'Ex-voorzitter wil terugkeren bij Barça met twee topaankopen'

door
'Ex-voorzitter wil terugkeren bij Barça met twee topaankopen'

Na het vertrek van José Maria Bartomeu kiest FC Barcelona in januari een nieuwe voorzitter en alsmaar meer kandidaten melden zich. Victor Font werd tot dusver naar voor geschoven als de topfavoriet, maar hij krijgt er nu nog een stevige concurrent bij. Ook Joan Laporta heeft zich nu immers officieel kandidaat gesteld.


Laporta was van 2003 tot 2010 al eens voorzitter van Barça en in die periode wonnen de Catalenen vier titels, één beker, twee keer de Champions League en één keer het WK voor clubteams. Die successen wil hij nu terugbrengen en volgens El Chiringuito heeft hij de socio's alvast twee toptransfers beloofd om dat te verwezenlijken.

Hij zou als opvolger van Luis Suarez Erling Haaland naar Camp Nou willen halen. Laporta heeft immers goede contacten met diens makelaar Mino Raiola, al lijkt het er momenteel niet op dat Barça het zich kan veroorloven om de Noorse doelpuntenmachine te halen. Daarnaast zou hij ook David Alaba willen binnenhalen. De verdediger is einde contract bij Bayern München en zou naar verluidt naar Barça of Real Madrid willen verhuizen.

LEES OOK: UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Zou Haaland goed bij Barça passen?

Meest recent

Vanaken benoemt verrassende Bruggeling: "Hij was uitstekend"

Hans Vanaken heeft donderdagavond andermaal indruk gemaakt op het allerhoogste niveau. Na de ...

174
174
Hayen komt met statement na bizar Onyedika-incident

Club Brugge heeft donderdag tegen AS Monaco andermaal voor een memorabele Champions League-avond ...

151
151
"Meesterwerk" - kranten delen 10 op 10 uit aan Club-held

In navolging van Union SG heeft ook Club Brugge serieus indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag ...

159
159
UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Kevin De Bruyne heeft een terugkeer in mineur beleefd op het veld van Manchester City. De Rode ...

59
59
Forbs gelooft ogen niet bij Club-ploegmaat: "Fenomeen!"

Met een 4-1-overwinning tegen AS Monaco heeft Club Brugge meteen de toon gezet bij de start van zijn ...

421
421
L'Equipe lyrisch voor Club: drie spelers met 8 op 10

Club Brugge KV heeft op de openingsspeeldag van de League Phase in de Champions League meteen stevig ...

570
570
Nieuwe grote doorbraak: DAZN vindt akkoord in Vlaanderen

Daags voor de achtste speeldag in de Jupiler Pro League, is een nieuwe doorbraak bereikt in de soap ...

877
877
Enorme domper: comeback De Bruyne eindigt met pijnlijke wissel

In de Champions League keerde Kevin De Bruyne met SSC Napoli donderdagavond terug naar zijn ...

266
266
Smet op Club-show: Hayen grijpt in, uitbrander aan zijlijn

Club Brugge heeft een fenomenale start van zijn Champions League-campagne genomen. De Belgische ...

586
586
Vanaken speelt Monaco aan flarden: héél Europa wordt gek

Club Brugge KV is donderdagavond als een wervelwind aan de League Phase van de Champions League ...

473
473
Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Club Brugge is op ronduit indrukwekkende wijze aan zijn campagne in de League Phase van de ...

212
212
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

91
91
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

276
276
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

312
312
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

166
166
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

307
307
Favoriet Club-Monaco bekend: "60-40 in hun voordeel"

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

366
366
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

80
80
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

387
387
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

146
146
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

240
240
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

600
600
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

72
72
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

565
565
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

65
65

Meer sportnieuws