TRANSFERUURTJE: 'Nilis blijft bij Anderlecht, interesse voor Clement'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nilis blijft bij Anderlecht, interesse voor Clement'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht draaide Luc Nilis de voorbije twee weken mee in de technische staf. De bedoeling was om daarna zijn functie te evalueren en het lijkt erop dat die evaluatie gunstig zal uitvallen. De gesprekken over een definitief dienstverband zouden snel aangeknoopt worden. Nilis zou een contract voor onbepaalde duur als spitsentrainer kunnen tekenen.



Wie weet krijgt Nilis in januari een extra aanvaller om mee te werken. Anderlecht zou immers zijn oog laten vallen hebben op Jovo Lukic, een 22-jarige targetspits van Borac Banja Luka. De Bosniër, die vergeleken wordt met Edin Dzeko, zou wel nog geen zin hebben om zijn thuisland te verlaten.

De voorbije maanden werd Albert Sambi Lokonga weleens aan een vertrek gelinkt. De middenvelder stelt nu echter dat hij daar absoluut niet aan denkt. De 21-jarige, die bij afwezigheid van Van Crombrugge tot aanvoerder gebombardeerd werd, ligt nog vast tot 2023.



Vrijdag keert John van den Brom terug in het Lotto Park, al zal dat niet helemaal zijn zoals hij gehoopt had. Naar verluidt aasde de Nederlander immers op een terugkeer als coach bij Anderlecht de voorbije jaren, maar voor de club was dat geen optie. Hij ging onlangs aan de slag bij Genk.

Philippe Clement gooide de voorbije jaren hoge ogen met Club Brugge en dat levert hem stilaan interesse uit het buitenland op. Zo was hij in september in beeld bij Stade Reims. Dat kreeg echter een resoluut njet van Blauw-Zwart te horen toen ze contact opnamen.



BUITENLAND

Bij FC Barcelona vallen de resultaten tegen en groeit de druk op Ronald Koeman. De trainer zou daarom in januari absoluut willen dat de club werk maakt van de komst van Eric Garcia en Memphis Depay. Zij waren in de zomer al in beeld, maar door het langdurig uitvallen van Piqué en Fati is de nood aan een extra verdediger en spits groter dan ooit.

LEES OOK: Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Is Clement klaar voor het buitenland?

Meest recent

'Spraakmakende terugkeer Ronaldo in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

0
0
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

9
9
Ruben Van Gucht in totale shock na 'Tinder-schandaal'

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

1
1
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

16
16
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

8
8
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

187
187
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

117
117
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

149
149
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

47
47
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

208
208
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

85
85
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

84
84
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

112
112
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

330
330
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

94
94
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

448
448
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

250
250
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

67
67
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

208
208
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

465
465
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

571
571
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

73
73
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

80
80

Meer sportnieuws