Real komt met update over blessure Hazard

578 stemmen
Real komt met update over blessure Hazard

Eden Hazard speelde woensdag nog een degelijke partij tegen Internazionale, maar zaterdag sloeg het noodlot andermaal toe. In de wedstrijd van Real Madrid tegen Deportivo Alaves (1-2-nederlaag) moest de Rode Duivel wederom geblesseerd naar de kant. Een zoveelste blessure al sinds hij tekende in de Spaanse hoofdstad.

Volgens coach Zinedine Zidane zou de schade dit keer nog meevallen, de Fransman beweerde dat Hazard enkel last had van een tik tegen zijn knie. Maar feit is dat de aanvaller wederom sukkelt met fysieke problemen. Verdere onderzoeken zullen meer duidelijkheid moeten geven over de duur van zijn afwezigheid.

UPDATE 18u08

De blessure van Hazard blijkt dan toch erger dan verwacht. In eerste instantie ging men er vanuit de Rode Duivel er na enkele rustdagen weer bovenop zou zijn. Maar dat blijkt niet het geval: Hazard werd immers uit de selectie gelaten voor de Champions League-wedstrijd van dinsdag tegen Shakhtar Donetsk. Volgens Marca zal Real maandag de resultaten van zijn MRI-scan krijgen, dan pas kan uitsluitsel gegeven worden over de precieze ernst van deze kwetsuur.

UPDATE 30/11
Intussen is Real ook met een update gekomen over de toestand van Hazard. Uit de onderzoeken is gebleken dat hij een spierblessure in de rechterdij opgelopen heeft. Over de duur van zijn afwezigheid werd niet gecommuniceerd. Die zal volgens Real afhangen van hoe zijn blessure evolueert. AS heeft het wel over een afwezigheid van drie à vier weken.

LEES OOK: 'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

🚀

Denk je dat Hazard lang out zal zijn?

Meest recent

'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

0
0
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

5
5
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

140
140
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

81
81
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

122
122
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

97
97
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

320
320
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

290
290
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

124
124
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

117
117
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

100
100
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

15
15
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

118
118
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

489
489
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

300
300
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

199
199
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

189
189
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

57
57
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

104
104
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1059
1059
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

537
537
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

231
231
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

82
82
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

337
337
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

103
103

Meer sportnieuws