TRANSFERUURTJE: 'Extra spits Club, de Jong kan Barça verlaten'

162 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Extra spits Club, de Jong kan Barça verlaten'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De Belgische competitie verliest komende zomer weer één van zijn smaakmakers, want KV Mechelen maakte woensdag bekend dat Aster Vranckx na het seizoen naar VfL Wolfsburg zal trekken. De Duitsers leggen 8 miljoen euro plus bonussen op tafel en schotelden de 18-jarige middenvelder een contract tot 2025 voor. Vranckx stuurde onder meer AC Milan, Juventus en Manchester City wandelen.



Bij Club Brugge lijkt een extra spits nog welkom en nu duikt daarvoor een opvallende naam op. Zo duiken plots vermoedens op dat Club Joshua Zirkzee zou kunnen gaan huren van Bayern München. De geruchten komen er door een reactie van Noa Lang op Instagram. De winger schreef bij een reactie van zijn landgenoot: "Kap, anders kan je in de winter in München blijven."

Niet alleen bij de spitsen zijn er twijfels bij Club, ook rond Eduard Sobol zijn er alsmaar meer vraagtekens na zijn domme rode kaart tegen Lazio. Club wou in de zomer al de aankoopoptie op de linksachter niet lichten en verkoos om hem nog een extra jaar te huren. Het is dus nog maar de vraag of ze na dit seizoen wél bereid zullen zijn om de Oekraïner definitief over te nemen van Shakhtar Donetsk



Standard zal in januari afscheid nemen van enkele spelers en daar zullen grote namen bij zitten. Zo zou naast Obbi Oulare ook Felipe Avenatti de club mogen verlaten. De Uruguayaan kon zijn dure salaris nog niet waarmaken en zou in januari verhuurd mogen worden. Standard hoopt dat hij zich elders in de kijker kan spelen.

KRC Genk had nog een middenvelder op het oog, maar kon door corona niet tot een transfer overgaan. Het had graag de 20-jarige Lassine Traore een kans gegeven, maar een proefperiode kon door het coronavirus niet doorgaan. De speler trok daardoor naar de Zweedse tweedeklasser Österlen.

BUITENLAND



Frenkie de Jong verlengde nog maar onlangs zijn contract bij FC Barcelona, maar zou desondanks toch een verrassende transfer kunnen maken. Bayern München zou namelijk al in contact staan met zijn management en willen profiteren van de financiële problemen in Camp Nou. De Jong heeft een afkoopsom van 400 miljoen euro in zijn contract, maar dat gaat Bayern niet betalen.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

Heeft Vranckx een goede club gekozen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

3
3
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

21
21
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

157
157
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

324
324
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

81
81
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

55
55
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

54
54
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

109
109
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

60
60
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

90
90
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

341
341
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

33
33
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

170
170
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

95
95
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

303
303
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

152
152
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

70
70
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

793
793
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

263
263
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

124
124
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

145
145
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

225
225
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

587
587
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

147
147
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

181
181

Meer sportnieuws