TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hoopt op miljoenen, interesse voor CDK en Dennis'

349 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hoopt op miljoenen, interesse voor CDK en Dennis'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht mag in januari Isaac Kiese Thelin opnieuw verwelkomen. De Zweedse spits keert terug na zijn uitleenbeurt aan Malmö. Daar deed hij het wel uitstekend en de Zweedse kampioen wil hem graag nog aan boord houden. Door zijn goede statistieken hoopt Anderlecht nog enkele miljoenen voor Thelin te kunnen vangen.



Daarnaast kwam Anderlecht ook met een verrassende contractverlenging. Amir Murillo tekende nog geen jaar na zijn komst alweer een nieuwe verbintenis en ligt voortaan vast tot 2025. Hij groeide bij Anderlecht de voorbije maanden uit tot een onbetwiste sterkhouder.

Paars-Wit wil ook Rayane Bounida graag vastleggen. De 14-jarige geldt als een supertalent en geniet heel wat buitenlandse interesse, maar Anderlecht wil hem een profcontract voorschotelen. Een voordeel is alvast dat Bounida begeleid wordt door Let's Play, het makelaarskantoor dat tot voor kort in handen was van Wouter Vandenhaute.



Bij Club Brugge heeft Charles De Ketelaere zich aardig in de kijker gespeeld in deze Champions League-campagne. Er zou inmiddels al interesse vanuit heel Europe zijn voor de 19-jarige diamant, maar die is niet van plan om snel te vertrekken. Eerst wil hij zich bij Club verder ontwikkelen tot hij klaar is om de stap naar het buitenland te zetten. Eén van de clubs die CDK zou volgen, is Atalanta.

Emmanuel Dennis wil wel vertrekken, maar tot dusver bleek geen enkele club bereid om aan de hoge eisen van Club Brugge te voldoen. De Nigeriaan zou nu door zijn makelaar aangeboden zijn bij Galatasaray. Of de Turken wél de vereiste miljoenen op tafel zullen kunnen en willen leggen, lijkt wel te betwijfelen.



Wie Club wel in januari zou kunnen verlaten, is Siebe Schrijvers. De aanvaller was onder Ivan Leko nog een sterkhouder, maar komt onder Clement weer amper aan de bak. Peter Vandenbempt verwacht dat hij in januari een transfer zal maken om opnieuw aan meer speelminuten te komen.

AA Gent heeft donderdagavond Wim De Decker op straat gezet. De 38-jarige trainer moet na amper drie maanden alweer beschikken na een 1-2-nederlaag tegen Slovan Liberec. De Decker zou het vertrouwen van de spelers verloren zijn en zij vroegen bij het bestuur om zijn ontslag. Bij Gent zouden ze dromen van Hein Vanhaezebrouck of Michel Preud'homme als opvolger, maar zij lijken moeilijk haalbaar te zijn.



Bij Beerschot blijft het dan weer op rolletjes lonken, maar de keerzijde daarvan is wel dat enkele smaakmakers sneller dan gehoopt zouden kunnen vertrekken. Zo geven ze bij Sheffield United aan dat ze Ismaila Coulibaly zullen terughalen zodra hun trainer dat wil, terwijl Raphael Holzhauser interesse zou genieten van Besiktas.

BUITENLAND

Er gaan na de recente uitspraken van Neymar alsmaar meer geruchten dat Lionel Messi volgend seizoen voor PSG zou gaan spelen. In Frankrijk zijn ze zelfs zeker dat de ster van FC Barcelona de overstap naar Parijs zal maken. PSG beschikt alvast over voldoende financiële én sportieve troeven en met Neymar en landgenoten Di Maria, Paredes en Icardi zou hij er alvast enkele vrienden terugvinden.

LEES OOK: Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Hoe lang moet De Ketelaere nog bij Club blijven?

Meest recent

Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

312
312
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

98
98
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

164
164
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

49
49
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

539
539
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

350
350
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

107
107
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

360
360
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

371
371
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

58
58
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

82
82
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

147
147
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

49
49
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

432
432
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

424
424
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

229
229
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

146
146
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

66
66
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

576
576
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

129
129
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

139
139
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

173
173
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

163
163
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

73
73

Meer sportnieuws