Club trekt met krappe zege op zak richting cruciaal duel in CL

door
Club trekt met krappe zege op zak richting cruciaal duel in CL

Club overtuigde vanavond opnieuw niet in de Jupiler Pro League maar trok met wat moeite toch de zege over de streep tegen een stug STVV. De Kanaries voetbalden voor de rust een paar prima kansen bij mekaar maar moesten finaal opnieuw zonder punten afdruipen.

Club Brugge stond voor de week van de waarheid in de Champions League met de do or die match op het veld van Lazio. Dit weekend moest Blauw-Zwart nog in de eigen competitie aan de slag, waar het thuis het opnam tegen het zieltogende STVV. Bij de thuisploeg kreeg Van der Brempt een basisplaats, Vormer haakte in laatste instantie af wegens ziekte. Bij de Kanaries nam Van Winckel de honneurs waar, hij voerde vier wissels door in vergelijking met de verloren wedstrijd op Moeskroen.
Brugse aanvalslinie geeft andermaal niet thuis in eerste periode
Club begon enorm dominant en had quasi voortdurend balbezit in de beginfase. Het creëerde in de eerste twintig minuten echter geen enkel kans die naam waardig. Halfweg de eerste periode profiteerde STVV bijna van die offensieve onmacht, Nazon zette met een hard schot doelman Mignolet aan het werk. Op het halfuur schoot Dennis ruim over. De bezoekers moesten doorgaans achter de bal aanhollen maar kregen op slag van rust ook een tweede grote mogelijkheid, Garcia krulde een vrije trap naar de hoek maar de Brugse goalie zweefde de bal nog uit zijn doel. Halfweg had Club nog heel wat werk voor de boeg met een stug bezoekend elftal.

Club voetbalde opnieuw niet denderend in de eigen competitie.
Invaller Okereke breekt de ban
De thuisploeg kwam met meer ideeën uit de kleedkamer en creëerde ook meteen een prima kans, Lang schoof de bal naast na een prima combinatie. Club voetbalde na de rust een pak scherper en het was invaller Okereke die het team van Clement nog voor het uur op een 1-0 voorsprong plaatste. Blauw-zwart ging nadien op zoek naar het geruststellende tweede doelpunt, halfweg de tweede periode schoof Vanaken de bal maar nipt naast. Het team van Clement controleerde nadien wel relatief eenvoudig maar moest steeds oppassen met de krappe voorsprong. Uiteindelijk trok Club Brugge de zege wel over de streep en trekt het met vertrouwen naar Rome voor de belangrijke confrontatie met Lazio.
Scoreverloop:
1-0 (57') Okereke

LEES OOK: Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Zal Club winnen op het veld van Lazio?

Meest recent

Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

163
163
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

9
9
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

18
18
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

24
24
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

56
56
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

48
48
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

34
34
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

334
334
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

98
98
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

63
63
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

185
185
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

118
118
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

52
52
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

149
149
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

16
16
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

463
463
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

151
151
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

47
47
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

51
51
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

119
119
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

287
287
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

366
366
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

684
684
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

303
303
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

277
277

Meer sportnieuws