'Club Brugge kan polsen bij populaire ex-speler'

door
'Club Brugge kan polsen bij populaire ex-speler'

Club Brugge beperkte haar inkomende transferactiviteiten deze zomer tot enkel Noa Lang, die de laatste tijd een prima indruk maakt. Nochtans leken er wel meer profielen op het lijstje van Blauw-Zwart te staan. Een diepe spits uiteraard, maar ook eventueel nog een centrale verdediger. Vooral een extra linkspoot had niet misstaan.


Zeker nu Simon Deli al het hele seizoen lang op de sukkel is met diverse kwaaltjes. Club leek in de zomer dan ook van plan om een alternatief voor de Ivoriaan in huis te halen en polste onder meer bij Wesley Hoedt, die uiteindelijk terug op huurbasis naar Lazio trok. Komende dinsdag kijkt de landskampioen het voormalig target dus opnieuw in de ogen, want in de Champions League is de ex-verdediger van Antwerp steevast titularis. In de Serie A daarentegen lijkt de Nederlander zijn basisplaats de laatste weken kwijt te zijn.

Hetzelfde geldt al sinds het begin van de campagne voor diens landgenoot Stefano Denswil bij Bologna, die momenteel wel met een blessure kampt. Desalniettemin kan Club dus altijd in januari een lijntje uit te werpen naar de vroegere publiekslieveling, die ruim vier jaar in Jan Breydel vertoefde vooraleer voor zes à acht miljoen richting Italië te trekken. Een terugkeer van Denswil, eventueel zelfs op huur, lijkt alvast aannemelijker dan die van een andere ex-speler als Nabil Dirar, die in Turkije geregeld aan een comeback wordt gelinkt.

LEES OOK: 'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Denswil terughalen is volgens mij ...

Meest recent

Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

3
3
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

28
28
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

33
33
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

160
160
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

204
204
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

144
144
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

207
207
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

494
494
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

332
332
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

292
292
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

315
315
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

206
206
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

317
317
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

271
271
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

528
528
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

586
586
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

389
389
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

545
545
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

335
335
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

364
364
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

84
84
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

375
375
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

303
303
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

239
239
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

398
398

Meer sportnieuws