TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hoopt op miljoenen, interesse voor CDK en Dennis'

349 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hoopt op miljoenen, interesse voor CDK en Dennis'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht mag in januari Isaac Kiese Thelin opnieuw verwelkomen. De Zweedse spits keert terug na zijn uitleenbeurt aan Malmö. Daar deed hij het wel uitstekend en de Zweedse kampioen wil hem graag nog aan boord houden. Door zijn goede statistieken hoopt Anderlecht nog enkele miljoenen voor Thelin te kunnen vangen.



Daarnaast kwam Anderlecht ook met een verrassende contractverlenging. Amir Murillo tekende nog geen jaar na zijn komst alweer een nieuwe verbintenis en ligt voortaan vast tot 2025. Hij groeide bij Anderlecht de voorbije maanden uit tot een onbetwiste sterkhouder.

Paars-Wit wil ook Rayane Bounida graag vastleggen. De 14-jarige geldt als een supertalent en geniet heel wat buitenlandse interesse, maar Anderlecht wil hem een profcontract voorschotelen. Een voordeel is alvast dat Bounida begeleid wordt door Let's Play, het makelaarskantoor dat tot voor kort in handen was van Wouter Vandenhaute.



Bij Club Brugge heeft Charles De Ketelaere zich aardig in de kijker gespeeld in deze Champions League-campagne. Er zou inmiddels al interesse vanuit heel Europe zijn voor de 19-jarige diamant, maar die is niet van plan om snel te vertrekken. Eerst wil hij zich bij Club verder ontwikkelen tot hij klaar is om de stap naar het buitenland te zetten. Eén van de clubs die CDK zou volgen, is Atalanta.

Emmanuel Dennis wil wel vertrekken, maar tot dusver bleek geen enkele club bereid om aan de hoge eisen van Club Brugge te voldoen. De Nigeriaan zou nu door zijn makelaar aangeboden zijn bij Galatasaray. Of de Turken wél de vereiste miljoenen op tafel zullen kunnen en willen leggen, lijkt wel te betwijfelen.



Wie Club wel in januari zou kunnen verlaten, is Siebe Schrijvers. De aanvaller was onder Ivan Leko nog een sterkhouder, maar komt onder Clement weer amper aan de bak. Peter Vandenbempt verwacht dat hij in januari een transfer zal maken om opnieuw aan meer speelminuten te komen.

AA Gent heeft donderdagavond Wim De Decker op straat gezet. De 38-jarige trainer moet na amper drie maanden alweer beschikken na een 1-2-nederlaag tegen Slovan Liberec. De Decker zou het vertrouwen van de spelers verloren zijn en zij vroegen bij het bestuur om zijn ontslag. Bij Gent zouden ze dromen van Hein Vanhaezebrouck of Michel Preud'homme als opvolger, maar zij lijken moeilijk haalbaar te zijn.



Bij Beerschot blijft het dan weer op rolletjes lonken, maar de keerzijde daarvan is wel dat enkele smaakmakers sneller dan gehoopt zouden kunnen vertrekken. Zo geven ze bij Sheffield United aan dat ze Ismaila Coulibaly zullen terughalen zodra hun trainer dat wil, terwijl Raphael Holzhauser interesse zou genieten van Besiktas.

BUITENLAND

Er gaan na de recente uitspraken van Neymar alsmaar meer geruchten dat Lionel Messi volgend seizoen voor PSG zou gaan spelen. In Frankrijk zijn ze zelfs zeker dat de ster van FC Barcelona de overstap naar Parijs zal maken. PSG beschikt alvast over voldoende financiële én sportieve troeven en met Neymar en landgenoten Di Maria, Paredes en Icardi zou hij er alvast enkele vrienden terugvinden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Hoe lang moet De Ketelaere nog bij Club blijven?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

71
71
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

73
73
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

87
87
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

64
64
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

150
150
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

208
208
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

442
442
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

379
379
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

346
346
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

90
90
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

701
701
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

76
76
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

295
295
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

58
58
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

123
123
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

433
433
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

145
145
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

117
117
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

75
75
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

217
217
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

663
663
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

926
926
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

732
732
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

119
119
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

528
528

Meer sportnieuws