TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club wil oude bekende terug'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club wil oude bekende terug'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije week werd geopperd dat Anderlecht misschien een nieuwe nummer zes moet halen en Paars-Wit zou daarvoor al zijn doelwit bepaald hebben. Het zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op Njegos Petrovic, een 21-jarige Serviër van Rode Ster Belgrado. Petrovic scoorde donderdag nog in de Europa League tegen AA Gent. Zijn waarde zou op 3 miljoen euro geschat worden en er zou ook interesse zijn uit Spanje en Engeland.



Mogelijk ziet Anderlecht in januari ook een pion vertrekken. Francis Amuzu zou namelijk nog steeds belangstelling genieten van FC Köln, dat ook in de zomer al aan zijn mouw trok. Aangezien Amuzu geen titularis meer is onder Vincent Kompany, zouden de Duitsers hem in januari wilen huren.

Club Brugge gaat zich in januari misschien ook nog versterken en daarvoor doet opnieuw de naam van Nabil Dirar de ronde. In Turkije klinkt het opnieuw dat Club zijn gewezen publiekslieveling graag zou willen terughalen van Fenerbahçe. Ook de voorbije transferperiodes werd Dirar al aan Club gelinkt, maar tot een transfer kwam het dus nooit.



Bij Cercle Brugge kan een speler mogelijk de overstap maken naar moederclub AS Monaco. De club uit het Prinsdom zou immers de prestaties van Vitinho nadrukkelijk in de gaten houden met het oog op een eventuele transfer. De Braziliaan heeft na een moeilijk jaar dit seizoen weer een basisplaats veroverd.

BUITENLAND

AC Milan doet het verrassend goed dit seizoen en wil zijn ploeg dan ook bijeen houden. Dat betekent dat de Rossoneri ook langer verder willen met Brahim Diaz, die in de zomer gehuurd werd van Real Madrid. Milan wil de komende maanden met Real om de tafel gaan zitten om een langer verblijf te bespreken. De Koninklijke zou bereid zijn om Diaz definitief te laten vertrekken als er 25 miljoen euro op tafel zou komen.



Paul-José Mpoku verdient tegenwoordig zijn brood in de Emiraten, bij Al Wahda. Daar is hij na het seizoen einde contract en Mpoku geeft toe dat enkele Europese ploegen al geïnformeerd hebben. De ex-speler van Standard geeft echter aan dat hij liefst bij Al Wahda wil blijven en dat er gesprekken lopen over een contractverlenging.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

Heeft Anderlecht nog een zes nodig?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

0
0
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

2
2
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

45
45
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

90
90
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

77
77
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

193
193
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

211
211
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

105
105
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

469
469
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

128
128
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

42
42
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

41
41
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

155
155
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

157
157
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

523
523
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

120
120
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

215
215
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

50
50
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

165
165
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

149
149
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

360
360
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

154
154
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

102
102
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

420
420

Meer sportnieuws