Club trekt met krappe zege op zak richting cruciaal duel in CL

door
Club trekt met krappe zege op zak richting cruciaal duel in CL

Club overtuigde vanavond opnieuw niet in de Jupiler Pro League maar trok met wat moeite toch de zege over de streep tegen een stug STVV. De Kanaries voetbalden voor de rust een paar prima kansen bij mekaar maar moesten finaal opnieuw zonder punten afdruipen.

Club Brugge stond voor de week van de waarheid in de Champions League met de do or die match op het veld van Lazio. Dit weekend moest Blauw-Zwart nog in de eigen competitie aan de slag, waar het thuis het opnam tegen het zieltogende STVV. Bij de thuisploeg kreeg Van der Brempt een basisplaats, Vormer haakte in laatste instantie af wegens ziekte. Bij de Kanaries nam Van Winckel de honneurs waar, hij voerde vier wissels door in vergelijking met de verloren wedstrijd op Moeskroen.
Brugse aanvalslinie geeft andermaal niet thuis in eerste periode
Club begon enorm dominant en had quasi voortdurend balbezit in de beginfase. Het creëerde in de eerste twintig minuten echter geen enkel kans die naam waardig. Halfweg de eerste periode profiteerde STVV bijna van die offensieve onmacht, Nazon zette met een hard schot doelman Mignolet aan het werk. Op het halfuur schoot Dennis ruim over. De bezoekers moesten doorgaans achter de bal aanhollen maar kregen op slag van rust ook een tweede grote mogelijkheid, Garcia krulde een vrije trap naar de hoek maar de Brugse goalie zweefde de bal nog uit zijn doel. Halfweg had Club nog heel wat werk voor de boeg met een stug bezoekend elftal.

Club voetbalde opnieuw niet denderend in de eigen competitie.
Invaller Okereke breekt de ban
De thuisploeg kwam met meer ideeën uit de kleedkamer en creëerde ook meteen een prima kans, Lang schoof de bal naast na een prima combinatie. Club voetbalde na de rust een pak scherper en het was invaller Okereke die het team van Clement nog voor het uur op een 1-0 voorsprong plaatste. Blauw-zwart ging nadien op zoek naar het geruststellende tweede doelpunt, halfweg de tweede periode schoof Vanaken de bal maar nipt naast. Het team van Clement controleerde nadien wel relatief eenvoudig maar moest steeds oppassen met de krappe voorsprong. Uiteindelijk trok Club Brugge de zege wel over de streep en trekt het met vertrouwen naar Rome voor de belangrijke confrontatie met Lazio.
Scoreverloop:
1-0 (57') Okereke

LEES OOK: Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Zal Club winnen op het veld van Lazio?

Meest recent

Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

92
92
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

31
31
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

116
116
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

372
372
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

594
594
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

455
455
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

258
258
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

135
135
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

235
235
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

436
436
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

41
41
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

279
279
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

162
162
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

230
230
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

335
335
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

671
671
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

203
203
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

356
356
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2171
2171
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

254
254
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

352
352
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

662
662
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

188
188
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

332
332
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

388
388

Meer sportnieuws