Zo win jij 180 euro met 10 euro inzet op speeldag 15!

58
Zo win jij 180 euro met 10 euro inzet op speeldag 15!

Na een week met ups en downs op het Europees podium, stilaan een gewoonte voor de Belgische clubs, is het tijd om de aandacht weer op onze eigen Jupiler Pro League te richten. Daar staan dit weekend tijdens speeldag 15 tal opnieuw tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


Openen doen we op vrijdag met Zulte Waregem tegen Anderlecht. Na zeven matchen zonder zege pakte Essevee net weer een zes op negen, terwijl Paars-Wit nu al drie wedstrijden op rij niet meer kon winnen. Allebei wisten ze vorige week wel pas voor respectievelijk de tweede en derde keer dit seizoen de nul te houden. Indien minstens een van beiden daar straks terug in slaagt, en de netten net als bij de 7-0 pandoering in de vorige ontmoeting dus niet langs weerskanten trillen, is dat 2,48x onze inzet waard.



Op zaterdag begint de actie met de keldertopper tussen Waasland-Beveren en Moeskroen. De rode lantaarn tegen het nummer 16 in de stand, al zijn beide degradatiekandidaten met een zeven op negen plots in goeden doen. Daarbij tartten ze alle logica, met Waasland-Beveren dat twee keer de nul hield en Moeskroen dat eindelijk de weg naar doel begon te vinden. Voorspellen wat de onderlinge krachtmeting zal brengen is dus lastig, maar wij gaan alvast voor een gelijkspel. Goed voor 3,55x onze inleg.

Later op de avond krijgt Club Brugge het bezoek van STVV, dat onderin de ranking tussen Moeskroen en Waasland-Beveren is beland. De landskampioen liet vorig weekend dan weer punten liggen tegen de hekkensluiter, maar tankte wel vertrouwen in de Champions League en hoopt dus dat de trein ook in de competitie vertrokken is. Na een defensief moeizame start werd Simon Mignolet nu alleszins al drie keer op rij niet geklopt. Als zijn ex-ploeg hem evenmin kan passeren, levert dat 2,00x onze bet op.



Op zondag kijkt Genk in de kraker van de speeldag Antwerp in de ogen. Samen met Beerschot dé twee teams in vorm, al ondervindt de Great Old in eigen land met een vijf op 12 last van haar Europees avontuur. Met zes opeenvolgende zeges razen de Limburgers daarentegen als een pletwals door de competitie, vooral dankzij Paul Onuachu en Theo Bongonda. In de voorbije vier duels stonden zij drie keer samen op het scorebord. Een herhaling van die combinatie is met de Bet Builder 5,40x onze inzet waard.

Eindigen doen we aan de kust, waar KV Oostende het geplaagde AA Gent over de vloer krijgt. Ondanks alle lof zit KVO echter evenmin in de goede flow, met in de afgelopen matchen een één op 12. Al staat Alexander Blessin nog niet in het punt om in de voetsporen van Wim De Decker te treden. De ontslagen coach van de Buffalo’s moest het de laatste weken stellen zonder Roman Yaremchuk, die tegen Liberec bij zijn terugkeer meteen opnieuw raak schoot. Een doelpunt in Oostende brengt 2,55x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een gelijkspel in de degradatietopper tussen Waasland-Beveren en Moeskroen, een nieuwe clean sheet voor Mignolet en een scorende Yaremchuk, bij UNIBET.be samen goed voor ruim 18x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Racing Genk bezorgt fans plots schok van hun leven'

Wie zal de topper tussen Genk en Antwerp winnen?

Meest recent

Titularis gooit eigen ruiten in: wissel op til bij RSCA

RSC Anderlecht ging zondag met de billen bloot op bezoek bij Beerschot, waar vooral heel wat ...

130
130
Leko in dubio: twee twijfelgevallen bij Club Brugge

Een week na de stunt tegen Inter wacht er alweer een nieuwe opdracht in de Champions League voor ...

116
116
Bruno maakt brokken: rampscenario voor Anderlecht

Het bekeravontuur zit er na één ronde al op voor RSC Anderlecht, dat in de zestiende ...

131
131
Transfersoap bij AA Gent: pikante details lekken uit

Tegen derdeklasser Rochefort achtte Rik De Mil de tijd rijp om eens grondig te roteren bij AA Gent, ...

189
189
'Racing Genk bezorgt fans plots schok van hun leven'

Voor Racing Genk klaart de lucht stilaan weer helemaal op. De Limburgers vierden afgelopen weekend ...

219
219
Uitspraken Bruno zwáár onder vuur: "Bij de haren getrokken"

De spanning bij RSC Anderlecht is opnieuw bijzonder hoog aan het oplopen. Daarbij komt ook Vitor ...

112
112
AA Gent genekt in Croky cup? Rik De Mil krijgt lik op stuk

Union Rochefortoise heeft zondag voor een bekersprookje gezorgd door zich te plaatsen voor de 1/8ste ...

82
82
Van Bommel onder druk: gloednieuwe naam in selectie Duivels

Nog geen maand na zijn debuut is Mark van Bommel alweer druk in de weer met het vormen van zijn ...

211
211
Portugese soap: Ronaldo krijgt 'ronduit lachwekkende' sanctie

Cristiano Ronaldo zorgde tijdens de voorbije interland-break voor een heuse rol door op eigen houtje ...

56
56
'United op apegapen: nieuwe topcoach geeft groen licht'

Manchester United liet afgelopen weekend andermaal punten liggen in de Premier League. Stilaan komt ...

139
139
Nieuwe Europese stunt bij Club? Leko ziet gigantische troef

Bij Club Brugge werd de knop na de bekerzege tegen KSC Lokeren snel weer omgedraaid. Aanstaande ...

546
546
Alarm in Anderlecht: analisten duiden nieuwe zondebok aan

RSC Anderlecht hoopte zo lang mogelijk op drie fronten actief te blijven, maar na de bekerblamage ...

346
346
'Club Brugge bindt transferstrijd aan met Barcelona'

Club Brugge haalde afgelopen zomer met Wisdom Mike, Samba Coulibaly, Andrej Vasovic en Cheveyo Tsawa ...

321
321
Deschacht is kop van Jut na nieuwe dreun voor Anderlecht

Olivier Deschacht heeft het als Anderlecht-supporter momenteel niet onder de markt. Paars-wit ...

424
424
'KRC Genk richt pijlen op vermeend target AA Gent'

AA Gent is de fiere leider in de Jupiler Pro League, maar liep wel meteen een blauwtje in de Croky ...

168
168
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten in de rij'

Afgelopen zomer bleef hij nog op post, een keuze die beide partijen zich inmiddels vast niet ...

275
275
Engeland walgt: United-ploegmaat steekt Lammens mes in rug

Bij Manchester United ontploft het op alle fronten, en Senne Lammens staat er middenin. De ploegmaat ...

825
825
Anderlecht afgemaakt: "Al op drie fronten uitgeschakeld"

RSC Anderlecht ligt uit de Beker van België en de messen worden geslepen. Vitor Bruno & co ...

300
300
Vitinha: "Zij zijn de twee beste spelers ter wereld"

Paris Saint-Germain staat deze week voor een van de meest beladen affiches in de Champions League. ...

255
255
Keert voormalig talent van Anderlecht terug naar de JPL?

Belgische ploegen gaan vaak (te) ver kijken in hun zoektocht naar die witte merel. Nog te vaak doen ...

221
221
JPL-topclubs, opgelet: Belgische winger maakt furore

Belgische topclubs die nog een snelle, dribbelvaardige flankaanvaller zoeken: speur eens rond in ...

90
90
OHL wil eindelijk swingen: "Zou seizoen glans geven"

Bij OH Leuven wisten ze een glansloze bekerkwalificatie af te dwingen tegen Francs Borains. ...

40
40
Anderlecht greep naast toptransfer: "Kreeg rondleiding in de stad"

RSC Anderlecht kende een heel drukke zomermercato. De Brusselaars wisten niet altijd hun topfavoriet ...

254
254
STVV op zoek naar stunt: "Het wordt moeilijk"

STVV heeft indruk gemaakt tegen Lommel SK. Ze wonnen met 4-1 en plaatsten zich zo voor de volgende ...

69
69
Zulte Waregem lonkt naar méér: "Goede hoop"

Zulte Waregem doet het goed in de Jupiler Pro League. In de Beker van België kenden ze ook geen ...

113
113

Meer sportnieuws