Deal met Anderlecht niet van de baan: "Geven de hoop niet op"

294 stemmen
Deal met Anderlecht niet van de baan:

Bij Anderlecht beschikt Vincent Kompany al over een behoorlijk ruime kern en elke week moet hij een flink aantal spelers teleurstellen. Hij krijgt er nu nog eens een extra optie bij, al lijkt het er niet op dat de trainer daar meteen op zich te wachten.

Volgende week keert Isaac Kiese Thelin immers terug naar Anderlecht, zo meldt Expressen. De spits werd het voorbije jaar verhuurd aan zijn ex-club Malmö. Daar deed hij het uitstekend, want hij was in de competitie goed voor dertien goals en vier assists en had zo een groot aandeel in het behalen van de landstitel.

Malmö wou Thelin graag houden, maar dat is dus niet gelukt. Zondag speelt Thelin nog de laatste competitiematch tegen Östersunds, daarna zou hij naar Brussel terugkeren. Het lijkt echter weinig waarschijnlijk dat hem daar een nieuwe kans wacht, aangezien Kompany in de spits al kan beschikken over Nmecha, Dimata en Colassin. Wellicht zal Anderlecht dus proberen om hem in januari te verkopen. Thelin gaf onlangs al aan dat een aantal teams interesse tonen.

UPDATE 13u
Intussen heeft Daniel Andersson, de technisch directeur van Malmö, de nakende terugkeer van Thelin ook bevestigd. Al geeft hij ook aan dat een deal met Anderlecht nog niet van de baan is. "Het is jammer dat Anderlecht hem voor januari teruggehaald heeft. Maar we blijven eraan werken. We hebben de hoop nog niet opgegeven en we hopen echt dat Thelin ook volgend jaar bij ons zal spelen", verklaarde Andersson aan Expressen. Of dat in de vorm van een nieuwe uitleenbeurt of een definitieve transfer moet zijn, is niet duidelijk.

LEES OOK: Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Moet Anderlecht hem laten vertrekken?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

68
68
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

12
12
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

40
40
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

25
25
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

91
91
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

112
112
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

26
26
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

44
44
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

255
255
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

151
151
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

40
40
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

205
205
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

139
139
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

135
135
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

422
422
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

329
329
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

131
131
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

129
129
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

92
92
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

164
164
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

197
197
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws