'Club Brugge mag alsnog hopen op jackpot'

door
'Club Brugge mag alsnog hopen op jackpot'

Vincent Mannaert liet er recent geen twijfel over bestaan: zonder de coronacrisis hadden Krépin Diatta en Emmanuel Dennis vorige zomer andere oorden opgezocht. Die eerste leunt na een aarzelende start stilaan weer aan tegen zijn beste vorm. Dennis daarentegen bewoog in de omgekeerde richting. Waar de 23-jarige Nigeriaan zich aan het begin van de campagne nog tot een onmisbare pion opwierp, die helaas door blessures wel geregeld verstek moest geven, belandde hij namelijk hoe langer hoe meer op het achterplan.


Het dieptepunt daarbij was de heisa die de dribbelkont veroorzaakte voor de afreis naar Dortmund, waardoor Philippe Clement hem uiteindelijk uit de selectie besloot te verwijderen. Met amper één goal en drie assists oogt de balans dit seizoen dan ook niet al te best. In de competitie zweeg Dennis zijn kanon tzelfs compleet. De voorbije weken kwam de aanvaller bovendien nauwelijks nog in actie, en wanneer hij wél speelde bleef zijn prestatie vaak onder de verwachtingen.

Met het jammerlijke nieuws dat zijn broer overleed op 28 november, toen Dennis kort inviel in Moeskroen, wordt alles echter in een nieuw daglicht geplaatst. Hoewel het bus-incident voor Dortmund enkele dagen eerder plaatsvond, valt het zo immers te begrijpen hoe Dennis – die ook al zijn beide ouders verloor – er de laatste tijd niet altijd met zijn gedachten bij was. Club geeft het woelwater nu alvast tot donderdag de tijd om in zijn thuisland te rouwen om zijn verlies.

Diezelfde dag neemt Blauw-Zwart het op tegen KV Mechelen, een wedstrijd waarvoor Dennis dus allicht opnieuw verstek zal geven. Club mag wel hopen dat hij nadien de knop omdraait, en zo wie weet na nieuwjaar weer belangrijk kan worden. In plaats van hem in de winter aan een fikse korting te verkopen, kan het goudhaantje zo mogelijk alsnog de verhoopte 20 miljoen opbrengen. Al zou zijn contract tot 2022 dan misschien best toch nog eventjes worden verlengd.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Zou u Dennis in januari al verkopen?

Meest recent

'Rode Duivel moet vertrek Wirtz bij Leverkusen opvangen'

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

2
2
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

140
140
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

57
57
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

45
45
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

58
58
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

105
105
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

220
220
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

145
145
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

228
228
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

158
158
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

113
113
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

32
32
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

619
619
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

352
352
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

139
139
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1245
1245
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

750
750
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

64
64
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

637
637
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1415
1415
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

582
582
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

623
623
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

277
277
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

512
512
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1114
1114

Meer sportnieuws