'Breekpunt tussen Hollerbach en STVV bekend'

door
'Breekpunt tussen Hollerbach en STVV bekend'

De voorbije weken kenden Moeskroen en Waasland-Beveren een wederopstanding, want beiden pakten ze in hun laatste wedstrijden zeven op negen. Het voornaamste slachtoffer daarvan was STVV, dat geen beterschap kende en intussen weggezakt is naar de voorlaatste plaats. Na de nederlaag tegen Moeskroen dinsdag besliste het bestuur daarom om trainer Kevin Muscat opzij te schuiven.

Meteen dook in de wandelgangen de naam van Bernd Hollerbach op als voornaamste kandidaat om de Australiër op te volgen. De bedoeling was dat de Duitser, die vorig seizoen nog aan de slag was bij Moeskroen, maandag al aan de slag zou gaan, maar uiteindelijk zal het niet zover komen. Hollerbach en STVV vonden namelijk geen akkoord.

"STVV was inderdaad geïnteresseerd en we hebben meerdere gesprekken gehad. Terugkeren in België is een uitstekende optie voor mij. Maar jammer genoeg hadden de twee partijen verschillende ideeën over hoe de doelen van de club bereikt zouden moeten worden. Dat is de reden waarom we niet samen zullen werken", legt Hollerbach zelf uit in L'Avenir.

UPDATE 8u15
Het Belang van Limburg schrijft echter dat de deal tussen Hollerbach en STVV voor '99 procent' rond is, maar dat er één breekpunt is. Dat bevindt zich in de invulling van de staf, waar er een akkoord is over de komst van assistent Dennis Schmitt en fysiektrainer Alfred Ntiamoah. Hollerbach wil echter ook mental coach Maria Wallenborn meebrengen en daar zou het schoentje wringen. Mogelijk zijn de woorden van Hollerbach dan ook een manier om de druk op het bestuur van STVV op te voeren. Daar zal de komende dagen duidelijkheid over komen.

LEES OOK: Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

Moet STVV gewoon akkoord gaan met die eis?

Meest recent

Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

50
50
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

14
14
Hayen komt met héél ander verhaal over Mignolet en Jackers

Hoe Club Brugge Nicky Hayen op straat zette en nadien ook nog communiceerde, dat was een topclub ...

213
213
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

24
24
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

38
38
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

211
211
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

158
158
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

84
84
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

210
210
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

65
65
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

69
69
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

103
103
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

92
92
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

50
50
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

57
57
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

175
175
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

213
213
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

39
39
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

57
57
‘Entourage Ilic slaat op tafel: Anderlecht stuit op probleem’

Mihajlo Ilic is onder Jeremy Taravel uitgegroeid tot een absolute basispion. De verdediger wordt ...

249
249
Eden Hazard heeft één enorme spijt in carrière

Eden Hazard kende een grootse carrière bij Lille, Chelsea en Real Madrid. Ook bij de Rode ...

198
198
Anderlecht staat op in toppers: dit zorgt voor ommekeer

RSC Anderlecht kreeg de afgelopen jaren telkens kletsen van de rechtstreekse concurrenten. In ...

145
145
Échte reden ontslag Vandenbroeck bij Zulte onthuld

Sven Vandenbroeck werd bij Zulte Waregem de laan uitgestuurd. Essevee vecht nog tegen degradatie en ...

266
266
Tudor slaat terug na doelmannenrel: “Nooit meegemaakt”

Het is hommeles bij Tottenham Hotspur. De Engelse club kreeg een pandoering van jewelste in de ...

94
94
‘Trump en Infantino hakken knoop door over Iran’

Door de penibele situatie in Iran en het Midden-Oosten kregen de Rode Duivels mogelijk een nieuwe ...

65
65

Meer sportnieuws