TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club wil oude bekende terug'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club wil oude bekende terug'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De voorbije week werd geopperd dat Anderlecht misschien een nieuwe nummer zes moet halen en Paars-Wit zou daarvoor al zijn doelwit bepaald hebben. Het zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op Njegos Petrovic, een 21-jarige Serviër van Rode Ster Belgrado. Petrovic scoorde donderdag nog in de Europa League tegen AA Gent. Zijn waarde zou op 3 miljoen euro geschat worden en er zou ook interesse zijn uit Spanje en Engeland.



Mogelijk ziet Anderlecht in januari ook een pion vertrekken. Francis Amuzu zou namelijk nog steeds belangstelling genieten van FC Köln, dat ook in de zomer al aan zijn mouw trok. Aangezien Amuzu geen titularis meer is onder Vincent Kompany, zouden de Duitsers hem in januari wilen huren.

Club Brugge gaat zich in januari misschien ook nog versterken en daarvoor doet opnieuw de naam van Nabil Dirar de ronde. In Turkije klinkt het opnieuw dat Club zijn gewezen publiekslieveling graag zou willen terughalen van Fenerbahçe. Ook de voorbije transferperiodes werd Dirar al aan Club gelinkt, maar tot een transfer kwam het dus nooit.



Bij Cercle Brugge kan een speler mogelijk de overstap maken naar moederclub AS Monaco. De club uit het Prinsdom zou immers de prestaties van Vitinho nadrukkelijk in de gaten houden met het oog op een eventuele transfer. De Braziliaan heeft na een moeilijk jaar dit seizoen weer een basisplaats veroverd.

BUITENLAND

AC Milan doet het verrassend goed dit seizoen en wil zijn ploeg dan ook bijeen houden. Dat betekent dat de Rossoneri ook langer verder willen met Brahim Diaz, die in de zomer gehuurd werd van Real Madrid. Milan wil de komende maanden met Real om de tafel gaan zitten om een langer verblijf te bespreken. De Koninklijke zou bereid zijn om Diaz definitief te laten vertrekken als er 25 miljoen euro op tafel zou komen.



Paul-José Mpoku verdient tegenwoordig zijn brood in de Emiraten, bij Al Wahda. Daar is hij na het seizoen einde contract en Mpoku geeft toe dat enkele Europese ploegen al geïnformeerd hebben. De ex-speler van Standard geeft echter aan dat hij liefst bij Al Wahda wil blijven en dat er gesprekken lopen over een contractverlenging.

LEES OOK: Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Heeft Anderlecht nog een zes nodig?

Meest recent

'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

11
11
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

105
105
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

23
23
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

163
163
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

93
93
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

369
369
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

117
117
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

210
210
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

157
157
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

190
190
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

386
386
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

260
260
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

127
127
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

280
280
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

69
69
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

163
163
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

146
146
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

78
78
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

277
277
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

275
275
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

430
430
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

65
65
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

210
210
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

103
103
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91

Meer sportnieuws