TRANSFERUURTJE: 'Nilis blijft bij Anderlecht, interesse voor Clement'

208 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Nilis blijft bij Anderlecht, interesse voor Clement'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht draaide Luc Nilis de voorbije twee weken mee in de technische staf. De bedoeling was om daarna zijn functie te evalueren en het lijkt erop dat die evaluatie gunstig zal uitvallen. De gesprekken over een definitief dienstverband zouden snel aangeknoopt worden. Nilis zou een contract voor onbepaalde duur als spitsentrainer kunnen tekenen.



Wie weet krijgt Nilis in januari een extra aanvaller om mee te werken. Anderlecht zou immers zijn oog laten vallen hebben op Jovo Lukic, een 22-jarige targetspits van Borac Banja Luka. De Bosniër, die vergeleken wordt met Edin Dzeko, zou wel nog geen zin hebben om zijn thuisland te verlaten.

De voorbije maanden werd Albert Sambi Lokonga weleens aan een vertrek gelinkt. De middenvelder stelt nu echter dat hij daar absoluut niet aan denkt. De 21-jarige, die bij afwezigheid van Van Crombrugge tot aanvoerder gebombardeerd werd, ligt nog vast tot 2023.



Vrijdag keert John van den Brom terug in het Lotto Park, al zal dat niet helemaal zijn zoals hij gehoopt had. Naar verluidt aasde de Nederlander immers op een terugkeer als coach bij Anderlecht de voorbije jaren, maar voor de club was dat geen optie. Hij ging onlangs aan de slag bij Genk.

Philippe Clement gooide de voorbije jaren hoge ogen met Club Brugge en dat levert hem stilaan interesse uit het buitenland op. Zo was hij in september in beeld bij Stade Reims. Dat kreeg echter een resoluut njet van Blauw-Zwart te horen toen ze contact opnamen.



BUITENLAND

Bij FC Barcelona vallen de resultaten tegen en groeit de druk op Ronald Koeman. De trainer zou daarom in januari absoluut willen dat de club werk maakt van de komst van Eric Garcia en Memphis Depay. Zij waren in de zomer al in beeld, maar door het langdurig uitvallen van Piqué en Fati is de nood aan een extra verdediger en spits groter dan ooit.

LEES OOK: Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Is Clement klaar voor het buitenland?

Meest recent

'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

1
1
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

15
15
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

20
20
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

211
211
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

83
83
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

590
590
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

68
68
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

42
42
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

69
69
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

60
60
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

155
155
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

287
287
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

267
267
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

461
461
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

894
894
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

140
140
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

831
831
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

213
213
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

645
645
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

226
226
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

64
64
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

191
191
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

169
169
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1145
1145
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

623
623

Meer sportnieuws