Seraing veegt de vloer aan met hulpeloos Club NXT

287
Seraing veegt de vloer aan met hulpeloos Club NXT

Het begint stilaan een pijnlijk verhaal te worden voor Club NXT in 1B. Na dertien speeldagen wonnen de beloften van Club Brugge nog maar één keer en eens te meer verloor het vanavond kansloos, op eigen veld tegen Seraing. De ploeg van Emilio Ferrera komt voorlopig op één punt van leider Union.

Club NXT pakte twee weken geleden zijn eerste (thuis)zege tegen Lierse. De youngsters van Club konden die prestatie vorig weekend geen vervolg geven en verloren op het veld van Deinze. Vanavond stonden Rik De Mil en co tegenover Seraing, dat stond als promovendus nog steeds knap tweede en won vorig weekend nog de topper van Union.
Seraing opende sterk op Daknam en zag al snel een doelpunt van Mikautadze afgekeurd worden wegens buitenspel. Ook Club NXT dreigde één keer in de beginfase, Sagna miste oog in oog met Dietsch zijn schot compleet. Na dik tien minuten spelen kwamen de bezoekers op voorsprong: Kilota snelde een paar verdedigers voorbij en Jallow schoof de bal keurig in doel: 0-1 voor het team van Ferrera. De Luikse ploeg had een efficiënte dag want een paar minuten later was topschutter Mikautadze doeltreffend en stond het voor halfweg de eerste helft al 0-2. Het werd andermaal een uiterst pijnlijke avond voor Club NXT want op het halfuur zorgde Ndiaye er vanaf elf meter al voor dat de marge drie werd. Het werd een rampzalige eerste helft voor de thuisploeg, in het slot kreeg Mendy nog een domme tweede gele kaart. Zo moesten de youngsters van Club Brugge nog een helft met een man minder verder.
Ook na de rust bleef Seraing dominant voetballen tegen een tienkoppig Club NXT. Grote kansen koppelde het daar voorlopig niet meer aan. Op het uur kwam Mikautadze dicht bij een tweede doelpunt maar Lammens hield de Fransman van de 0-4. De nummer twee uit 1B controleerde ook nadien eenvoudig en had niet meer de grote drang om een doelpunt te maken. In de laatste tien minuten knalde Al Badaoui nog eens voorlangs. Uiteindelijk werd het toch nog 0-4 toen Al Badaoui in de slotminuut oog in oog met Lammens raak trof. Zo werd het opnieuw een ruime zege voor de Waalse ploeg, die helemaal in de slipstream van Union komt.
Scoreverloop:
0-1 (13') Jallow, 0-2 (19') Mikautadze, 0-3 (30') Ndiaye (p), 0-4 (90') Al Badaoui
Bijzonderheid:
Mendy (Club NXT) krijgt een tweede gele kaart (43')

LEES OOK: Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zijn de beloften van Club te zwak voor 1B?

Meest recent

'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

6
6
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

65
65
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

57
57
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

36
36
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

143
143
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

138
138
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

27
27
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

189
189
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

112
112
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

194
194
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

195
195
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

271
271
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

213
213
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

281
281
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

442
442
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

207
207
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

196
196
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

174
174
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

154
154
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

223
223
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

142
142
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

62
62

Meer sportnieuws