TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hoopt op miljoenen, interesse voor CDK en Dennis'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hoopt op miljoenen, interesse voor CDK en Dennis'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht mag in januari Isaac Kiese Thelin opnieuw verwelkomen. De Zweedse spits keert terug na zijn uitleenbeurt aan Malmö. Daar deed hij het wel uitstekend en de Zweedse kampioen wil hem graag nog aan boord houden. Door zijn goede statistieken hoopt Anderlecht nog enkele miljoenen voor Thelin te kunnen vangen.



Daarnaast kwam Anderlecht ook met een verrassende contractverlenging. Amir Murillo tekende nog geen jaar na zijn komst alweer een nieuwe verbintenis en ligt voortaan vast tot 2025. Hij groeide bij Anderlecht de voorbije maanden uit tot een onbetwiste sterkhouder.

Paars-Wit wil ook Rayane Bounida graag vastleggen. De 14-jarige geldt als een supertalent en geniet heel wat buitenlandse interesse, maar Anderlecht wil hem een profcontract voorschotelen. Een voordeel is alvast dat Bounida begeleid wordt door Let's Play, het makelaarskantoor dat tot voor kort in handen was van Wouter Vandenhaute.



Bij Club Brugge heeft Charles De Ketelaere zich aardig in de kijker gespeeld in deze Champions League-campagne. Er zou inmiddels al interesse vanuit heel Europe zijn voor de 19-jarige diamant, maar die is niet van plan om snel te vertrekken. Eerst wil hij zich bij Club verder ontwikkelen tot hij klaar is om de stap naar het buitenland te zetten. Eén van de clubs die CDK zou volgen, is Atalanta.

Emmanuel Dennis wil wel vertrekken, maar tot dusver bleek geen enkele club bereid om aan de hoge eisen van Club Brugge te voldoen. De Nigeriaan zou nu door zijn makelaar aangeboden zijn bij Galatasaray. Of de Turken wél de vereiste miljoenen op tafel zullen kunnen en willen leggen, lijkt wel te betwijfelen.



Wie Club wel in januari zou kunnen verlaten, is Siebe Schrijvers. De aanvaller was onder Ivan Leko nog een sterkhouder, maar komt onder Clement weer amper aan de bak. Peter Vandenbempt verwacht dat hij in januari een transfer zal maken om opnieuw aan meer speelminuten te komen.

AA Gent heeft donderdagavond Wim De Decker op straat gezet. De 38-jarige trainer moet na amper drie maanden alweer beschikken na een 1-2-nederlaag tegen Slovan Liberec. De Decker zou het vertrouwen van de spelers verloren zijn en zij vroegen bij het bestuur om zijn ontslag. Bij Gent zouden ze dromen van Hein Vanhaezebrouck of Michel Preud'homme als opvolger, maar zij lijken moeilijk haalbaar te zijn.



Bij Beerschot blijft het dan weer op rolletjes lonken, maar de keerzijde daarvan is wel dat enkele smaakmakers sneller dan gehoopt zouden kunnen vertrekken. Zo geven ze bij Sheffield United aan dat ze Ismaila Coulibaly zullen terughalen zodra hun trainer dat wil, terwijl Raphael Holzhauser interesse zou genieten van Besiktas.

BUITENLAND

Er gaan na de recente uitspraken van Neymar alsmaar meer geruchten dat Lionel Messi volgend seizoen voor PSG zou gaan spelen. In Frankrijk zijn ze zelfs zeker dat de ster van FC Barcelona de overstap naar Parijs zal maken. PSG beschikt alvast over voldoende financiële én sportieve troeven en met Neymar en landgenoten Di Maria, Paredes en Icardi zou hij er alvast enkele vrienden terugvinden.

LEES OOK: Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Hoe lang moet De Ketelaere nog bij Club blijven?

Meest recent

Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

14
14
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

63
63
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

29
29
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

75
75
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

346
346
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

233
233
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

95
95
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

337
337
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

79
79
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

31
31
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

111
111
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

501
501
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

67
67
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

196
196
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

205
205
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

120
120
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

313
313
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

120
120
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

205
205
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1146
1146
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

485
485
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

67
67
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

318
318
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

130
130
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

450
450

Meer sportnieuws