TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hoopt op miljoenen, interesse voor CDK en Dennis'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hoopt op miljoenen, interesse voor CDK en Dennis'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht mag in januari Isaac Kiese Thelin opnieuw verwelkomen. De Zweedse spits keert terug na zijn uitleenbeurt aan Malmö. Daar deed hij het wel uitstekend en de Zweedse kampioen wil hem graag nog aan boord houden. Door zijn goede statistieken hoopt Anderlecht nog enkele miljoenen voor Thelin te kunnen vangen.



Daarnaast kwam Anderlecht ook met een verrassende contractverlenging. Amir Murillo tekende nog geen jaar na zijn komst alweer een nieuwe verbintenis en ligt voortaan vast tot 2025. Hij groeide bij Anderlecht de voorbije maanden uit tot een onbetwiste sterkhouder.

Paars-Wit wil ook Rayane Bounida graag vastleggen. De 14-jarige geldt als een supertalent en geniet heel wat buitenlandse interesse, maar Anderlecht wil hem een profcontract voorschotelen. Een voordeel is alvast dat Bounida begeleid wordt door Let's Play, het makelaarskantoor dat tot voor kort in handen was van Wouter Vandenhaute.



Bij Club Brugge heeft Charles De Ketelaere zich aardig in de kijker gespeeld in deze Champions League-campagne. Er zou inmiddels al interesse vanuit heel Europe zijn voor de 19-jarige diamant, maar die is niet van plan om snel te vertrekken. Eerst wil hij zich bij Club verder ontwikkelen tot hij klaar is om de stap naar het buitenland te zetten. Eén van de clubs die CDK zou volgen, is Atalanta.

Emmanuel Dennis wil wel vertrekken, maar tot dusver bleek geen enkele club bereid om aan de hoge eisen van Club Brugge te voldoen. De Nigeriaan zou nu door zijn makelaar aangeboden zijn bij Galatasaray. Of de Turken wél de vereiste miljoenen op tafel zullen kunnen en willen leggen, lijkt wel te betwijfelen.



Wie Club wel in januari zou kunnen verlaten, is Siebe Schrijvers. De aanvaller was onder Ivan Leko nog een sterkhouder, maar komt onder Clement weer amper aan de bak. Peter Vandenbempt verwacht dat hij in januari een transfer zal maken om opnieuw aan meer speelminuten te komen.

AA Gent heeft donderdagavond Wim De Decker op straat gezet. De 38-jarige trainer moet na amper drie maanden alweer beschikken na een 1-2-nederlaag tegen Slovan Liberec. De Decker zou het vertrouwen van de spelers verloren zijn en zij vroegen bij het bestuur om zijn ontslag. Bij Gent zouden ze dromen van Hein Vanhaezebrouck of Michel Preud'homme als opvolger, maar zij lijken moeilijk haalbaar te zijn.



Bij Beerschot blijft het dan weer op rolletjes lonken, maar de keerzijde daarvan is wel dat enkele smaakmakers sneller dan gehoopt zouden kunnen vertrekken. Zo geven ze bij Sheffield United aan dat ze Ismaila Coulibaly zullen terughalen zodra hun trainer dat wil, terwijl Raphael Holzhauser interesse zou genieten van Besiktas.

BUITENLAND

Er gaan na de recente uitspraken van Neymar alsmaar meer geruchten dat Lionel Messi volgend seizoen voor PSG zou gaan spelen. In Frankrijk zijn ze zelfs zeker dat de ster van FC Barcelona de overstap naar Parijs zal maken. PSG beschikt alvast over voldoende financiële én sportieve troeven en met Neymar en landgenoten Di Maria, Paredes en Icardi zou hij er alvast enkele vrienden terugvinden.

LEES OOK: Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

Hoe lang moet De Ketelaere nog bij Club blijven?

Meest recent

Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

15
15
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

12
12
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

25
25
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

50
50
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

35
35
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

68
68
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

308
308
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

12
12
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

195
195
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

281
281
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

616
616
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

145
145
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

571
571
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

307
307
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

123
123
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

114
114
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

459
459
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

472
472
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

541
541
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

632
632
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

252
252
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

1048
1048
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

493
493
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

139
139
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

265
265

Meer sportnieuws