Inter mag nog hopen dankzij Lukaku, Liverpool geplaatst

door
Inter mag nog hopen dankzij Lukaku, Liverpool geplaatst

Internazionale maakt nog een waterkansje op kwalificatie in de Champions. Romelu Lukaku was met twee goals de grote held bij Inter, dat in de slotfase wel nog bijna een dubbele voorsprong weggaf tegen Mönchengladbach. Elders pakte Yannick Carrasco met Atletico Madrid bijna een knappe zege tegen Bayern München, maar de titelverdediger kon een nederlaag nog net afwenden. Liverpool plaatste zich dan weer voor de tweede ronde.


De opdracht voor Inter was duidelijk: er moest gewonnen worden in Mönchengladbach, anders was het uitgeschakeld. De Nerazzurri begonnen ook goed, want na iets meer dan een kwartier bracht Darmian hen op voorsprong. Plea maakte vlak voor rust gelijk, maar in de tweede helft ontbond Romelu Lukaku zijn duivels. De spits scoorde nog maar eens twee levensbelangrijke goals en leek daarmee de zege over de streep te trekken. Het werd echter nog spannend omdat Plea snel kon tegenscoren. De Franse aanvaller leek Inter zelfs nog de genadestoot te geven, maar zijn derde goal werd afgekeurd door de VAR wegens nipt buitenspel.

Inter kan zich zo nog plaatsen voor de tweede ronde als op het op laatste speeldag wint van Shakhtar en Gladbach Real weet te kloppen. Wie wel al zeker is van de tweede ronde, is Liverpool. Dat klopte Ajax met 1-0. De Amsterdammers zullen op de laatste speeldag moeten winnen van Atalanta als ze zich nog willen plaatsen. Ook Atletico Madrid is dicht bij de kwalificatie. Ze hadden die zelfs al bijna beet, want tegen het al geplaatste Bayern stonden ze lange tijd 1-0 voor dankzij een goal van João Felix. Een late strafschop van Müller zorgde er echter voor dat Atletico alsnog moet wachten.

Alle uitslagen:
Atletico Madrid - Bayern München 1-1
Mönchengladbach - Internazionale 2-3
FC Porto - Manchester City 0-0
Olympique Marseille - Olympiacos 2-1
Liverpool - Ajax 1-0
Atalanta - FC Midtjylland 1-1

LEES OOK: 'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Zal Inter zich nog plaatsen?

Meest recent

'AA Gent legt miljoenen klaar voor eerste zomeraanwinst'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

3
3
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

113
113
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

238
238
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

51
51
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

26
26
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

201
201
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

17
17
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

151
151
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

216
216
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

244
244
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

131
131
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

72
72
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

159
159
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

104
104
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

152
152
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

337
337
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

104
104
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

43
43
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

214
214
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

344
344
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

224
224
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

297
297
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

88
88
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

123
123
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

53
53

Meer sportnieuws