Seraing veegt de vloer aan met hulpeloos Club NXT

door
Seraing veegt de vloer aan met hulpeloos Club NXT

Het begint stilaan een pijnlijk verhaal te worden voor Club NXT in 1B. Na dertien speeldagen wonnen de beloften van Club Brugge nog maar één keer en eens te meer verloor het vanavond kansloos, op eigen veld tegen Seraing. De ploeg van Emilio Ferrera komt voorlopig op één punt van leider Union.

Club NXT pakte twee weken geleden zijn eerste (thuis)zege tegen Lierse. De youngsters van Club konden die prestatie vorig weekend geen vervolg geven en verloren op het veld van Deinze. Vanavond stonden Rik De Mil en co tegenover Seraing, dat stond als promovendus nog steeds knap tweede en won vorig weekend nog de topper van Union.
Seraing opende sterk op Daknam en zag al snel een doelpunt van Mikautadze afgekeurd worden wegens buitenspel. Ook Club NXT dreigde één keer in de beginfase, Sagna miste oog in oog met Dietsch zijn schot compleet. Na dik tien minuten spelen kwamen de bezoekers op voorsprong: Kilota snelde een paar verdedigers voorbij en Jallow schoof de bal keurig in doel: 0-1 voor het team van Ferrera. De Luikse ploeg had een efficiënte dag want een paar minuten later was topschutter Mikautadze doeltreffend en stond het voor halfweg de eerste helft al 0-2. Het werd andermaal een uiterst pijnlijke avond voor Club NXT want op het halfuur zorgde Ndiaye er vanaf elf meter al voor dat de marge drie werd. Het werd een rampzalige eerste helft voor de thuisploeg, in het slot kreeg Mendy nog een domme tweede gele kaart. Zo moesten de youngsters van Club Brugge nog een helft met een man minder verder.
Ook na de rust bleef Seraing dominant voetballen tegen een tienkoppig Club NXT. Grote kansen koppelde het daar voorlopig niet meer aan. Op het uur kwam Mikautadze dicht bij een tweede doelpunt maar Lammens hield de Fransman van de 0-4. De nummer twee uit 1B controleerde ook nadien eenvoudig en had niet meer de grote drang om een doelpunt te maken. In de laatste tien minuten knalde Al Badaoui nog eens voorlangs. Uiteindelijk werd het toch nog 0-4 toen Al Badaoui in de slotminuut oog in oog met Lammens raak trof. Zo werd het opnieuw een ruime zege voor de Waalse ploeg, die helemaal in de slipstream van Union komt.
Scoreverloop:
0-1 (13') Jallow, 0-2 (19') Mikautadze, 0-3 (30') Ndiaye (p), 0-4 (90') Al Badaoui
Bijzonderheid:
Mendy (Club NXT) krijgt een tweede gele kaart (43')

LEES OOK: Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

Zijn de beloften van Club te zwak voor 1B?

Meest recent

Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

7
7
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

21
21
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

158
158
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

89
89
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

166
166
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

58
58
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

216
216
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

18
18
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

377
377
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

165
165
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

56
56
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

485
485
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

103
103
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

104
104
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

58
58
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

224
224
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

137
137
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

109
109
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

171
171
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

173
173
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

81
81
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

188
188

Meer sportnieuws