TRANSFERUURTJE: 'Extra spits Club, de Jong kan Barça verlaten'

door
TRANSFERUURTJE: 'Extra spits Club, de Jong kan Barça verlaten'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De Belgische competitie verliest komende zomer weer één van zijn smaakmakers, want KV Mechelen maakte woensdag bekend dat Aster Vranckx na het seizoen naar VfL Wolfsburg zal trekken. De Duitsers leggen 8 miljoen euro plus bonussen op tafel en schotelden de 18-jarige middenvelder een contract tot 2025 voor. Vranckx stuurde onder meer AC Milan, Juventus en Manchester City wandelen.



Bij Club Brugge lijkt een extra spits nog welkom en nu duikt daarvoor een opvallende naam op. Zo duiken plots vermoedens op dat Club Joshua Zirkzee zou kunnen gaan huren van Bayern München. De geruchten komen er door een reactie van Noa Lang op Instagram. De winger schreef bij een reactie van zijn landgenoot: "Kap, anders kan je in de winter in München blijven."

Niet alleen bij de spitsen zijn er twijfels bij Club, ook rond Eduard Sobol zijn er alsmaar meer vraagtekens na zijn domme rode kaart tegen Lazio. Club wou in de zomer al de aankoopoptie op de linksachter niet lichten en verkoos om hem nog een extra jaar te huren. Het is dus nog maar de vraag of ze na dit seizoen wél bereid zullen zijn om de Oekraïner definitief over te nemen van Shakhtar Donetsk



Standard zal in januari afscheid nemen van enkele spelers en daar zullen grote namen bij zitten. Zo zou naast Obbi Oulare ook Felipe Avenatti de club mogen verlaten. De Uruguayaan kon zijn dure salaris nog niet waarmaken en zou in januari verhuurd mogen worden. Standard hoopt dat hij zich elders in de kijker kan spelen.

KRC Genk had nog een middenvelder op het oog, maar kon door corona niet tot een transfer overgaan. Het had graag de 20-jarige Lassine Traore een kans gegeven, maar een proefperiode kon door het coronavirus niet doorgaan. De speler trok daardoor naar de Zweedse tweedeklasser Österlen.

BUITENLAND



Frenkie de Jong verlengde nog maar onlangs zijn contract bij FC Barcelona, maar zou desondanks toch een verrassende transfer kunnen maken. Bayern München zou namelijk al in contact staan met zijn management en willen profiteren van de financiële problemen in Camp Nou. De Jong heeft een afkoopsom van 400 miljoen euro in zijn contract, maar dat gaat Bayern niet betalen.

LEES OOK: Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

Heeft Vranckx een goede club gekozen?

Meest recent

Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

0
0
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

2
2
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

31
31
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

7
7
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

35
35
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

279
279
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

125
125
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

158
158
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

37
37
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

286
286
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

16
16
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

75
75
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

80
80
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

105
105
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

954
954
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

169
169
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

51
51
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

37
37
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

92
92
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

434
434
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

49
49
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

223
223
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

78
78
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

74
74
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

347
347

Meer sportnieuws