'Club Brugge kan polsen bij populaire ex-speler'

door
'Club Brugge kan polsen bij populaire ex-speler'

Club Brugge beperkte haar inkomende transferactiviteiten deze zomer tot enkel Noa Lang, die de laatste tijd een prima indruk maakt. Nochtans leken er wel meer profielen op het lijstje van Blauw-Zwart te staan. Een diepe spits uiteraard, maar ook eventueel nog een centrale verdediger. Vooral een extra linkspoot had niet misstaan.


Zeker nu Simon Deli al het hele seizoen lang op de sukkel is met diverse kwaaltjes. Club leek in de zomer dan ook van plan om een alternatief voor de Ivoriaan in huis te halen en polste onder meer bij Wesley Hoedt, die uiteindelijk terug op huurbasis naar Lazio trok. Komende dinsdag kijkt de landskampioen het voormalig target dus opnieuw in de ogen, want in de Champions League is de ex-verdediger van Antwerp steevast titularis. In de Serie A daarentegen lijkt de Nederlander zijn basisplaats de laatste weken kwijt te zijn.

Hetzelfde geldt al sinds het begin van de campagne voor diens landgenoot Stefano Denswil bij Bologna, die momenteel wel met een blessure kampt. Desalniettemin kan Club dus altijd in januari een lijntje uit te werpen naar de vroegere publiekslieveling, die ruim vier jaar in Jan Breydel vertoefde vooraleer voor zes à acht miljoen richting Italië te trekken. Een terugkeer van Denswil, eventueel zelfs op huur, lijkt alvast aannemelijker dan die van een andere ex-speler als Nabil Dirar, die in Turkije geregeld aan een comeback wordt gelinkt.

LEES OOK: Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Denswil terughalen is volgens mij ...

Meest recent

Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

1
1
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

1
1
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

26
26
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

48
48
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

115
115
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

40
40
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

315
315
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

89
89
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

119
119
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

227
227
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

110
110
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

112
112
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

52
52
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

94
94
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

269
269
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

216
216
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

149
149
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

119
119
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

159
159
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

242
242
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

32
32
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

158
158
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

424
424
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

189
189

Meer sportnieuws