Zo win jij 180 euro met 10 euro inzet op speeldag 15!

58
Zo win jij 180 euro met 10 euro inzet op speeldag 15!

Na een week met ups en downs op het Europees podium, stilaan een gewoonte voor de Belgische clubs, is het tijd om de aandacht weer op onze eigen Jupiler Pro League te richten. Daar staan dit weekend tijdens speeldag 15 tal opnieuw tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


Openen doen we op vrijdag met Zulte Waregem tegen Anderlecht. Na zeven matchen zonder zege pakte Essevee net weer een zes op negen, terwijl Paars-Wit nu al drie wedstrijden op rij niet meer kon winnen. Allebei wisten ze vorige week wel pas voor respectievelijk de tweede en derde keer dit seizoen de nul te houden. Indien minstens een van beiden daar straks terug in slaagt, en de netten net als bij de 7-0 pandoering in de vorige ontmoeting dus niet langs weerskanten trillen, is dat 2,48x onze inzet waard.



Op zaterdag begint de actie met de keldertopper tussen Waasland-Beveren en Moeskroen. De rode lantaarn tegen het nummer 16 in de stand, al zijn beide degradatiekandidaten met een zeven op negen plots in goeden doen. Daarbij tartten ze alle logica, met Waasland-Beveren dat twee keer de nul hield en Moeskroen dat eindelijk de weg naar doel begon te vinden. Voorspellen wat de onderlinge krachtmeting zal brengen is dus lastig, maar wij gaan alvast voor een gelijkspel. Goed voor 3,55x onze inleg.

Later op de avond krijgt Club Brugge het bezoek van STVV, dat onderin de ranking tussen Moeskroen en Waasland-Beveren is beland. De landskampioen liet vorig weekend dan weer punten liggen tegen de hekkensluiter, maar tankte wel vertrouwen in de Champions League en hoopt dus dat de trein ook in de competitie vertrokken is. Na een defensief moeizame start werd Simon Mignolet nu alleszins al drie keer op rij niet geklopt. Als zijn ex-ploeg hem evenmin kan passeren, levert dat 2,00x onze bet op.



Op zondag kijkt Genk in de kraker van de speeldag Antwerp in de ogen. Samen met Beerschot dé twee teams in vorm, al ondervindt de Great Old in eigen land met een vijf op 12 last van haar Europees avontuur. Met zes opeenvolgende zeges razen de Limburgers daarentegen als een pletwals door de competitie, vooral dankzij Paul Onuachu en Theo Bongonda. In de voorbije vier duels stonden zij drie keer samen op het scorebord. Een herhaling van die combinatie is met de Bet Builder 5,40x onze inzet waard.

Eindigen doen we aan de kust, waar KV Oostende het geplaagde AA Gent over de vloer krijgt. Ondanks alle lof zit KVO echter evenmin in de goede flow, met in de afgelopen matchen een één op 12. Al staat Alexander Blessin nog niet in het punt om in de voetsporen van Wim De Decker te treden. De ontslagen coach van de Buffalo’s moest het de laatste weken stellen zonder Roman Yaremchuk, die tegen Liberec bij zijn terugkeer meteen opnieuw raak schoot. Een doelpunt in Oostende brengt 2,55x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een gelijkspel in de degradatietopper tussen Waasland-Beveren en Moeskroen, een nieuwe clean sheet voor Mignolet en een scorende Yaremchuk, bij UNIBET.be samen goed voor ruim 18x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Thorgan Hazard afgemaakt vlak voor Club: “Nu al flop”

Wie zal de topper tussen Genk en Antwerp winnen?

Meest recent

Biancone strijdvaardig: "Dat hoort zo bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelt vanavond in Polen tegen Jagiellonia. Een partij die de Brusselaars winnend ...

0
0
Grote uitblinker bij Club Brugge: "Ik ga genieten"

Club Brugge won gevleid met 3-0 van RC Lens, maar de zes op negen staat er wel. De ervaren jongens ...

18
18
Leko zag Club Brugge afzien:" Zonder hem was het 0-3"

Club Brugge won met 3-0 van RC Lens, maar die uitslag was niet correct. De Bruggelingen waren ...

27
27
L'Equipe ziet grote held bij Club; ook twee keer 4 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond andermaal indruk gemaakt in de Champions League. Ondanks een vrij ...

292
292
Pakkend! Alderweireld bejubelt Club-uitblinker live op TV

Club Brugge heeft woensdag weer een uitstekend resultaat neergezet in de Champions League en won met ...

457
457
UCL: Bayern geeft topzege weg, Vandevoordt in de fout tegen Courtois

In Champions League is Bayern München er niet in geslaagd om dé topaffiche van de avond ...

44
44
6 op 9! Club wervelt ook voorbij Lens in Champions League

Club Brugge heeft woensdagavond opnieuw een grote stap gezet richting de volgende fase van de ...

103
103
"Onaanvaardbaar" - analisten spreken schande bij Club-Lens

Het Jan Breydel-stadion liep woensdagavond weer helemaal vol voor de Champions League-match van Club ...

184
184
Job Vitor Bruno in gevaar? Anderlecht-kleedkamer duidelijk

RSC Anderlecht kruist donderdagavond de degens met het Poolse Jagiellonia Bialystok. Het kan dan ...

224
224
Vanaken redt stroef Club Brugge: zondebok krijgt volle laag

Amper een week na de enorme stunt op Internazionale, moest Club Brugge opnieuw aan de bak in de ...

181
181
Club-Lens stilgelegd: Franse 'supporters' zwaar over de schreef

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen RC Lens. Maar na een klein ...

146
146
'Haaland on the move: entourage heeft uitgesproken voorkeur'

Volgens de laatste berichten moet Manchester City wel degelijk rekening houden met degradatie als ...

104
104
UCL: Afgang Lammens en Tielemans, ook Ngoy krijgt klappen

Voorlopig geen goede avond voor de Belgen in de Champions League. Senne Lammens en Youri Tielemans ...

51
51
Club favoriet tegen Lens? Ervaringsdeskundige geeft percentage

Club Brugge wordt door de meeste waarnemers getipt als favoriet voor het Champions League-duel van ...

430
430
Leko zorgt voor twee verrassingen, Hazard start bij Lens

Club Brugge stuntte vorige week in de Champions League door met 3-4 te gaan winnen op het veld van ...

82
82
De Mil slaat terug op kritiek na bekeruitschakeling

Dit seizoen was tot dusver een grote goednieuwsshow geweest voor AA Gent, want het gaat aan de ...

136
136
'Club stuurt grootmachten glasheldere Tresoldi-boodschap'

Club Brugge komt om 21u weer in actie in de Champions League en dat wordt een nieuwe kans voor ...

110
110
STVV als door wesp gestoken: "Dat moet ons motiveren"

STVV nam vorige week een droomstart in de league phase van de Conference League, want het boekte ...

39
39
Essevee pakt uit en legt weer jong talent vast

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar is de laatste weken wat weggezakt met ...

29
29
Opvallend: 'ruzie' bij Jagiellonia na Anderlecht-vraag

Anderlecht moet zich donderdag zien te herpakken na een zwarte week door zijn eerste punten in de ...

140
140
Duitsland is klaar met Kompany: 5 snoeiharde uithalen

In Duitsland is de toon rond Vincent Kompany plots helemaal omgeslagen. Kranten, analisten en ...

537
537
'Raskin maakt wintertransfer naar CL-club'

Vorige zomer bleef Nicolas Raskin tot veler verbazing bij Rangers. De verwachting was nochtans dat ...

132
132
Beichler kondigt 'nieuw' KV Kortrijk aan

Vrijdagavond wordt de negende speeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. Dat gebeurt meteen met ...

239
239
Club NXT geeft goede voorbeeld met zege in Youth League

Om 21u probeert Club Brugge om tegen RC Lens zijn tweede zege in deze Champions League-campagne te ...

227
227
Union SG staat voor "rare match": "Nog nooit meegemaakt"

Union SG speelt in het stadion van Fortuna Düsseldorf zijn Europees duel tegen Hapoel Be'er ...

80
80

Meer sportnieuws