Seraing veegt de vloer aan met hulpeloos Club NXT

287 stemmen
Seraing veegt de vloer aan met hulpeloos Club NXT

Het begint stilaan een pijnlijk verhaal te worden voor Club NXT in 1B. Na dertien speeldagen wonnen de beloften van Club Brugge nog maar één keer en eens te meer verloor het vanavond kansloos, op eigen veld tegen Seraing. De ploeg van Emilio Ferrera komt voorlopig op één punt van leider Union.

Club NXT pakte twee weken geleden zijn eerste (thuis)zege tegen Lierse. De youngsters van Club konden die prestatie vorig weekend geen vervolg geven en verloren op het veld van Deinze. Vanavond stonden Rik De Mil en co tegenover Seraing, dat stond als promovendus nog steeds knap tweede en won vorig weekend nog de topper van Union.
Seraing opende sterk op Daknam en zag al snel een doelpunt van Mikautadze afgekeurd worden wegens buitenspel. Ook Club NXT dreigde één keer in de beginfase, Sagna miste oog in oog met Dietsch zijn schot compleet. Na dik tien minuten spelen kwamen de bezoekers op voorsprong: Kilota snelde een paar verdedigers voorbij en Jallow schoof de bal keurig in doel: 0-1 voor het team van Ferrera. De Luikse ploeg had een efficiënte dag want een paar minuten later was topschutter Mikautadze doeltreffend en stond het voor halfweg de eerste helft al 0-2. Het werd andermaal een uiterst pijnlijke avond voor Club NXT want op het halfuur zorgde Ndiaye er vanaf elf meter al voor dat de marge drie werd. Het werd een rampzalige eerste helft voor de thuisploeg, in het slot kreeg Mendy nog een domme tweede gele kaart. Zo moesten de youngsters van Club Brugge nog een helft met een man minder verder.
Ook na de rust bleef Seraing dominant voetballen tegen een tienkoppig Club NXT. Grote kansen koppelde het daar voorlopig niet meer aan. Op het uur kwam Mikautadze dicht bij een tweede doelpunt maar Lammens hield de Fransman van de 0-4. De nummer twee uit 1B controleerde ook nadien eenvoudig en had niet meer de grote drang om een doelpunt te maken. In de laatste tien minuten knalde Al Badaoui nog eens voorlangs. Uiteindelijk werd het toch nog 0-4 toen Al Badaoui in de slotminuut oog in oog met Lammens raak trof. Zo werd het opnieuw een ruime zege voor de Waalse ploeg, die helemaal in de slipstream van Union komt.
Scoreverloop:
0-1 (13') Jallow, 0-2 (19') Mikautadze, 0-3 (30') Ndiaye (p), 0-4 (90') Al Badaoui
Bijzonderheid:
Mendy (Club NXT) krijgt een tweede gele kaart (43')

LEES OOK: Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Zijn de beloften van Club te zwak voor 1B?

Meest recent

De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

8
8
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

35
35
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

79
79
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

70
70
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

167
167
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

105
105
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

92
92
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

321
321
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

87
87
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

268
268
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

115
115
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

244
244
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

214
214
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

282
282
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

116
116
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

228
228
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1124
1124
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

507
507
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

252
252
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

261
261
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

441
441
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

344
344
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

79
79
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

289
289

Meer sportnieuws