TRANSFERUURTJE: 'Opvallende interesse Anderlecht, De Bruyne nadert akkoord'

294 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Opvallende interesse Anderlecht, De Bruyne nadert akkoord'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht werd de voorbije dagen in de Griekse pers aan een opvallend doelwit gelinkt. Zij maken immers gewag van interesse voor Nassim Hnid, een 23-jarige Tunesische verdediger. Hij komt uit voor AEK Athene, maar zou daar willen vertrekken. Het zou echter merkwaardig zijn als Anderlecht nog een verdediger zou halen, want daar beschikt Vincent Kompany al over voldoende opties.



Lommel staat op het punt om alweer een fraaie aanwinst te verwelkomen. Het zou immers op het punt staan om Diego Rosa vast te leggen, een 18-jarige middenvelder van Gremio die wereldkampioen werd met de Braziliaanse U17. De City Football Group zou maar liefst 6 miljoen euro neertellen voor het talent en met bonussen zou die som kunnen oplopen tot maar liefst 23 miljoen.

Ook AA Gent heeft bijna een jong talent beet. Algassimou Bah, een 18-jarige Ghanees, zou enkel nog een visum nodig hebben om zijn transfer af te ronden. De jonge spelmaker kon ook naar AC Milan en Atletico Madrid, maar kiest voor een avontuur in de Ghelamco Arena.



Bij Standard mogen we in de winter enkele uitgaande transfers verwachten. CEO Alexandre Grosjean gaf al aan dat er in januari spelers verkocht zullen moeten worden als Standard niet Europees overwintert, wat zeer waarschijnlijk lijkt. Gojko Cimirot geeft alvast aan dat hij openstaat voor een transfer.

Lior Refaelov is aan een ijzersterk seizoen bezig bij Antwerp, maar is daar na het seizoen wel einde contract. Toch lijkt het erop dat hij op de Bosuil zal blijven. Hij geeft immers aan dat hij de komende weken met de club op zoek gaat naar de best mogelijke deal voor iedereen.



BUITENLAND

Er lijkt snel nieuws te kunnen volgen over de toekomst van Kevin De Bruyne. De Rode Duivel onderhandelt al een tijdje met Manchester City over een nieuw contract en volgens journalist Fabrizio Romano schieten die gesprekken goed op. Er zou zelfs in de nabije toekomst een akkoord uit de bus kunnen komen.

Feyenoord moet na het seizoen op zoek naar een nieuwe trainer, aangezien Dick Advocaat het straks voor bekeken houdt. Frank Arnesen zou al drie kandidaten klaar hebben en daarbij zitten enkele bekende namen. Het gaat om Wim Jonk, die bij FC Volendam Feyenoord-huurling en belofteninternational Francesco Antonucci onder zijn hoede heeft, ex-speler Jon Dahl Tomasson (Malmö) en Deens bondscoach Kasper Hjulmand, die Arnesen ook al bij Anderlecht probeerde binnen te loodsen.



Bayern München zou in de zomer zijn middenveld willen versterken, gezien de zware blessure van Kimmich en het aflopende contract van Javi Martinez. De Duitse grootmacht zou alvast een lijstje klaar hebben met vier kandidaten. Zo zouden ze azen op Florian Neuhaus en Denis Zakaria, die beiden hoge ogen gooien bij Mönchengladbach. Ook de Franse tieners Eduardo Camavinga (Rennes) en Lucien Agoumé (Inter) zijn in beeld.

LEES OOK: Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Heeft Anderlecht nog een verdediger nodig?

Meest recent

'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

25
25
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

363
363
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

76
76
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

461
461
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

157
157
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

429
429
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

133
133
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

45
45
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

125
125
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

130
130
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

597
597
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

476
476
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

199
199
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

64
64
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

33
33
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

44
44
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

167
167
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

589
589
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

219
219
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

101
101
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

185
185
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

46
46
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

754
754
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

130
130
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

146
146

Meer sportnieuws