TRANSFERUURTJE: 'Club heeft plan, nieuwe trainerswissel in JPL'

409 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft plan, nieuwe trainerswissel in JPL'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge hielden ze zich vorige zomer opvallend rustig op de transfermarkt, met Noa Lang als enige aankoop. En ook in januari zal de landskampioen wellicht geen gekke dingen doen tijdens de mercato. Het bestuur zou de vinger op de knip willen houden in deze onzekere tijden, tenzij zich misschien ergens een opportuniteit voor zou doen. Zo blijft een nieuwe spits welkom.



Dinsdagavond volgde alweer een nieuwe trainerswissel in de Jupiler Pro League. Na de nederlaag tegen Moeskroen besliste STVV om de samenwerking met Kevin Muscat te beëindigen. De Australiër was pas sinds de zomer hoofdcoach van de Kanaries. De Kanaries zouden Bernd Hollerbach, vorig seizoen nog coach van Moeskroen, op het oog hebben als vervanger.

Hugo Broos zit al een tijd zonder club na zijn vertrek bij KV Oostende, maar gaat desondanks niet op eender welke aanbieding. Zo kreeg hij de kans om bondscoach te worden van Libië, maar bedankte hij voor de eer. Broos staat wel nog open voor andere aanbiedingen om opnieuw als trainer aan de slag te gaan.



Anderlecht haalde onlangs Matt Miazga op huurbasis weg bij Chelsea. De Amerikaanse verdediger dwong meteen een basisplaats af. Of hij ook na dit seizoen bij Anderlecht zal blijven, kan Miazga nog niet zeggen. Hij geeft wel aan op zoek te zijn naar een club waar hij een tijdje kan blijven, dus er lijken kansen te liggen voor Paars-Wit.

Jelle Van Damme heeft na het faillissement van Lokeren nog steeds geen nieuwe club gevonden. De 37-jarige verdediger geeft wel aan enkel in 1A aan de slag te willen, 1B of het buitenland is geen optie. Indien er geen club zich meldt, lonkt echter het pensioen voor de ex-Rode Duivel. Mogelijk beslist hij zelfs nog voor Nieuwjaar om zijn schoenen aan de wilgen te hangen.

BUITENLAND



FC Barcelona zou zijn zinnen gezet hebben op Erling Haaland, maar het is nog maar de vraag of de Noor haalbaar is voor de Catalanen. Borussia Dortmund zou immers maar liefst 100 miljoen euro willen vangen en dat bedrag lijkt momenteel te hoog gegrepen voor Barça. Bovendien ligt er met Juventus, PSG, Manchester City en Manchester United heel wat concurrentie op de loer.

Na de nederlaag tegen Shakhtar groeit de druk op Zinedine Zidane nog wat meer. De Fransman geeft aan zeker niet op te zullen stappen als trainer van Real Madrid, maar wie weet neemt de Koninklijke straks zelf het initiatief als ze uitgeschakeld zouden worden in de Champions League. Er zouden alvast twee kandidaten klaar staan om hem op te volgen: Mauricio Pochettino en clubicoon Raul.



Ahmed Touba verruilde in de zomer Club Brugge voor RKC en de verdediger presteert uitstekend in de Eredivisie. Dat levert de belofteninternational zelfs al fraaie interesse op, want Lazio zou de 22-jarige van nabij volgen. 

LEES OOK: WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Moet Club in januari uitpakken op de transfermarkt?

Meest recent

Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

12
12
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

46
46
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

30
30
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

55
55
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

142
142
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

22
22
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

105
105
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

66
66
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

307
307
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

260
260
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

489
489
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

481
481
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

245
245
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

344
344
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

227
227
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

270
270
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

166
166
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

551
551
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

221
221
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

349
349
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

403
403
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

297
297
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

340
340
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

99
99
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

192
192

Meer sportnieuws