Inter mag nog hopen dankzij Lukaku, Liverpool geplaatst

door
Inter mag nog hopen dankzij Lukaku, Liverpool geplaatst

Internazionale maakt nog een waterkansje op kwalificatie in de Champions. Romelu Lukaku was met twee goals de grote held bij Inter, dat in de slotfase wel nog bijna een dubbele voorsprong weggaf tegen Mönchengladbach. Elders pakte Yannick Carrasco met Atletico Madrid bijna een knappe zege tegen Bayern München, maar de titelverdediger kon een nederlaag nog net afwenden. Liverpool plaatste zich dan weer voor de tweede ronde.


De opdracht voor Inter was duidelijk: er moest gewonnen worden in Mönchengladbach, anders was het uitgeschakeld. De Nerazzurri begonnen ook goed, want na iets meer dan een kwartier bracht Darmian hen op voorsprong. Plea maakte vlak voor rust gelijk, maar in de tweede helft ontbond Romelu Lukaku zijn duivels. De spits scoorde nog maar eens twee levensbelangrijke goals en leek daarmee de zege over de streep te trekken. Het werd echter nog spannend omdat Plea snel kon tegenscoren. De Franse aanvaller leek Inter zelfs nog de genadestoot te geven, maar zijn derde goal werd afgekeurd door de VAR wegens nipt buitenspel.

Inter kan zich zo nog plaatsen voor de tweede ronde als op het op laatste speeldag wint van Shakhtar en Gladbach Real weet te kloppen. Wie wel al zeker is van de tweede ronde, is Liverpool. Dat klopte Ajax met 1-0. De Amsterdammers zullen op de laatste speeldag moeten winnen van Atalanta als ze zich nog willen plaatsen. Ook Atletico Madrid is dicht bij de kwalificatie. Ze hadden die zelfs al bijna beet, want tegen het al geplaatste Bayern stonden ze lange tijd 1-0 voor dankzij een goal van João Felix. Een late strafschop van Müller zorgde er echter voor dat Atletico alsnog moet wachten.

Alle uitslagen:
Atletico Madrid - Bayern München 1-1
Mönchengladbach - Internazionale 2-3
FC Porto - Manchester City 0-0
Olympique Marseille - Olympiacos 2-1
Liverpool - Ajax 1-0
Atalanta - FC Midtjylland 1-1

LEES OOK: Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

Zal Inter zich nog plaatsen?

Meest recent

Prijs met donker randje: hommeles Coosemans en Anderlecht

Colin Coosemans beleefde zondagavond één van de mooiste momenten uit zijn ...

31
31
Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

96
96
Barça wint wéér finale van Real: Spanjaarden fileren Courtois

FC Barcelona heeft zichzelf opgevolgd als winnaar van de Supercopa de España. In de finale ...

94
94
Club Brugge op z’n kop: Jashari-stunt met keiharde gevolgen

Niemand bij Club Brugge zag dit aankomen. Wat een avond van bevestiging moest worden, draaide uit op ...

400
400
Vloek verbroken: Gouden Schoen sluit Anderlecht weer in armen

De hoofdprijs ging uiteindelijk naar een speler van Club Brugge, of AC Milan zo u verkiest, maar ook ...

126
126
Schok op Gouden Schoen: Tzolis stuift weg, consternatie bij Club

De 72ste Gouden Schoen heeft een verrassing van formaat opgeleverd. Het was Ardon Jashari die met de ...

585
585
"Wat een aanfluiting!" - Gouden Schoen doet bom ontploffen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

567
567
Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

104
104
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

307
307
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

464
464
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

158
158
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

117
117
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

638
638
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

260
260
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

224
224
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

420
420
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

84
84
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

288
288
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

89
89
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

97
97
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

81
81
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

77
77
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

135
135
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

522
522
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

19
19

Meer sportnieuws