TRANSFERUURTJE: 'Opvallende interesse Anderlecht, De Bruyne nadert akkoord'

door
TRANSFERUURTJE: 'Opvallende interesse Anderlecht, De Bruyne nadert akkoord'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht werd de voorbije dagen in de Griekse pers aan een opvallend doelwit gelinkt. Zij maken immers gewag van interesse voor Nassim Hnid, een 23-jarige Tunesische verdediger. Hij komt uit voor AEK Athene, maar zou daar willen vertrekken. Het zou echter merkwaardig zijn als Anderlecht nog een verdediger zou halen, want daar beschikt Vincent Kompany al over voldoende opties.



Lommel staat op het punt om alweer een fraaie aanwinst te verwelkomen. Het zou immers op het punt staan om Diego Rosa vast te leggen, een 18-jarige middenvelder van Gremio die wereldkampioen werd met de Braziliaanse U17. De City Football Group zou maar liefst 6 miljoen euro neertellen voor het talent en met bonussen zou die som kunnen oplopen tot maar liefst 23 miljoen.

Ook AA Gent heeft bijna een jong talent beet. Algassimou Bah, een 18-jarige Ghanees, zou enkel nog een visum nodig hebben om zijn transfer af te ronden. De jonge spelmaker kon ook naar AC Milan en Atletico Madrid, maar kiest voor een avontuur in de Ghelamco Arena.



Bij Standard mogen we in de winter enkele uitgaande transfers verwachten. CEO Alexandre Grosjean gaf al aan dat er in januari spelers verkocht zullen moeten worden als Standard niet Europees overwintert, wat zeer waarschijnlijk lijkt. Gojko Cimirot geeft alvast aan dat hij openstaat voor een transfer.

Lior Refaelov is aan een ijzersterk seizoen bezig bij Antwerp, maar is daar na het seizoen wel einde contract. Toch lijkt het erop dat hij op de Bosuil zal blijven. Hij geeft immers aan dat hij de komende weken met de club op zoek gaat naar de best mogelijke deal voor iedereen.



BUITENLAND

Er lijkt snel nieuws te kunnen volgen over de toekomst van Kevin De Bruyne. De Rode Duivel onderhandelt al een tijdje met Manchester City over een nieuw contract en volgens journalist Fabrizio Romano schieten die gesprekken goed op. Er zou zelfs in de nabije toekomst een akkoord uit de bus kunnen komen.

Feyenoord moet na het seizoen op zoek naar een nieuwe trainer, aangezien Dick Advocaat het straks voor bekeken houdt. Frank Arnesen zou al drie kandidaten klaar hebben en daarbij zitten enkele bekende namen. Het gaat om Wim Jonk, die bij FC Volendam Feyenoord-huurling en belofteninternational Francesco Antonucci onder zijn hoede heeft, ex-speler Jon Dahl Tomasson (Malmö) en Deens bondscoach Kasper Hjulmand, die Arnesen ook al bij Anderlecht probeerde binnen te loodsen.



Bayern München zou in de zomer zijn middenveld willen versterken, gezien de zware blessure van Kimmich en het aflopende contract van Javi Martinez. De Duitse grootmacht zou alvast een lijstje klaar hebben met vier kandidaten. Zo zouden ze azen op Florian Neuhaus en Denis Zakaria, die beiden hoge ogen gooien bij Mönchengladbach. Ook de Franse tieners Eduardo Camavinga (Rennes) en Lucien Agoumé (Inter) zijn in beeld.

LEES OOK: Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Heeft Anderlecht nog een verdediger nodig?

Meest recent

UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

10
10
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

68
68
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

180
180
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

126
126
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

247
247
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

150
150
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

183
183
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

31
31
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

38
38
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

599
599
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

710
710
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

113
113
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

296
296
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

365
365
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

457
457
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

389
389
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

367
367
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

552
552
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

401
401
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

454
454
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

229
229
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

127
127
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

357
357
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

178
178

Meer sportnieuws