TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club wil oude bekende terug'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club wil oude bekende terug'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije week werd geopperd dat Anderlecht misschien een nieuwe nummer zes moet halen en Paars-Wit zou daarvoor al zijn doelwit bepaald hebben. Het zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op Njegos Petrovic, een 21-jarige Serviër van Rode Ster Belgrado. Petrovic scoorde donderdag nog in de Europa League tegen AA Gent. Zijn waarde zou op 3 miljoen euro geschat worden en er zou ook interesse zijn uit Spanje en Engeland.



Mogelijk ziet Anderlecht in januari ook een pion vertrekken. Francis Amuzu zou namelijk nog steeds belangstelling genieten van FC Köln, dat ook in de zomer al aan zijn mouw trok. Aangezien Amuzu geen titularis meer is onder Vincent Kompany, zouden de Duitsers hem in januari wilen huren.

Club Brugge gaat zich in januari misschien ook nog versterken en daarvoor doet opnieuw de naam van Nabil Dirar de ronde. In Turkije klinkt het opnieuw dat Club zijn gewezen publiekslieveling graag zou willen terughalen van Fenerbahçe. Ook de voorbije transferperiodes werd Dirar al aan Club gelinkt, maar tot een transfer kwam het dus nooit.



Bij Cercle Brugge kan een speler mogelijk de overstap maken naar moederclub AS Monaco. De club uit het Prinsdom zou immers de prestaties van Vitinho nadrukkelijk in de gaten houden met het oog op een eventuele transfer. De Braziliaan heeft na een moeilijk jaar dit seizoen weer een basisplaats veroverd.

BUITENLAND

AC Milan doet het verrassend goed dit seizoen en wil zijn ploeg dan ook bijeen houden. Dat betekent dat de Rossoneri ook langer verder willen met Brahim Diaz, die in de zomer gehuurd werd van Real Madrid. Milan wil de komende maanden met Real om de tafel gaan zitten om een langer verblijf te bespreken. De Koninklijke zou bereid zijn om Diaz definitief te laten vertrekken als er 25 miljoen euro op tafel zou komen.



Paul-José Mpoku verdient tegenwoordig zijn brood in de Emiraten, bij Al Wahda. Daar is hij na het seizoen einde contract en Mpoku geeft toe dat enkele Europese ploegen al geïnformeerd hebben. De ex-speler van Standard geeft echter aan dat hij liefst bij Al Wahda wil blijven en dat er gesprekken lopen over een contractverlenging.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

Heeft Anderlecht nog een zes nodig?

Meest recent

Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

74
74
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

93
93
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

75
75
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

198
198
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

209
209
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

89
89
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

151
151
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

311
311
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

88
88
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

251
251
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

168
168
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

183
183
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

402
402
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

177
177
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

301
301
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

166
166
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

202
202
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

388
388
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

540
540
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

116
116
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

440
440
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

43
43
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

332
332
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

56
56

Meer sportnieuws