Zo win jij 180 euro met 10 euro inzet op speeldag 15!

58
Zo win jij 180 euro met 10 euro inzet op speeldag 15!

Na een week met ups en downs op het Europees podium, stilaan een gewoonte voor de Belgische clubs, is het tijd om de aandacht weer op onze eigen Jupiler Pro League te richten. Daar staan dit weekend tijdens speeldag 15 tal opnieuw tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


Openen doen we op vrijdag met Zulte Waregem tegen Anderlecht. Na zeven matchen zonder zege pakte Essevee net weer een zes op negen, terwijl Paars-Wit nu al drie wedstrijden op rij niet meer kon winnen. Allebei wisten ze vorige week wel pas voor respectievelijk de tweede en derde keer dit seizoen de nul te houden. Indien minstens een van beiden daar straks terug in slaagt, en de netten net als bij de 7-0 pandoering in de vorige ontmoeting dus niet langs weerskanten trillen, is dat 2,48x onze inzet waard.



Op zaterdag begint de actie met de keldertopper tussen Waasland-Beveren en Moeskroen. De rode lantaarn tegen het nummer 16 in de stand, al zijn beide degradatiekandidaten met een zeven op negen plots in goeden doen. Daarbij tartten ze alle logica, met Waasland-Beveren dat twee keer de nul hield en Moeskroen dat eindelijk de weg naar doel begon te vinden. Voorspellen wat de onderlinge krachtmeting zal brengen is dus lastig, maar wij gaan alvast voor een gelijkspel. Goed voor 3,55x onze inleg.

Later op de avond krijgt Club Brugge het bezoek van STVV, dat onderin de ranking tussen Moeskroen en Waasland-Beveren is beland. De landskampioen liet vorig weekend dan weer punten liggen tegen de hekkensluiter, maar tankte wel vertrouwen in de Champions League en hoopt dus dat de trein ook in de competitie vertrokken is. Na een defensief moeizame start werd Simon Mignolet nu alleszins al drie keer op rij niet geklopt. Als zijn ex-ploeg hem evenmin kan passeren, levert dat 2,00x onze bet op.



Op zondag kijkt Genk in de kraker van de speeldag Antwerp in de ogen. Samen met Beerschot dé twee teams in vorm, al ondervindt de Great Old in eigen land met een vijf op 12 last van haar Europees avontuur. Met zes opeenvolgende zeges razen de Limburgers daarentegen als een pletwals door de competitie, vooral dankzij Paul Onuachu en Theo Bongonda. In de voorbije vier duels stonden zij drie keer samen op het scorebord. Een herhaling van die combinatie is met de Bet Builder 5,40x onze inzet waard.

Eindigen doen we aan de kust, waar KV Oostende het geplaagde AA Gent over de vloer krijgt. Ondanks alle lof zit KVO echter evenmin in de goede flow, met in de afgelopen matchen een één op 12. Al staat Alexander Blessin nog niet in het punt om in de voetsporen van Wim De Decker te treden. De ontslagen coach van de Buffalo’s moest het de laatste weken stellen zonder Roman Yaremchuk, die tegen Liberec bij zijn terugkeer meteen opnieuw raak schoot. Een doelpunt in Oostende brengt 2,55x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een gelijkspel in de degradatietopper tussen Waasland-Beveren en Moeskroen, een nieuwe clean sheet voor Mignolet en een scorende Yaremchuk, bij UNIBET.be samen goed voor ruim 18x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Club doet concurrentie gruwen: "Vanaken zal het niet zeggen, maar ..."

Wie zal de topper tussen Genk en Antwerp winnen?

Meest recent

PSV deelt prachtige beelden van nieuwe stadion

PSV heeft nieuwe beelden gedeeld van het voorkeursontwerp voor de uitbreiding van het Philips ...

6
6
'Soap Ronaldo krijgt alwéér nieuwe wending'

De Portugese voetbalbond (FPF) wil de plooien tussen Cristiano Ronaldo en bondscoach Jorge Jesus ...

36
36
Straffe De Bruyne geeft hoofdreden voor hoger niveau

België won met 3-0 van Turkije. Een verdiende zege, maar een overdreven score. Turkije kreeg ...

57
57
Italië verrast tegen Frankrijk, Lewandowski schittert

In de Nations League stonden er naast België-Turkije vanavond nog heel wat matchen op het ...

50
50
Weergaloze De Bruyne én Lukaku leggen Turkije over de knie

België moest na de nederlaag tegen Frankrijk winnen in de Nations League. Dan zouden ze een ...

52
52
Sneijder ziet ‘bizar tafereel’ bij aanstelling Xavi

Nederland is al vele jaren geen topland meer in het voetbal. Oranje is een goede subtopper, zoals de ...

29
29
'Anderlecht aan zet: toptalent geniet Franse interesse'

Bij RSC Anderlecht loopt heel veel talent rond. De Brusselaars laten jaarlijks jonge spelers ...

111
111
Rode Duivels op voorsprong, één Belg 'frustreert' fans

De Rode Duivels zijn om 20u45 aan hun partij tegen Turkije begonnen. De eerste 45 minuten in Luik ...

136
136
Meevaller bij Anderlecht: speler maakt wederoptreden

RSC Anderlecht won een oefenmatch van Stade Reims met 3-0. Een vlotte zege voor de Brusselaars. Er ...

73
73
Alderweireld: "Ik maak me zorgen om Lukaku"

Romelu Lukaku blijft voorlopig op de achtergrond bij Fenerbahçe. De Belgische spits kwam dit ...

72
72
Van Bommel geeft dé reden voor bankzitterstatuut Lukaku

Wéér geen Romelu Lukaku in de basis bij de Rode Duivels. Toch wel zeer opvallend, ...

71
71
Kritiek op keuzes Van Bommel: "Breng Garcia terug"

Mark van Bommel heeft zijn basisploeg meegedeeld voor de match tegen Turkije. Opvallend: ...

168
168
Van Bommel voert wissels door, géén Lukaku in de basis

De Rode Duivels spelen vandaag om 20u45 hun derde match in de Nations League tegen Turkije. Kunnen ...

110
110
Te weinig krediet na sterk WK? Rode Duivel wil zich tonen

De afgelopen dagen kreeg één Rode Duivel toch wel de nodige kritiek na de match tegen ...

52
52
Albert looft Rode Duivel: "Steekt er bovenuit"

België speelt vanavond tegen Turkije, dat al maanden op de dool is. De Rode Duivels zijn dus de ...

65
65
'Toptransfer op til: Barça klopt aan bij Club Brugge'

Naar wat stilaan een jaarlijkse traditie wordt, verbrak Club Brugge deze zomer nog maar eens het ...

417
417
Patro verrast vriend en vijand met opvolger Stijnen

Stijn Stijnen verraste donderdag vriend en vijand door zijn afscheid aan te kondigen als trainer van ...

77
77
RSCA on the road: Anderlecht wacht pittig programma

De wittebroodsweken als trainer van RSC Anderlecht zijn stilaan achter de rug voor Vitor Bruno. Na ...

128
128
Rode Duivel trapt na: Van Bommel heeft zijn zondebok

Eén actie van Michael Olise, en de Rode Duivels hebben hun eerste zondebok onder Mark van ...

331
331
Van Bommel krijgt wind van voren: "Waar is Sabbe?"

Ondanks de nederlaag tegen Frankrijk wist Mark van Bommel al heel wat harten te veroveren. Over de ...

54
54
Anderlecht wint oefenwedstrijd: flops overtuigen Bruno

RSC Anderlecht maakte van de interlandbreak niet alleen gebruik om de jaarlijkse fandag te ...

499
499
Geel gevaar Rode Duivels: volledig middenveld op scherp

Na de drie op zes tegen Italië en Frankrijk mikken de Rode Duivels straks tegen Turkije op een ...

133
133
Anderlecht houdt adem in: opdoffer uit ziekenboeg?

Vlak voor de interlandbreak tankte RSC Anderlecht vertrouwen met een vlotte 3-0 zege tegen Zulte ...

172
172
Klopp briest op 'racisme-aanval' Duitse nationale ploeg

Jürgen Klopp moet Duitsland weer naar hogere sferen zien te brengen na een mislukt WK. De ...

53
53
Rode Duivels en van Bommel gewaarschuwd: grote Turkse hoop

De Rode Duivels nemen het vanavond namens de Nations League op tegen Turkije. In een uitverkocht ...

55
55

Meer sportnieuws