Leider Union veegt de vloer aan met uitermate zwak Lierse Kempenzonen

184
Leider Union veegt de vloer aan met uitermate zwak Lierse Kempenzonen

Met een glansrijke overwinning heeft Union het verschil met eerste achtervolger Seraing weer tot vier punten gebracht. Het team van Felice Mazzu had geen kind aan een zwak Lierse, dat ondertussen sterk op weg lijkt naar een nieuwe degradatie uit het profvoetbal.

Union zag dichtste concurrent Seraing naderen in het klassement en kon vandaag maar best winnen van het laaggeklasseerde Lierse Kempenzonen. De Pallieters begonnen prima aan hun avontuur in 1B maar zijn de laatste twee maanden nog een schim van de ploeg die het bij de competitiestart was.
De thuisploeg was de betere ploeg in de beginfase en kreeg halfweg de eerste helft via Van Der Heyden een eerste kans, zijn acrobatische poging werd door De Smet uit doel gehouden. Union duwde nadien door en werd op het halfuur beloond toen Undav de vrijstaande Labeau vond en die knalde raak: 1-0. De onvermijdelijke Vanzeir maakte een paar minuten later met de kop al 2-0, meteen ook de ruststand na een eerste helft waarin Lierse lang standhield maar finaal al half tegen de touwen hing.
Lierse begon dramatisch aan de tweede helft, binnen de minuut profiteerde Undav van slecht verdedigen en hij maakte er 3-0 van. De schade had nadien nog wat hoger kunnen oplopen voor het team van Van Imschoot, een paar minuten later hield De Smet een gemaakt doelpunt van diezelfde Undav nog uit zijn goal. Het was slechts uitstel van executie want een paar minuten later maakte de Duitser dan toch zijn tweede van de avond: 4-0 nog voor er een uur gespeeld was. De competitieleider controleerde nadien en in de slotfase zette Bah nog de forfaitcijfers op het bord door de bal van dichtbij hard in doel te jagen. Stilaan wordt het een dramatisch seizoen voor Lierse Kempenzonen in 1B.
Scoreverloop:
1-0 (33') Labeau, 2-0 (40') Vanzeir, 3-0 (46') Undav, 4-0 (56') Undav, 5-0 (87') Bah

LEES OOK: Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Zal Union de titel pakken in 1B?

Meest recent

Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

1
1
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

26
26
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

20
20
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

12
12
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

14
14
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

49
49
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

111
111
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

37
37
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

27
27
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

100
100
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

51
51
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

95
95
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

48
48
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

44
44
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

121
121
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

108
108
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

204
204
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

199
199
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

484
484
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

420
420
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

368
368
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

53
53

Meer sportnieuws