TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hoopt op miljoenen, interesse voor CDK en Dennis'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hoopt op miljoenen, interesse voor CDK en Dennis'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht mag in januari Isaac Kiese Thelin opnieuw verwelkomen. De Zweedse spits keert terug na zijn uitleenbeurt aan Malmö. Daar deed hij het wel uitstekend en de Zweedse kampioen wil hem graag nog aan boord houden. Door zijn goede statistieken hoopt Anderlecht nog enkele miljoenen voor Thelin te kunnen vangen.



Daarnaast kwam Anderlecht ook met een verrassende contractverlenging. Amir Murillo tekende nog geen jaar na zijn komst alweer een nieuwe verbintenis en ligt voortaan vast tot 2025. Hij groeide bij Anderlecht de voorbije maanden uit tot een onbetwiste sterkhouder.

Paars-Wit wil ook Rayane Bounida graag vastleggen. De 14-jarige geldt als een supertalent en geniet heel wat buitenlandse interesse, maar Anderlecht wil hem een profcontract voorschotelen. Een voordeel is alvast dat Bounida begeleid wordt door Let's Play, het makelaarskantoor dat tot voor kort in handen was van Wouter Vandenhaute.



Bij Club Brugge heeft Charles De Ketelaere zich aardig in de kijker gespeeld in deze Champions League-campagne. Er zou inmiddels al interesse vanuit heel Europe zijn voor de 19-jarige diamant, maar die is niet van plan om snel te vertrekken. Eerst wil hij zich bij Club verder ontwikkelen tot hij klaar is om de stap naar het buitenland te zetten. Eén van de clubs die CDK zou volgen, is Atalanta.

Emmanuel Dennis wil wel vertrekken, maar tot dusver bleek geen enkele club bereid om aan de hoge eisen van Club Brugge te voldoen. De Nigeriaan zou nu door zijn makelaar aangeboden zijn bij Galatasaray. Of de Turken wél de vereiste miljoenen op tafel zullen kunnen en willen leggen, lijkt wel te betwijfelen.



Wie Club wel in januari zou kunnen verlaten, is Siebe Schrijvers. De aanvaller was onder Ivan Leko nog een sterkhouder, maar komt onder Clement weer amper aan de bak. Peter Vandenbempt verwacht dat hij in januari een transfer zal maken om opnieuw aan meer speelminuten te komen.

AA Gent heeft donderdagavond Wim De Decker op straat gezet. De 38-jarige trainer moet na amper drie maanden alweer beschikken na een 1-2-nederlaag tegen Slovan Liberec. De Decker zou het vertrouwen van de spelers verloren zijn en zij vroegen bij het bestuur om zijn ontslag. Bij Gent zouden ze dromen van Hein Vanhaezebrouck of Michel Preud'homme als opvolger, maar zij lijken moeilijk haalbaar te zijn.



Bij Beerschot blijft het dan weer op rolletjes lonken, maar de keerzijde daarvan is wel dat enkele smaakmakers sneller dan gehoopt zouden kunnen vertrekken. Zo geven ze bij Sheffield United aan dat ze Ismaila Coulibaly zullen terughalen zodra hun trainer dat wil, terwijl Raphael Holzhauser interesse zou genieten van Besiktas.

BUITENLAND

Er gaan na de recente uitspraken van Neymar alsmaar meer geruchten dat Lionel Messi volgend seizoen voor PSG zou gaan spelen. In Frankrijk zijn ze zelfs zeker dat de ster van FC Barcelona de overstap naar Parijs zal maken. PSG beschikt alvast over voldoende financiële én sportieve troeven en met Neymar en landgenoten Di Maria, Paredes en Icardi zou hij er alvast enkele vrienden terugvinden.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Hoe lang moet De Ketelaere nog bij Club blijven?

Meest recent

DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

53
53
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

44
44
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

145
145
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

405
405
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

18
18
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

24
24
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

507
507
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

178
178
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

49
49
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

70
70
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

184
184
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

69
69
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

126
126
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

699
699
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

185
185
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

98
98
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

320
320
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

316
316
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

264
264
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

268
268
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

742
742
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

430
430
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

368
368
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

359
359
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

259
259

Meer sportnieuws