Eupen telt ondertussen 22 coronabesmettingen

71 stemmen
Eupen telt ondertussen 22 coronabesmettingen

In oktober en november moesten een behoorlijk aantal wedstrijden in de Jupiler Pro League en 1B uitgesteld worden, omdat verschillende clubs te maken kregen met een uitbraak van het coronavirus in hun kern. De voorbije weken werden die matchen allemaal netjes ingehaald en intussen ligt de competitie weer op schema.


Maar lang heeft dat niet geduurd, want de Pro League meldt voor komend weekend toch weer een afgelasting. "De wedstrijd KAS Eupen – SV Zulte Waregem van zondag 13 december uit de Jupiler Pro League is door de kalendermanager uitgesteld", laten ze immers weten op hun website. "Dit gebeurde na een aanvraag van KAS Eupen nadat 7 A-kernspelers positief testten op Covid-19."

UPDATE 12/12
Aanstaande woensdag moet Eupen normaal gezien opnieuw aan de bak tegen KRC Genk, de kans dat die thuiswedstrijd wél zal doorgaan is echter klein. L'Avenir en GrenzEcho stellen namelijk dat de situatie bij de Panda's bijzonder ernstig is. In totaal zouden liefst 18 personen positief hebben getest, 14 daarvan zijn naar verluidt spelers uit de A-kern. Voorlopig is het nog wachten op een officiële communicatie van de club.

UPDATE 15/12

De coronasituatie bij KAS Eupen is zorgelijk. De partij tegen Genk werd uitgesteld en wellicht gaat de wedstrijd van komende zaterdag tegen KV Oostende ook niet door. L'Avenir weet dat er ondertussen 22 spelers positief hebben getest, waaronder 17 spelers. Trainer Jordi Condom laat weten dat het onmogelijk is om zaterdag te spelen.

LEES OOK: 'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Zal de partij tegen Oostende ook uitgesteld worden?

Meest recent

Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

16
16
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

20
20
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

209
209
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

264
264
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

97
97
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

175
175
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

58
58
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

49
49
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

54
54
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

257
257
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

591
591
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

151
151
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

463
463
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

236
236
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

333
333
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

226
226
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

170
170
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

109
109
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

271
271
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

453
453
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

748
748
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

526
526
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

450
450
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

111
111
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

989
989

Meer sportnieuws