'Dennis aangeboden bij buitenlandse topclub'

door
'Dennis aangeboden bij buitenlandse topclub'

Het was nog niet het seizoen van Emmanuel Dennis, die de uitblinkersrol in de voorhoede van Club Brugge ook woensdag tegen Zenit aan Noa Lang en Charles De Ketelaere moest laten. Desalniettemin groeide de 23-jarige aanvaller in de partij, en was hij uiteindelijk ook goed voor een assist. Afwachten nu wat de toekomst brengt.


Nadat hij afgelopen zomer naast een transfer greep, wist de Nigeriaan de knop namelijk nog niet om te draaien. In totaal zit hij zo dit seizoen nog steeds maar aan één doelpunt en drie assists in 12 optredens, waarin hij bovendien amper 724 minuten aan de bak kwam. Te weinig voor een speler van zijn kaliber, met vorige week het busincident voor de afreis naar Dortmund als absoluut dieptepunt. Hoewel hij al bij al dus snel in ere hersteld werd, leek het huwelijk tussen Dennis en Blauw-Zwart na drieënhalf jaar zo toch op haar laatste benen te lopen. Iets wat nog altijd niet uit te sluiten valt.

Diverse media uit Turkije, waar geruchten altijd met een korrel zout genomen dienen te worden, stellen namelijk dat Dennis zijn zaakwaarnemer William D'Avila het dossier van de dribbelkont op tafel zou hebben gelegd bij Galatasaray. Daar was de manager, die tal van Nigerianen en oude bekenden in zijn portefeuille telt, op bezoek om over een eventuele terugkeer van Henry Onyekuru te praten. In één klap kwam daarbij dus blijkbaar tevens Dennis ter sprake. Het lijkt echter nog maar de vraag of de Turkse topclub aan diens hoge kostplaatje kan voldoen, zelfs als Club de prijs wat laat zakken.

LEES OOK: 'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Ziet u Dennis in januari vertrekken bij Club Brugge?

Meest recent

'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

4
4
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

77
77
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

26
26
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

116
116
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

108
108
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

143
143
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

71
71
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

83
83
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

56
56
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

310
310
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

68
68
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

41
41
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

240
240
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

84
84
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

66
66
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

176
176
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

138
138
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

215
215
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

613
613
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

141
141
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

103
103
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

462
462
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

130
130
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

172
172

Meer sportnieuws