TRANSFERUURTJE: 'Opvallende interesse Anderlecht, De Bruyne nadert akkoord'

door
TRANSFERUURTJE: 'Opvallende interesse Anderlecht, De Bruyne nadert akkoord'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht werd de voorbije dagen in de Griekse pers aan een opvallend doelwit gelinkt. Zij maken immers gewag van interesse voor Nassim Hnid, een 23-jarige Tunesische verdediger. Hij komt uit voor AEK Athene, maar zou daar willen vertrekken. Het zou echter merkwaardig zijn als Anderlecht nog een verdediger zou halen, want daar beschikt Vincent Kompany al over voldoende opties.



Lommel staat op het punt om alweer een fraaie aanwinst te verwelkomen. Het zou immers op het punt staan om Diego Rosa vast te leggen, een 18-jarige middenvelder van Gremio die wereldkampioen werd met de Braziliaanse U17. De City Football Group zou maar liefst 6 miljoen euro neertellen voor het talent en met bonussen zou die som kunnen oplopen tot maar liefst 23 miljoen.

Ook AA Gent heeft bijna een jong talent beet. Algassimou Bah, een 18-jarige Ghanees, zou enkel nog een visum nodig hebben om zijn transfer af te ronden. De jonge spelmaker kon ook naar AC Milan en Atletico Madrid, maar kiest voor een avontuur in de Ghelamco Arena.



Bij Standard mogen we in de winter enkele uitgaande transfers verwachten. CEO Alexandre Grosjean gaf al aan dat er in januari spelers verkocht zullen moeten worden als Standard niet Europees overwintert, wat zeer waarschijnlijk lijkt. Gojko Cimirot geeft alvast aan dat hij openstaat voor een transfer.

Lior Refaelov is aan een ijzersterk seizoen bezig bij Antwerp, maar is daar na het seizoen wel einde contract. Toch lijkt het erop dat hij op de Bosuil zal blijven. Hij geeft immers aan dat hij de komende weken met de club op zoek gaat naar de best mogelijke deal voor iedereen.



BUITENLAND

Er lijkt snel nieuws te kunnen volgen over de toekomst van Kevin De Bruyne. De Rode Duivel onderhandelt al een tijdje met Manchester City over een nieuw contract en volgens journalist Fabrizio Romano schieten die gesprekken goed op. Er zou zelfs in de nabije toekomst een akkoord uit de bus kunnen komen.

Feyenoord moet na het seizoen op zoek naar een nieuwe trainer, aangezien Dick Advocaat het straks voor bekeken houdt. Frank Arnesen zou al drie kandidaten klaar hebben en daarbij zitten enkele bekende namen. Het gaat om Wim Jonk, die bij FC Volendam Feyenoord-huurling en belofteninternational Francesco Antonucci onder zijn hoede heeft, ex-speler Jon Dahl Tomasson (Malmö) en Deens bondscoach Kasper Hjulmand, die Arnesen ook al bij Anderlecht probeerde binnen te loodsen.



Bayern München zou in de zomer zijn middenveld willen versterken, gezien de zware blessure van Kimmich en het aflopende contract van Javi Martinez. De Duitse grootmacht zou alvast een lijstje klaar hebben met vier kandidaten. Zo zouden ze azen op Florian Neuhaus en Denis Zakaria, die beiden hoge ogen gooien bij Mönchengladbach. Ook de Franse tieners Eduardo Camavinga (Rennes) en Lucien Agoumé (Inter) zijn in beeld.

LEES OOK: Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Heeft Anderlecht nog een verdediger nodig?

Meest recent

Union naar Heizel! Charleroi krijgt 4 goals en rood om de oren

Landskampioen Union SG heeft zich als eerste geplaatst voor de finale van de Croky Cup. Ondanks een ...

9
9
Antwerp in bekerfinale? Eén groot struikelblok tegen RSCA

Donderdagavond wordt het tweede ticket voor de bekerfinale uitgedeeld. Antwerp FC beschikt daarbij ...

61
61
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

139
139
Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Nog exact 120 dagen te gaan en het startschot wordt gegeven van het wereldkampioenschap 2026. ...

144
144
'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

De sportieve leiding van Real Madrid heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Zo is nog lang niet ...

78
78
OHL kansloos: Arsenal verpulvert hoop op nieuw CL-sprookje

De damesploeg van OH Leuven zette dit seizoen een waanzinnige campagne neer in de Women's Champions ...

14
14
Nieuwe coach gezocht: twee pistes voor Anderlecht

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

399
399
‘Club Brugge op scherp: speler eist meteen zijn vertrek’

Club Brugge staat op scherp door een intern transferdossier dat plots is geëscaleerd. Een ...

417
417
Eén grote verrassing bij Union, Charleroi weer op sterkst

Vanaf 20u30 strijden Union en Charleroi om het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup dit ...

39
39
'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

38
38
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

77
77
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

104
104
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

1064
1064
'De Ketelaere bezorgt Atalanta en Duivels enorme domper'

De voorbije maanden was de spitspositie een item bij de Rode Duivels en dat zal wellicht niet snel ...

68
68
'Lommel vreest: succescoach grof wild in Engeland'

In de Challenger Pro League is de hiërarchie dit seizoen duidelijk. SK Beveren is oppermachtig ...

46
46
Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

65
65
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

160
160
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

305
305
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

58
58
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

254
254
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

270
270
Einde van een voetbalgedrocht: Real Madrid stopt ermee

FC Barcelona kondigde vorige week aan dat ze uit de Europese Super League stapten. Deze competitie ...

138
138
Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

KRC Genk pakte een zes op zes in de Jupiler Pro League, maar de weg naar een ticket voor Play-Off 1 ...

226
226
Taravel komt meteen met zéér goed nieuws voor RSCA

RSC Anderlecht verloor met een zeer gehavend elftal met 2-0 van KRC Genk. Er stond eigenlijk een ...

688
688
'Keita grof wild: 3 clubs in de running voor handtekening'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

81
81

Meer sportnieuws