TRANSFERUURTJE: 'Opvallende interesse Anderlecht, De Bruyne nadert akkoord'

door
TRANSFERUURTJE: 'Opvallende interesse Anderlecht, De Bruyne nadert akkoord'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht werd de voorbije dagen in de Griekse pers aan een opvallend doelwit gelinkt. Zij maken immers gewag van interesse voor Nassim Hnid, een 23-jarige Tunesische verdediger. Hij komt uit voor AEK Athene, maar zou daar willen vertrekken. Het zou echter merkwaardig zijn als Anderlecht nog een verdediger zou halen, want daar beschikt Vincent Kompany al over voldoende opties.



Lommel staat op het punt om alweer een fraaie aanwinst te verwelkomen. Het zou immers op het punt staan om Diego Rosa vast te leggen, een 18-jarige middenvelder van Gremio die wereldkampioen werd met de Braziliaanse U17. De City Football Group zou maar liefst 6 miljoen euro neertellen voor het talent en met bonussen zou die som kunnen oplopen tot maar liefst 23 miljoen.

Ook AA Gent heeft bijna een jong talent beet. Algassimou Bah, een 18-jarige Ghanees, zou enkel nog een visum nodig hebben om zijn transfer af te ronden. De jonge spelmaker kon ook naar AC Milan en Atletico Madrid, maar kiest voor een avontuur in de Ghelamco Arena.



Bij Standard mogen we in de winter enkele uitgaande transfers verwachten. CEO Alexandre Grosjean gaf al aan dat er in januari spelers verkocht zullen moeten worden als Standard niet Europees overwintert, wat zeer waarschijnlijk lijkt. Gojko Cimirot geeft alvast aan dat hij openstaat voor een transfer.

Lior Refaelov is aan een ijzersterk seizoen bezig bij Antwerp, maar is daar na het seizoen wel einde contract. Toch lijkt het erop dat hij op de Bosuil zal blijven. Hij geeft immers aan dat hij de komende weken met de club op zoek gaat naar de best mogelijke deal voor iedereen.



BUITENLAND

Er lijkt snel nieuws te kunnen volgen over de toekomst van Kevin De Bruyne. De Rode Duivel onderhandelt al een tijdje met Manchester City over een nieuw contract en volgens journalist Fabrizio Romano schieten die gesprekken goed op. Er zou zelfs in de nabije toekomst een akkoord uit de bus kunnen komen.

Feyenoord moet na het seizoen op zoek naar een nieuwe trainer, aangezien Dick Advocaat het straks voor bekeken houdt. Frank Arnesen zou al drie kandidaten klaar hebben en daarbij zitten enkele bekende namen. Het gaat om Wim Jonk, die bij FC Volendam Feyenoord-huurling en belofteninternational Francesco Antonucci onder zijn hoede heeft, ex-speler Jon Dahl Tomasson (Malmö) en Deens bondscoach Kasper Hjulmand, die Arnesen ook al bij Anderlecht probeerde binnen te loodsen.



Bayern München zou in de zomer zijn middenveld willen versterken, gezien de zware blessure van Kimmich en het aflopende contract van Javi Martinez. De Duitse grootmacht zou alvast een lijstje klaar hebben met vier kandidaten. Zo zouden ze azen op Florian Neuhaus en Denis Zakaria, die beiden hoge ogen gooien bij Mönchengladbach. Ook de Franse tieners Eduardo Camavinga (Rennes) en Lucien Agoumé (Inter) zijn in beeld.

LEES OOK: Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

Heeft Anderlecht nog een verdediger nodig?

Meest recent

'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

53
53
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

102
102
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

45
45
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

192
192
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

177
177
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

51
51
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

80
80
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

346
346
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

303
303
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

176
176
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

317
317
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

908
908
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

57
57
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

207
207
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

291
291
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

111
111
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

92
92
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

224
224
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

221
221
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

368
368
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

197
197
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

47
47
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

240
240

Meer sportnieuws