'Breekpunt tussen Hollerbach en STVV bekend'

door
'Breekpunt tussen Hollerbach en STVV bekend'

De voorbije weken kenden Moeskroen en Waasland-Beveren een wederopstanding, want beiden pakten ze in hun laatste wedstrijden zeven op negen. Het voornaamste slachtoffer daarvan was STVV, dat geen beterschap kende en intussen weggezakt is naar de voorlaatste plaats. Na de nederlaag tegen Moeskroen dinsdag besliste het bestuur daarom om trainer Kevin Muscat opzij te schuiven.

Meteen dook in de wandelgangen de naam van Bernd Hollerbach op als voornaamste kandidaat om de Australiër op te volgen. De bedoeling was dat de Duitser, die vorig seizoen nog aan de slag was bij Moeskroen, maandag al aan de slag zou gaan, maar uiteindelijk zal het niet zover komen. Hollerbach en STVV vonden namelijk geen akkoord.

"STVV was inderdaad geïnteresseerd en we hebben meerdere gesprekken gehad. Terugkeren in België is een uitstekende optie voor mij. Maar jammer genoeg hadden de twee partijen verschillende ideeën over hoe de doelen van de club bereikt zouden moeten worden. Dat is de reden waarom we niet samen zullen werken", legt Hollerbach zelf uit in L'Avenir.

UPDATE 8u15
Het Belang van Limburg schrijft echter dat de deal tussen Hollerbach en STVV voor '99 procent' rond is, maar dat er één breekpunt is. Dat bevindt zich in de invulling van de staf, waar er een akkoord is over de komst van assistent Dennis Schmitt en fysiektrainer Alfred Ntiamoah. Hollerbach wil echter ook mental coach Maria Wallenborn meebrengen en daar zou het schoentje wringen. Mogelijk zijn de woorden van Hollerbach dan ook een manier om de druk op het bestuur van STVV op te voeren. Daar zal de komende dagen duidelijkheid over komen.

LEES OOK: Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

Moet STVV gewoon akkoord gaan met die eis?

Meest recent

Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

7
7
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

18
18
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

377
377
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

96
96
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

164
164
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

37
37
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

302
302
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

180
180
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

274
274
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

259
259
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

191
191
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

27
27
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

360
360
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

389
389
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

79
79
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

216
216
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

46
46
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

97
97
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

365
365
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

832
832
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

362
362
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

1026
1026
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

102
102
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

349
349
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

483
483

Meer sportnieuws