TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club wil oude bekende terug'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club wil oude bekende terug'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije week werd geopperd dat Anderlecht misschien een nieuwe nummer zes moet halen en Paars-Wit zou daarvoor al zijn doelwit bepaald hebben. Het zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op Njegos Petrovic, een 21-jarige Serviër van Rode Ster Belgrado. Petrovic scoorde donderdag nog in de Europa League tegen AA Gent. Zijn waarde zou op 3 miljoen euro geschat worden en er zou ook interesse zijn uit Spanje en Engeland.



Mogelijk ziet Anderlecht in januari ook een pion vertrekken. Francis Amuzu zou namelijk nog steeds belangstelling genieten van FC Köln, dat ook in de zomer al aan zijn mouw trok. Aangezien Amuzu geen titularis meer is onder Vincent Kompany, zouden de Duitsers hem in januari wilen huren.

Club Brugge gaat zich in januari misschien ook nog versterken en daarvoor doet opnieuw de naam van Nabil Dirar de ronde. In Turkije klinkt het opnieuw dat Club zijn gewezen publiekslieveling graag zou willen terughalen van Fenerbahçe. Ook de voorbije transferperiodes werd Dirar al aan Club gelinkt, maar tot een transfer kwam het dus nooit.



Bij Cercle Brugge kan een speler mogelijk de overstap maken naar moederclub AS Monaco. De club uit het Prinsdom zou immers de prestaties van Vitinho nadrukkelijk in de gaten houden met het oog op een eventuele transfer. De Braziliaan heeft na een moeilijk jaar dit seizoen weer een basisplaats veroverd.

BUITENLAND

AC Milan doet het verrassend goed dit seizoen en wil zijn ploeg dan ook bijeen houden. Dat betekent dat de Rossoneri ook langer verder willen met Brahim Diaz, die in de zomer gehuurd werd van Real Madrid. Milan wil de komende maanden met Real om de tafel gaan zitten om een langer verblijf te bespreken. De Koninklijke zou bereid zijn om Diaz definitief te laten vertrekken als er 25 miljoen euro op tafel zou komen.



Paul-José Mpoku verdient tegenwoordig zijn brood in de Emiraten, bij Al Wahda. Daar is hij na het seizoen einde contract en Mpoku geeft toe dat enkele Europese ploegen al geïnformeerd hebben. De ex-speler van Standard geeft echter aan dat hij liefst bij Al Wahda wil blijven en dat er gesprekken lopen over een contractverlenging.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Heeft Anderlecht nog een zes nodig?

Meest recent

Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

7
7
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

30
30
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

62
62
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

119
119
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

165
165
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

266
266
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

238
238
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

215
215
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

252
252
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

74
74
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

175
175
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

270
270
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

63
63
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

122
122
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

181
181
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

174
174
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

266
266
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

124
124
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

40
40
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

79
79
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

78
78
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

297
297
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

34
34
Openbaring bij Belgen: afwezige Duivel plots in nesten

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

174
174

Meer sportnieuws