Leider Union veegt de vloer aan met uitermate zwak Lierse Kempenzonen

184 stemmen
Leider Union veegt de vloer aan met uitermate zwak Lierse Kempenzonen

Met een glansrijke overwinning heeft Union het verschil met eerste achtervolger Seraing weer tot vier punten gebracht. Het team van Felice Mazzu had geen kind aan een zwak Lierse, dat ondertussen sterk op weg lijkt naar een nieuwe degradatie uit het profvoetbal.

Union zag dichtste concurrent Seraing naderen in het klassement en kon vandaag maar best winnen van het laaggeklasseerde Lierse Kempenzonen. De Pallieters begonnen prima aan hun avontuur in 1B maar zijn de laatste twee maanden nog een schim van de ploeg die het bij de competitiestart was.
De thuisploeg was de betere ploeg in de beginfase en kreeg halfweg de eerste helft via Van Der Heyden een eerste kans, zijn acrobatische poging werd door De Smet uit doel gehouden. Union duwde nadien door en werd op het halfuur beloond toen Undav de vrijstaande Labeau vond en die knalde raak: 1-0. De onvermijdelijke Vanzeir maakte een paar minuten later met de kop al 2-0, meteen ook de ruststand na een eerste helft waarin Lierse lang standhield maar finaal al half tegen de touwen hing.
Lierse begon dramatisch aan de tweede helft, binnen de minuut profiteerde Undav van slecht verdedigen en hij maakte er 3-0 van. De schade had nadien nog wat hoger kunnen oplopen voor het team van Van Imschoot, een paar minuten later hield De Smet een gemaakt doelpunt van diezelfde Undav nog uit zijn goal. Het was slechts uitstel van executie want een paar minuten later maakte de Duitser dan toch zijn tweede van de avond: 4-0 nog voor er een uur gespeeld was. De competitieleider controleerde nadien en in de slotfase zette Bah nog de forfaitcijfers op het bord door de bal van dichtbij hard in doel te jagen. Stilaan wordt het een dramatisch seizoen voor Lierse Kempenzonen in 1B.
Scoreverloop:
1-0 (33') Labeau, 2-0 (40') Vanzeir, 3-0 (46') Undav, 4-0 (56') Undav, 5-0 (87') Bah

Zal Union de titel pakken in 1B?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

24
24
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

20
20
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

30
30
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

43
43
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

40
40
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

74
74
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

58
58
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

209
209
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

58
58
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

39
39
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

103
103
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

721
721
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

72
72
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

448
448
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

401
401
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

316
316
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

219
219
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

803
803
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

558
558
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

421
421
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

294
294
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

271
271

Meer sportnieuws