TRANSFERUURTJE: 'Opvallende interesse Anderlecht, De Bruyne nadert akkoord'

door
TRANSFERUURTJE: 'Opvallende interesse Anderlecht, De Bruyne nadert akkoord'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht werd de voorbije dagen in de Griekse pers aan een opvallend doelwit gelinkt. Zij maken immers gewag van interesse voor Nassim Hnid, een 23-jarige Tunesische verdediger. Hij komt uit voor AEK Athene, maar zou daar willen vertrekken. Het zou echter merkwaardig zijn als Anderlecht nog een verdediger zou halen, want daar beschikt Vincent Kompany al over voldoende opties.



Lommel staat op het punt om alweer een fraaie aanwinst te verwelkomen. Het zou immers op het punt staan om Diego Rosa vast te leggen, een 18-jarige middenvelder van Gremio die wereldkampioen werd met de Braziliaanse U17. De City Football Group zou maar liefst 6 miljoen euro neertellen voor het talent en met bonussen zou die som kunnen oplopen tot maar liefst 23 miljoen.

Ook AA Gent heeft bijna een jong talent beet. Algassimou Bah, een 18-jarige Ghanees, zou enkel nog een visum nodig hebben om zijn transfer af te ronden. De jonge spelmaker kon ook naar AC Milan en Atletico Madrid, maar kiest voor een avontuur in de Ghelamco Arena.



Bij Standard mogen we in de winter enkele uitgaande transfers verwachten. CEO Alexandre Grosjean gaf al aan dat er in januari spelers verkocht zullen moeten worden als Standard niet Europees overwintert, wat zeer waarschijnlijk lijkt. Gojko Cimirot geeft alvast aan dat hij openstaat voor een transfer.

Lior Refaelov is aan een ijzersterk seizoen bezig bij Antwerp, maar is daar na het seizoen wel einde contract. Toch lijkt het erop dat hij op de Bosuil zal blijven. Hij geeft immers aan dat hij de komende weken met de club op zoek gaat naar de best mogelijke deal voor iedereen.



BUITENLAND

Er lijkt snel nieuws te kunnen volgen over de toekomst van Kevin De Bruyne. De Rode Duivel onderhandelt al een tijdje met Manchester City over een nieuw contract en volgens journalist Fabrizio Romano schieten die gesprekken goed op. Er zou zelfs in de nabije toekomst een akkoord uit de bus kunnen komen.

Feyenoord moet na het seizoen op zoek naar een nieuwe trainer, aangezien Dick Advocaat het straks voor bekeken houdt. Frank Arnesen zou al drie kandidaten klaar hebben en daarbij zitten enkele bekende namen. Het gaat om Wim Jonk, die bij FC Volendam Feyenoord-huurling en belofteninternational Francesco Antonucci onder zijn hoede heeft, ex-speler Jon Dahl Tomasson (Malmö) en Deens bondscoach Kasper Hjulmand, die Arnesen ook al bij Anderlecht probeerde binnen te loodsen.



Bayern München zou in de zomer zijn middenveld willen versterken, gezien de zware blessure van Kimmich en het aflopende contract van Javi Martinez. De Duitse grootmacht zou alvast een lijstje klaar hebben met vier kandidaten. Zo zouden ze azen op Florian Neuhaus en Denis Zakaria, die beiden hoge ogen gooien bij Mönchengladbach. Ook de Franse tieners Eduardo Camavinga (Rennes) en Lucien Agoumé (Inter) zijn in beeld.

LEES OOK: Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

Heeft Anderlecht nog een verdediger nodig?

Meest recent

Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

5
5
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

61
61
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

28
28
Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

136
136
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

71
71
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

52
52
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

49
49
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

85
85
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

64
64
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

158
158
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

54
54
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

338
338
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

227
227
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

662
662
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

146
146
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

369
369
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

72
72
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

415
415
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

561
561
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

711
711
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

155
155
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

285
285

Meer sportnieuws