Zo win jij 180 euro met 10 euro inzet op speeldag 15!

58
Zo win jij 180 euro met 10 euro inzet op speeldag 15!

Na een week met ups en downs op het Europees podium, stilaan een gewoonte voor de Belgische clubs, is het tijd om de aandacht weer op onze eigen Jupiler Pro League te richten. Daar staan dit weekend tijdens speeldag 15 tal opnieuw tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


Openen doen we op vrijdag met Zulte Waregem tegen Anderlecht. Na zeven matchen zonder zege pakte Essevee net weer een zes op negen, terwijl Paars-Wit nu al drie wedstrijden op rij niet meer kon winnen. Allebei wisten ze vorige week wel pas voor respectievelijk de tweede en derde keer dit seizoen de nul te houden. Indien minstens een van beiden daar straks terug in slaagt, en de netten net als bij de 7-0 pandoering in de vorige ontmoeting dus niet langs weerskanten trillen, is dat 2,48x onze inzet waard.



Op zaterdag begint de actie met de keldertopper tussen Waasland-Beveren en Moeskroen. De rode lantaarn tegen het nummer 16 in de stand, al zijn beide degradatiekandidaten met een zeven op negen plots in goeden doen. Daarbij tartten ze alle logica, met Waasland-Beveren dat twee keer de nul hield en Moeskroen dat eindelijk de weg naar doel begon te vinden. Voorspellen wat de onderlinge krachtmeting zal brengen is dus lastig, maar wij gaan alvast voor een gelijkspel. Goed voor 3,55x onze inleg.

Later op de avond krijgt Club Brugge het bezoek van STVV, dat onderin de ranking tussen Moeskroen en Waasland-Beveren is beland. De landskampioen liet vorig weekend dan weer punten liggen tegen de hekkensluiter, maar tankte wel vertrouwen in de Champions League en hoopt dus dat de trein ook in de competitie vertrokken is. Na een defensief moeizame start werd Simon Mignolet nu alleszins al drie keer op rij niet geklopt. Als zijn ex-ploeg hem evenmin kan passeren, levert dat 2,00x onze bet op.



Op zondag kijkt Genk in de kraker van de speeldag Antwerp in de ogen. Samen met Beerschot dé twee teams in vorm, al ondervindt de Great Old in eigen land met een vijf op 12 last van haar Europees avontuur. Met zes opeenvolgende zeges razen de Limburgers daarentegen als een pletwals door de competitie, vooral dankzij Paul Onuachu en Theo Bongonda. In de voorbije vier duels stonden zij drie keer samen op het scorebord. Een herhaling van die combinatie is met de Bet Builder 5,40x onze inzet waard.

Eindigen doen we aan de kust, waar KV Oostende het geplaagde AA Gent over de vloer krijgt. Ondanks alle lof zit KVO echter evenmin in de goede flow, met in de afgelopen matchen een één op 12. Al staat Alexander Blessin nog niet in het punt om in de voetsporen van Wim De Decker te treden. De ontslagen coach van de Buffalo’s moest het de laatste weken stellen zonder Roman Yaremchuk, die tegen Liberec bij zijn terugkeer meteen opnieuw raak schoot. Een doelpunt in Oostende brengt 2,55x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een gelijkspel in de degradatietopper tussen Waasland-Beveren en Moeskroen, een nieuwe clean sheet voor Mignolet en een scorende Yaremchuk, bij UNIBET.be samen goed voor ruim 18x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Wie zal de topper tussen Genk en Antwerp winnen?

Meest recent

'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

20
20
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

35
35
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

10
10
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

19
19
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

28
28
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

45
45
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

73
73
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

94
94
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

45
45
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

50
50
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

251
251
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

494
494
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

61
61
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

126
126
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

74
74
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

142
142
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

172
172
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

307
307
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

594
594
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

232
232
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

190
190
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

559
559
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

96
96
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

470
470

Meer sportnieuws