TRANSFERUURTJE: 'Extra spits Club, de Jong kan Barça verlaten'

door
TRANSFERUURTJE: 'Extra spits Club, de Jong kan Barça verlaten'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De Belgische competitie verliest komende zomer weer één van zijn smaakmakers, want KV Mechelen maakte woensdag bekend dat Aster Vranckx na het seizoen naar VfL Wolfsburg zal trekken. De Duitsers leggen 8 miljoen euro plus bonussen op tafel en schotelden de 18-jarige middenvelder een contract tot 2025 voor. Vranckx stuurde onder meer AC Milan, Juventus en Manchester City wandelen.



Bij Club Brugge lijkt een extra spits nog welkom en nu duikt daarvoor een opvallende naam op. Zo duiken plots vermoedens op dat Club Joshua Zirkzee zou kunnen gaan huren van Bayern München. De geruchten komen er door een reactie van Noa Lang op Instagram. De winger schreef bij een reactie van zijn landgenoot: "Kap, anders kan je in de winter in München blijven."

Niet alleen bij de spitsen zijn er twijfels bij Club, ook rond Eduard Sobol zijn er alsmaar meer vraagtekens na zijn domme rode kaart tegen Lazio. Club wou in de zomer al de aankoopoptie op de linksachter niet lichten en verkoos om hem nog een extra jaar te huren. Het is dus nog maar de vraag of ze na dit seizoen wél bereid zullen zijn om de Oekraïner definitief over te nemen van Shakhtar Donetsk



Standard zal in januari afscheid nemen van enkele spelers en daar zullen grote namen bij zitten. Zo zou naast Obbi Oulare ook Felipe Avenatti de club mogen verlaten. De Uruguayaan kon zijn dure salaris nog niet waarmaken en zou in januari verhuurd mogen worden. Standard hoopt dat hij zich elders in de kijker kan spelen.

KRC Genk had nog een middenvelder op het oog, maar kon door corona niet tot een transfer overgaan. Het had graag de 20-jarige Lassine Traore een kans gegeven, maar een proefperiode kon door het coronavirus niet doorgaan. De speler trok daardoor naar de Zweedse tweedeklasser Österlen.

BUITENLAND



Frenkie de Jong verlengde nog maar onlangs zijn contract bij FC Barcelona, maar zou desondanks toch een verrassende transfer kunnen maken. Bayern München zou namelijk al in contact staan met zijn management en willen profiteren van de financiële problemen in Camp Nou. De Jong heeft een afkoopsom van 400 miljoen euro in zijn contract, maar dat gaat Bayern niet betalen.

LEES OOK: Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Heeft Vranckx een goede club gekozen?

Meest recent

Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

14
14
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

15
15
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

55
55
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

47
47
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

53
53
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

168
168
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

30
30
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

301
301
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

228
228
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

87
87
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

126
126
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

219
219
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

90
90
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

67
67
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

136
136
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

38
38
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

336
336
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

133
133
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

446
446
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

134
134
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

231
231
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

327
327
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

437
437

Meer sportnieuws