'Breekpunt tussen Hollerbach en STVV bekend'

239
'Breekpunt tussen Hollerbach en STVV bekend'

De voorbije weken kenden Moeskroen en Waasland-Beveren een wederopstanding, want beiden pakten ze in hun laatste wedstrijden zeven op negen. Het voornaamste slachtoffer daarvan was STVV, dat geen beterschap kende en intussen weggezakt is naar de voorlaatste plaats. Na de nederlaag tegen Moeskroen dinsdag besliste het bestuur daarom om trainer Kevin Muscat opzij te schuiven.

Meteen dook in de wandelgangen de naam van Bernd Hollerbach op als voornaamste kandidaat om de Australiër op te volgen. De bedoeling was dat de Duitser, die vorig seizoen nog aan de slag was bij Moeskroen, maandag al aan de slag zou gaan, maar uiteindelijk zal het niet zover komen. Hollerbach en STVV vonden namelijk geen akkoord.

"STVV was inderdaad geïnteresseerd en we hebben meerdere gesprekken gehad. Terugkeren in België is een uitstekende optie voor mij. Maar jammer genoeg hadden de twee partijen verschillende ideeën over hoe de doelen van de club bereikt zouden moeten worden. Dat is de reden waarom we niet samen zullen werken", legt Hollerbach zelf uit in L'Avenir.

UPDATE 8u15
Het Belang van Limburg schrijft echter dat de deal tussen Hollerbach en STVV voor '99 procent' rond is, maar dat er één breekpunt is. Dat bevindt zich in de invulling van de staf, waar er een akkoord is over de komst van assistent Dennis Schmitt en fysiektrainer Alfred Ntiamoah. Hollerbach wil echter ook mental coach Maria Wallenborn meebrengen en daar zou het schoentje wringen. Mogelijk zijn de woorden van Hollerbach dan ook een manier om de druk op het bestuur van STVV op te voeren. Daar zal de komende dagen duidelijkheid over komen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Moet STVV gewoon akkoord gaan met die eis?

Meest recent

Lavia klaar voor absolute top? “Real Madrid, Barça en PSG”

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

1
1
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

63
63
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

126
126
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

89
89
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

95
95
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

85
85
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

150
150
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

148
148
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1325
1325
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

314
314
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

269
269
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

272
272
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

87
87
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

213
213
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

224
224
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

100
100
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

32
32
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

127
127
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

332
332
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

202
202
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

477
477
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

385
385

Meer sportnieuws