweeg Dennis zijn kanon tzelfs compleet. De voorbije weken kwam de aanvaller bovendien nauwelijks nog in actie, en wanneer hij wél speelde bleef zijn prestatie vaak onder de verwachtingen.

Met het jammerlijke nieuws dat zijn broer overleed op 28 november, toen Dennis kort inviel in Moeskroen, wordt alles echter in een nieuw daglicht geplaatst. Hoewel het bus-incident voor Dortmund enkele dagen eerder plaatsvond, valt het zo immers te begrijpen hoe Dennis – die ook al zijn beide ouders verloor – er de laatste tijd niet altijd met zijn gedachten bij was. Club geeft het woelwater nu alvast tot donderdag de tijd om in zijn thuisland te rouwen om zijn verlies.

Diezelfde dag neemt Blauw-Zwart het op tegen KV Mechelen, een wedstrijd waarvoor Dennis dus allicht opnieuw verstek zal geven. Club mag wel hopen dat hij nadien de knop omdraait, en zo wie weet na nieuwjaar weer belangrijk kan worden. In plaats van hem in de winter aan een fikse korting te verkopen, kan het goudhaantje zo mogelijk alsnog de verhoopte 20 miljoen opbrengen. Al zou zijn contract tot 2022 dan misschien best toch nog eventjes worden verlengd.

LEES OOK: ‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Zou u Dennis in januari al verkopen?

Meest recent

'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

30
30
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

30
30
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

12
12
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

103
103
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

126
126
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

84
84
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

329
329
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

192
192
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

361
361
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

324
324
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

341
341
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

67
67
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

56
56
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

89
89
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

214
214
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

83
83
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

332
332
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

205
205
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

92
92
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

158
158
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

215
215
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

79
79
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

456
456
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

131
131

Meer sportnieuws