De Ketelaere zorgt voor Belgisch unicum in Champions League

526
De Ketelaere zorgt voor Belgisch unicum in Champions League

Na de ruime zege van Club Brugge tegen Zenit van woensdagavond gaat slechts één naam over de tongen: die van Charles De Ketelaere. De nog altijd maar 19-jarige was alweer de uitblinker bij Blauw-Zwart, deze keer als diepe spits. Hij opende de score met een knap schot en lokte ook nog eens een strafschop uit.


Het was voor De Ketelaere al zijn tweede goal van deze campagne, nadat hij ook in de openingsmatch in Sint-Petersburg al raak trof. En daarmee zorgt de kersverse Rode Duivel voor een unicum, weet Het Nieuwsblad. De Ketelaere is zo immers de eerste Belg die nog voor zijn 20ste verjaardag twee keer kan scoren in de Champions League.

De Ketelaere doet dus iets waar pakweg Eden Hazard, Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku nooit in slaagden. Het is de zoveelste bevestiging van het talent van de Brugse alleskunner, die in deze campagne al uitgespeeld werd als hangende spits, linksachter en diepe spits. Mogelijk drijft hij zijn doelpuntenaantal straks in Rome zelfs nog op. "Hopelijk kan ik er opnieuw scoren. (lachje) Ik heb de smaak te pakken", stelt hij immers in Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Tresoldi-soap duurt voort: "De wereld is veranderd"

Zal De Ketelaere dit seizoen nog scoren in de Champions League?

Meest recent

Tresoldi-soap duurt voort: "De wereld is veranderd"

Club Brugge ziet deze week weer een waslijst aan internationals uitzwermen. Ook Nicolo Tresoldi zal ...

11
11
'Zidane drukt stempel: Mbappé krijgt drastische boodschap'

Mark van Bommel is begonnen aan zijn eerste interland-periode bij de Rode Duivels. En ook bij ...

46
46
"Minstens 10 jaar" - Club Brugge-voorspelling doet Anderlecht huiveren

RSC Anderlecht blijft de met voorsprong meest succesvolle club uit de geschiedenis van het Belgische ...

395
395
Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

KRC Genk heeft een tegenvalllende start van het seizoen achter de rug. Met 9 op 18 tellen de ...

130
130
Grote Mannaert-wending bij KBVB: doorbraak in de maak

De Rode Duivels trappen deze week hun campagne in de Nations League op gang. Ondertussen blijft het ...

99
99
‘Lammens afgemaakt: Van Bommel doet straffe ingreep’

Senne Lammens krijgt meteen een opvallend signaal van Mark van Bommel. Net nu de doelman bij ...

276
276
'Real zes punten achter: Mourinho viseert grote naam'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

169
169
Union haalt wéér ruwe diamant: "Interesse lang duidelijk"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

135
135
Verrassende Duivel maakt indruk: eerste basisplaats lonkt

De Rode Duivels zijn voor het eerst sinds het WK weer samengekomen. Maandag werd verzamelen geblazen ...

278
278
Club Brugge aan de slag: nieuwste toptransfer staat vast

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

561
561
Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

25
25
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

101
101
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

194
194
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

143
143
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

748
748
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

242
242
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

506
506
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

956
956
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

200
200
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

124
124
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

113
113
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

558
558
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

464
464
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

81
81
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

128
128

Meer sportnieuws