STVV stelt Peter Maes officieel voor

door
STVV stelt Peter Maes officieel voor

AA Gent schakelde afgelopen week razendsnel door na het ontslag van Wim De Decker en legde daags nadien al Hein Vanhaezebrouck vast als opvolger. Bij STVV verloopt die zoektocht echter veel moeizamer. Zo zijn de Kanaries nog steeds op zoek naar een vervanger voor de ontslagen Kevin Muscat.


Vrijwel meteen na zijn ontslag deed de naam van Bernd Hollerbach de ronde, maar blijkt nu toch niet door te gaan. Zondag al meldde Het Belang van Limburg dat het bestuur niet wou ingaan op bepaalde eisen van Hollerbach. En dus worden alternatieve pistes bewandeld. Volgens Het Laatste Nieuws wordt de naam van Wouter Vrancken steeds nadrukkelijker naar voren geschoven. De kans dat hij vertrekt bij KV Mechelen is echter klein.

UPDATE 8u37
Malinwa hoeft dan toch niet te vrezen voor een vertrek van Vrancken. Zo melden diverse media dat de keuze van STVV uiteindelijk is gevallen op Peter Maes. De Limburger zit momenteel zonder club nadat hij eerder dit jaar ontslagen werd bij Lommel. Volgens HLN is de deal met Maes zelfs helemaal rond, al blijft het wachten op een officiële bevestiging van de club.

UPDATE 08/12

Die officiële bevestiging van STVV is er intussen ook gekomen. Op hun clubwebsite stellen de Kanaries Peter Maes voor als hun nieuwe hoofdcoach. De 56-jarige Limburger zal vanaf morgen zijn spelers vervoegen op het trainingsveld. De namen van de nieuwe T2 en physical coach worden later bekendgemaakt, voegt de Limburgse club er nog aan toe.

LEES OOK: Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Zal Maes STVV uit de gevarenzone loodsen?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

89
89
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

38
38
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

56
56
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

56
56
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

85
85
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

244
244
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

196
196
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

323
323
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

56
56
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

374
374
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

100
100
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

162
162
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

155
155
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

122
122
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

300
300
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

976
976
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

397
397
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

296
296
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

808
808
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

230
230
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

761
761
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

502
502
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1078
1078

Meer sportnieuws