Leider Union veegt de vloer aan met uitermate zwak Lierse Kempenzonen

184
Leider Union veegt de vloer aan met uitermate zwak Lierse Kempenzonen

Met een glansrijke overwinning heeft Union het verschil met eerste achtervolger Seraing weer tot vier punten gebracht. Het team van Felice Mazzu had geen kind aan een zwak Lierse, dat ondertussen sterk op weg lijkt naar een nieuwe degradatie uit het profvoetbal.

Union zag dichtste concurrent Seraing naderen in het klassement en kon vandaag maar best winnen van het laaggeklasseerde Lierse Kempenzonen. De Pallieters begonnen prima aan hun avontuur in 1B maar zijn de laatste twee maanden nog een schim van de ploeg die het bij de competitiestart was.
De thuisploeg was de betere ploeg in de beginfase en kreeg halfweg de eerste helft via Van Der Heyden een eerste kans, zijn acrobatische poging werd door De Smet uit doel gehouden. Union duwde nadien door en werd op het halfuur beloond toen Undav de vrijstaande Labeau vond en die knalde raak: 1-0. De onvermijdelijke Vanzeir maakte een paar minuten later met de kop al 2-0, meteen ook de ruststand na een eerste helft waarin Lierse lang standhield maar finaal al half tegen de touwen hing.
Lierse begon dramatisch aan de tweede helft, binnen de minuut profiteerde Undav van slecht verdedigen en hij maakte er 3-0 van. De schade had nadien nog wat hoger kunnen oplopen voor het team van Van Imschoot, een paar minuten later hield De Smet een gemaakt doelpunt van diezelfde Undav nog uit zijn goal. Het was slechts uitstel van executie want een paar minuten later maakte de Duitser dan toch zijn tweede van de avond: 4-0 nog voor er een uur gespeeld was. De competitieleider controleerde nadien en in de slotfase zette Bah nog de forfaitcijfers op het bord door de bal van dichtbij hard in doel te jagen. Stilaan wordt het een dramatisch seizoen voor Lierse Kempenzonen in 1B.
Scoreverloop:
1-0 (33') Labeau, 2-0 (40') Vanzeir, 3-0 (46') Undav, 4-0 (56') Undav, 5-0 (87') Bah

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club vreest vertrek, Anderlecht grijpt in’

Zal Union de titel pakken in 1B?

Meest recent

Debast krijgt enorme persoonlijke tragedie te verwerken

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan hun voorbereiding op de nieuwe campagne in de Nations ...

27
27
Complete verrassing bij Duivels: "Ik denk niet dat ik speel"

De Rode Duivels hebben intussen hun eerste trainingen onder de leiding van nieuwe bondscoach Mark ...

60
60
De Bruyne nog titularis? Albert heeft zijn oordeel klaar

De Rode Duivels beginnen vrijdag in Italië aan hun nieuwe campagne in de Nations League. Dat ...

17
17
'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

14
14
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

115
115
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

8
8
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

23
23
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

213
213
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

61
61
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

117
117
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

56
56
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

51
51
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

252
252
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

120
120
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

347
347
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

25
25
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

540
540
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

275
275
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

406
406
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

402
402
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

474
474
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

622
622
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

510
510
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

496
496
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

80
80

Meer sportnieuws