STVV stelt Peter Maes officieel voor

door
STVV stelt Peter Maes officieel voor

AA Gent schakelde afgelopen week razendsnel door na het ontslag van Wim De Decker en legde daags nadien al Hein Vanhaezebrouck vast als opvolger. Bij STVV verloopt die zoektocht echter veel moeizamer. Zo zijn de Kanaries nog steeds op zoek naar een vervanger voor de ontslagen Kevin Muscat.


Vrijwel meteen na zijn ontslag deed de naam van Bernd Hollerbach de ronde, maar blijkt nu toch niet door te gaan. Zondag al meldde Het Belang van Limburg dat het bestuur niet wou ingaan op bepaalde eisen van Hollerbach. En dus worden alternatieve pistes bewandeld. Volgens Het Laatste Nieuws wordt de naam van Wouter Vrancken steeds nadrukkelijker naar voren geschoven. De kans dat hij vertrekt bij KV Mechelen is echter klein.

UPDATE 8u37
Malinwa hoeft dan toch niet te vrezen voor een vertrek van Vrancken. Zo melden diverse media dat de keuze van STVV uiteindelijk is gevallen op Peter Maes. De Limburger zit momenteel zonder club nadat hij eerder dit jaar ontslagen werd bij Lommel. Volgens HLN is de deal met Maes zelfs helemaal rond, al blijft het wachten op een officiële bevestiging van de club.

UPDATE 08/12

Die officiële bevestiging van STVV is er intussen ook gekomen. Op hun clubwebsite stellen de Kanaries Peter Maes voor als hun nieuwe hoofdcoach. De 56-jarige Limburger zal vanaf morgen zijn spelers vervoegen op het trainingsveld. De namen van de nieuwe T2 en physical coach worden later bekendgemaakt, voegt de Limburgse club er nog aan toe.

LEES OOK: Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Zal Maes STVV uit de gevarenzone loodsen?

Meest recent

'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

41
41
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

179
179
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

525
525
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

142
142
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

394
394
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

111
111
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

293
293
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

417
417
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

40
40
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

433
433
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

48
48
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

235
235
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

331
331
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

465
465
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

126
126
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

298
298
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

315
315
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

184
184
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

368
368
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

713
713
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

233
233
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

473
473
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

286
286
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

507
507

Meer sportnieuws