Zo win jij 180 euro met 10 euro inzet op speeldag 15!

door
Zo win jij 180 euro met 10 euro inzet op speeldag 15!

Na een week met ups en downs op het Europees podium, stilaan een gewoonte voor de Belgische clubs, is het tijd om de aandacht weer op onze eigen Jupiler Pro League te richten. Daar staan dit weekend tijdens speeldag 15 tal opnieuw tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


Openen doen we op vrijdag met Zulte Waregem tegen Anderlecht. Na zeven matchen zonder zege pakte Essevee net weer een zes op negen, terwijl Paars-Wit nu al drie wedstrijden op rij niet meer kon winnen. Allebei wisten ze vorige week wel pas voor respectievelijk de tweede en derde keer dit seizoen de nul te houden. Indien minstens een van beiden daar straks terug in slaagt, en de netten net als bij de 7-0 pandoering in de vorige ontmoeting dus niet langs weerskanten trillen, is dat 2,48x onze inzet waard.



Op zaterdag begint de actie met de keldertopper tussen Waasland-Beveren en Moeskroen. De rode lantaarn tegen het nummer 16 in de stand, al zijn beide degradatiekandidaten met een zeven op negen plots in goeden doen. Daarbij tartten ze alle logica, met Waasland-Beveren dat twee keer de nul hield en Moeskroen dat eindelijk de weg naar doel begon te vinden. Voorspellen wat de onderlinge krachtmeting zal brengen is dus lastig, maar wij gaan alvast voor een gelijkspel. Goed voor 3,55x onze inleg.

Later op de avond krijgt Club Brugge het bezoek van STVV, dat onderin de ranking tussen Moeskroen en Waasland-Beveren is beland. De landskampioen liet vorig weekend dan weer punten liggen tegen de hekkensluiter, maar tankte wel vertrouwen in de Champions League en hoopt dus dat de trein ook in de competitie vertrokken is. Na een defensief moeizame start werd Simon Mignolet nu alleszins al drie keer op rij niet geklopt. Als zijn ex-ploeg hem evenmin kan passeren, levert dat 2,00x onze bet op.



Op zondag kijkt Genk in de kraker van de speeldag Antwerp in de ogen. Samen met Beerschot dé twee teams in vorm, al ondervindt de Great Old in eigen land met een vijf op 12 last van haar Europees avontuur. Met zes opeenvolgende zeges razen de Limburgers daarentegen als een pletwals door de competitie, vooral dankzij Paul Onuachu en Theo Bongonda. In de voorbije vier duels stonden zij drie keer samen op het scorebord. Een herhaling van die combinatie is met de Bet Builder 5,40x onze inzet waard.

Eindigen doen we aan de kust, waar KV Oostende het geplaagde AA Gent over de vloer krijgt. Ondanks alle lof zit KVO echter evenmin in de goede flow, met in de afgelopen matchen een één op 12. Al staat Alexander Blessin nog niet in het punt om in de voetsporen van Wim De Decker te treden. De ontslagen coach van de Buffalo’s moest het de laatste weken stellen zonder Roman Yaremchuk, die tegen Liberec bij zijn terugkeer meteen opnieuw raak schoot. Een doelpunt in Oostende brengt 2,55x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een gelijkspel in de degradatietopper tussen Waasland-Beveren en Moeskroen, een nieuwe clean sheet voor Mignolet en een scorende Yaremchuk, bij UNIBET.be samen goed voor ruim 18x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

Wie zal de topper tussen Genk en Antwerp winnen?

Meest recent

Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

21
21
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

26
26
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

24
24
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

129
129
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

80
80
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

104
104
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

82
82
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

104
104
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

109
109
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

46
46
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

42
42
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

62
62
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

435
435
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

118
118
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

122
122
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

180
180
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

35
35
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

259
259
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

60
60
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

58
58
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

251
251
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

97
97
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

54
54
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

68
68

Meer sportnieuws