HLN: "AA Gent start onderhandelingen met Vanhaezebrouck op"

door
HLN:

AA Gent ging donderdagavond opnieuw onderuit in de Europa League en blijft na de 2-3 tegen Slovan Liberec achter met een ontluisterende nul op vijftien. Het was meteen de zwanenzang van Wim De Decker, die na elf nederlagen in zeventien wedstrijden al de derde trainer is die dit seizoen doorgestuurd wordt in de Ghelamco Arena.

Nadat eerder Jess Thorup en Laszlo Bölöni al hun tanden stukbeten, slaagde ook De Decker er niet in om de Gentse trein op de rails te krijgen. Peter Balette zal wellicht voorlopig overnemen - hij stond na Liberec al de pers te woord - in afwachting van een nieuwe coach. Wie dat moet worden, is nog niet duidelijk.

Volgens Het Laatste Nieuws dromen Ivan De Witte en Michel Louwagie van een terugkeer van Hein Vanhaezebrouck of Michel Preud'homme. Maar het lijkt moeilijk te gaan worden om één van de twee gewezen succestrainers te overtuigen. Vanhaezebrouck is nog altijd vrij na zijn ontslag bij Anderlecht in december 2018, maar gaf in het verleden al aan liever niet in het midden van het seizoen ergens in te stappen. Preud'homme zit dan weer vast aan Standard, waar hij vice-voorzitter en aandeelhouder is.

UPDATE 13u29
Het zou weleens kunnen dat De Witte en Louwagie hun droomscenario toch in vervulling zien gaan. Het Laatste Nieuws meldt immers dat Mogi Bayat zich vrijdagmiddag in de Ghelamco Arena gemeld heeft. De makelaar wou dan wel niet bevestigen dat hij daar was om over een terugkeer van Hein Vanhaezebrouck te onderhandelen, maar daar heeft het dus alle schijn van. De gesprekken lijken dus alvast opgestart te zijn.

LEES OOK: ‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Zou een terugkeer van Vanhaezebrouck goed zijn voor Gent?

Meest recent

Heerenveen pakt uit met komst Antwerp-speler

Er heeft deze zomer bij Antwerp alweer een stevige leegloop plaatsgevonden. Negen spelers hebben ...

4
4
'Rode Duivel moet vertrek Wirtz bij Leverkusen opvangen'

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

221
221
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

89
89
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

54
54
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

74
74
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

116
116
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

257
257
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

155
155
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

255
255
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

175
175
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

124
124
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

34
34
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

641
641
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

377
377
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

147
147
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1285
1285
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

774
774
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

65
65
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

652
652
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1462
1462
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

591
591
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

636
636
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

282
282
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

518
518

Meer sportnieuws