Inter mag nog hopen dankzij Lukaku, Liverpool geplaatst

door
Inter mag nog hopen dankzij Lukaku, Liverpool geplaatst

Internazionale maakt nog een waterkansje op kwalificatie in de Champions. Romelu Lukaku was met twee goals de grote held bij Inter, dat in de slotfase wel nog bijna een dubbele voorsprong weggaf tegen Mönchengladbach. Elders pakte Yannick Carrasco met Atletico Madrid bijna een knappe zege tegen Bayern München, maar de titelverdediger kon een nederlaag nog net afwenden. Liverpool plaatste zich dan weer voor de tweede ronde.


De opdracht voor Inter was duidelijk: er moest gewonnen worden in Mönchengladbach, anders was het uitgeschakeld. De Nerazzurri begonnen ook goed, want na iets meer dan een kwartier bracht Darmian hen op voorsprong. Plea maakte vlak voor rust gelijk, maar in de tweede helft ontbond Romelu Lukaku zijn duivels. De spits scoorde nog maar eens twee levensbelangrijke goals en leek daarmee de zege over de streep te trekken. Het werd echter nog spannend omdat Plea snel kon tegenscoren. De Franse aanvaller leek Inter zelfs nog de genadestoot te geven, maar zijn derde goal werd afgekeurd door de VAR wegens nipt buitenspel.

Inter kan zich zo nog plaatsen voor de tweede ronde als op het op laatste speeldag wint van Shakhtar en Gladbach Real weet te kloppen. Wie wel al zeker is van de tweede ronde, is Liverpool. Dat klopte Ajax met 1-0. De Amsterdammers zullen op de laatste speeldag moeten winnen van Atalanta als ze zich nog willen plaatsen. Ook Atletico Madrid is dicht bij de kwalificatie. Ze hadden die zelfs al bijna beet, want tegen het al geplaatste Bayern stonden ze lange tijd 1-0 voor dankzij een goal van João Felix. Een late strafschop van Müller zorgde er echter voor dat Atletico alsnog moet wachten.

Alle uitslagen:
Atletico Madrid - Bayern München 1-1
Mönchengladbach - Internazionale 2-3
FC Porto - Manchester City 0-0
Olympique Marseille - Olympiacos 2-1
Liverpool - Ajax 1-0
Atalanta - FC Midtjylland 1-1

LEES OOK: Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Zal Inter zich nog plaatsen?

Meest recent

'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

0
0
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

33
33
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

131
131
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

153
153
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

32
32
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

328
328
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

213
213
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

466
466
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

380
380
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

289
289
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

67
67
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

113
113
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

734
734
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

568
568
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

278
278
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

340
340
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

855
855
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

373
373
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

335
335
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

436
436
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

185
185
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

179
179
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

101
101
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

323
323
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

320
320

Meer sportnieuws