'Anderlecht slikt dubbele domper uit Athene'

253 stemmen
'Anderlecht slikt dubbele domper uit Athene'

De zwaktes van Anderlecht bevinden zich de laatste tijd vooral in het offensief compartiment, terwijl ook het middenveld voor verbetering vatbaar is. Achterin lijkt het momenteel dan weer redelijk snor te zitten, al blijft de spoeling relatief dun. Wellicht kijkt sportief directeur Peter Verbeke dus nog altijd uit naar potentiële opportuniteiten.


Vanuit de Tunesische media stemden zo geruchten op dat Anderlecht onderhandelingen voert met AEK Athene over hun landgenoot Nassim Hnid, die daar nochtans pas afgelopen zomer arriveerde. Sinds november is de 23-jarige verdediger echter al uit beeld verdwenen, net zoals Ognjen Vranjes in het Lotto Park. Mogelijk zijn de Brusselaars dus van plan om beiden in een soort ruildeal te betrekken, want de Bosniër flirtte eerder al met een terugkeer naar zijn ex-club in de Griekse hoofdstad. Daar zou Hnid zich, mede door een gebrek aan speeltijd in de Europa League, dan weer niet goed in zijn vel voelen.

UPDATE 18u23
Mocht er al waarheid zitten in de geruchten, mag Anderlecht meteen een streep trekken door haar originele oplossing voor de overbodige Vranjes. Althans volgens het Twitter-account AEK Athènes France, dat stelt dat de Griekse clubleiding formeel elk contact met Paars-Wit ontkent. Een dubbele domper dus voor de Brusselaars, die zowel aan inkomende als uitgaande zijde op zoek moeten gaan naar een alternatief.

LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Anderlecht kan nog een extra verdediger gebruiken

Meest recent

'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

38
38
Oranje-international krijgt dramatisch nieuws te verwerken

Oranje maakte indruk in de groepsfase met vlotte zeges tegen Tunesië en vooral Zweden. Het won ...

0
0
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

10
10
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

558
558
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

17
17
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

21
21
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

51
51
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

257
257
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

102
102
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

115
115
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

49
49
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

80
80
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

54
54
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

52
52
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

213
213
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

137
137
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

114
114
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

36
36
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

284
284
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

183
183
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

62
62
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

48
48
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

92
92

Meer sportnieuws