Zo win jij 180 euro met 10 euro inzet op speeldag 15!

58
Zo win jij 180 euro met 10 euro inzet op speeldag 15!

Na een week met ups en downs op het Europees podium, stilaan een gewoonte voor de Belgische clubs, is het tijd om de aandacht weer op onze eigen Jupiler Pro League te richten. Daar staan dit weekend tijdens speeldag 15 tal opnieuw tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


Openen doen we op vrijdag met Zulte Waregem tegen Anderlecht. Na zeven matchen zonder zege pakte Essevee net weer een zes op negen, terwijl Paars-Wit nu al drie wedstrijden op rij niet meer kon winnen. Allebei wisten ze vorige week wel pas voor respectievelijk de tweede en derde keer dit seizoen de nul te houden. Indien minstens een van beiden daar straks terug in slaagt, en de netten net als bij de 7-0 pandoering in de vorige ontmoeting dus niet langs weerskanten trillen, is dat 2,48x onze inzet waard.



Op zaterdag begint de actie met de keldertopper tussen Waasland-Beveren en Moeskroen. De rode lantaarn tegen het nummer 16 in de stand, al zijn beide degradatiekandidaten met een zeven op negen plots in goeden doen. Daarbij tartten ze alle logica, met Waasland-Beveren dat twee keer de nul hield en Moeskroen dat eindelijk de weg naar doel begon te vinden. Voorspellen wat de onderlinge krachtmeting zal brengen is dus lastig, maar wij gaan alvast voor een gelijkspel. Goed voor 3,55x onze inleg.

Later op de avond krijgt Club Brugge het bezoek van STVV, dat onderin de ranking tussen Moeskroen en Waasland-Beveren is beland. De landskampioen liet vorig weekend dan weer punten liggen tegen de hekkensluiter, maar tankte wel vertrouwen in de Champions League en hoopt dus dat de trein ook in de competitie vertrokken is. Na een defensief moeizame start werd Simon Mignolet nu alleszins al drie keer op rij niet geklopt. Als zijn ex-ploeg hem evenmin kan passeren, levert dat 2,00x onze bet op.



Op zondag kijkt Genk in de kraker van de speeldag Antwerp in de ogen. Samen met Beerschot dé twee teams in vorm, al ondervindt de Great Old in eigen land met een vijf op 12 last van haar Europees avontuur. Met zes opeenvolgende zeges razen de Limburgers daarentegen als een pletwals door de competitie, vooral dankzij Paul Onuachu en Theo Bongonda. In de voorbije vier duels stonden zij drie keer samen op het scorebord. Een herhaling van die combinatie is met de Bet Builder 5,40x onze inzet waard.

Eindigen doen we aan de kust, waar KV Oostende het geplaagde AA Gent over de vloer krijgt. Ondanks alle lof zit KVO echter evenmin in de goede flow, met in de afgelopen matchen een één op 12. Al staat Alexander Blessin nog niet in het punt om in de voetsporen van Wim De Decker te treden. De ontslagen coach van de Buffalo’s moest het de laatste weken stellen zonder Roman Yaremchuk, die tegen Liberec bij zijn terugkeer meteen opnieuw raak schoot. Een doelpunt in Oostende brengt 2,55x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een gelijkspel in de degradatietopper tussen Waasland-Beveren en Moeskroen, een nieuwe clean sheet voor Mignolet en een scorende Yaremchuk, bij UNIBET.be samen goed voor ruim 18x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Uitstel van executie? Verrassend oordeel over Compper

Wie zal de topper tussen Genk en Antwerp winnen?

Meest recent

Kompany is weer thuis: Bayern maakt diagnose bekend

Er heersten de voorbije dagen grote zorgen over de gezondheid van Vincent Kompany. Onze landgenoot ...

36
36
OHL Women beleeft weer zwarte avond in Champions League

Het lijkt niet de campagne van OHL Women te gaan worden in de Champions League. Nadat ze nog ...

29
29
Sensatie in San Siro: Mbangula velt Milan met hattrick

AC Milan heeft woensdagavond een zeer slechte zaak gedaan in de Italiaanse titelstrijd. Het leed ...

26
26
"Tielemans zal spijt hebben van zijn keuze voor Man Utd"

Komend weekend wacht Manchester United in de Premier League een lastige verplaatsing naar Chelsea en ...

42
42
Cristiano Ronaldo valt alsnog in prijzen op Gouden Bal

Hij beschouwt zichzelf nog altijd als wellicht de beste speler ter wereld, maar de rest van de ...

28
28
Anderlecht-fans maken statement na pandoering in Gent

Anderlecht lijkt weer op de rand van een crisis te staan nadat het vorig weekend een 4-0 om de oren ...

183
183
'Mignolet schiet in actie voor revelatie Standard'

Standard gaat door een moeilijke periode, want het leed vorig weekend in Genk al zijn vierde ...

105
105
Club zet nieuwe stap in CL en doet monden openvallen

Club Brugge wist de voorbije twee seizoenen telkens net de league phase van de Champions League te ...

377
377
Geen Stassin of Vermant: "Hij wordt de spits van Duivels"

Romelu Lukaku komt bij Fenerbahçe dit seizoen weinig aan spelen toe en is ondertussen ook al ...

179
179
Verheye ziet nog één manco bij de Spor: "Dan rustig seizoen"

In de Challenger Pro League lijkt het dit seizoen voor de titel te zullen gaan tussen Beerschot, dat ...

35
35
FC Barcelona krijgt zeer bizarre straf na affaire-Alvarez

De voorbije transferzomer bracht heel wat toptransfers, maar ook enkele grote deals die uiteindelijk ...

27
27
Jong Genk zal balen na heenmatch in Youth League

De voorbije weken maakte Club NXT alweer indruk in de Youth League door een zeven op negen te ...

122
122
Deschacht opnieuw onder vuur: "Moet hij ons belachelijk maken?"

Olivier Deschacht kreeg de voorbije tijd heel wat kritiek nadat hij in de podcast Ongefilterd liet ...

171
171
Alderweireld lyrisch: "Bijna schandalig hoe goed hij is"

Harry Kane heeft met het winnen van de Gouden Bal de ultieme erkenning gekregen voor zijn ...

99
99
Voorzitter Bayern schetst heel opvallend beeld over Kompany

Vincent Kompany heeft al heel veel indruk gemaakt bij Bayern München. Dat blijkt uit de lovende ...

200
200
'Westerlo wil uitpakken met volgende knaltransfer'

KVC Westerlo is zeer goed bezig en de Kemphanen hebben er op het eerste zicht wel een goede mercato ...

88
88
OH Leuven voor cruciaal duel: "Winnen is een must"

In het vrouwenvoetbal staat OH Leuven voor een cruciaal duel in de Champions League. Ze nemen het ...

7
7
Barça-Real zindert na: spelleiding ging in de fout

De Spaanse scheidsrechterscommissie CTA heeft toegegeven dat João Cancelo tijdens de ...

53
53
'Waanzinnig bod van Europese topclub op Alvarez'

Gaat Julian Alvarez Arsenal dan toch verlaten in 2027? De Argentijnse aanvaller was graag naar FC ...

47
47
Dé teleurstelling in JPL tot dusver? "Met zo'n goede ploeg..."

Komend weekend zijn we al toe aan de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. Dat betekent dat de ...

166
166
Beerput bij KVDO? Apache legt gevoelige rol Vannieuwkerke bloot

Karl Vannieuwkerke is veel meer dan een bekend televisiegezicht in het verhaal rond KV Diksmuide ...

102
102
Spaanse bond grijpt in na treinramp: geen bekervoetbal

In Spanje wordt er woensdag even niet aan voetbal gedacht. Normaal zou er gevoetbald worden in de ...

0
0
Anderlecht kondigt terugkeer icoon bij RSCA Women aan

Van 2018 tot 2024 werd RSCA Women maar liefst zeven keer op rij landskampioen in de Lotto Super ...

45
45
Hét geheim achter de trainersschool van Club onthuld?

De voorbije jaren zette Club Brugge enorme stappen vooruit met zijn jeugdwerking. Club NXT levert ...

203
203
'Na njet Tresoldi: Arsenal gaat voor ex-speler van Cercle'

Arsenal beleefde dinsdagavond een zware afgang, want in de League Cup werd het uitgeschakeld door ...

73
73

Meer sportnieuws