KV Kortrijk trekt aan langste einde in leuke pot tegen KVO

door
KV Kortrijk trekt aan langste einde in leuke pot tegen KVO

KV Kortrijk heeft een einde gemaakt aan een reeks van vier wedstrijden zonder zege. Het trok aan het langste eind in de West-Vlaamse strijd tegen KV Oostende, dat zo intussen al vijf matchen op een overwinning wacht. Na een aangename pot met vooral veel kansen voor de thuisploeg werd het 3-1.


Het spektakel begon al zeer vroeg in de wedstrijd. Al na vier minuten stond de 1-0 immers al op het bord. Dewaele kopte een voorzet van Mboyo via de rug van Theate in doel. De Kerels putten duidelijk vertrouwen uit de vroege goal en domineerden. Dat leverde ook kansen op voor Jonckheere, Mboyo en Gueye, maar Hubert stond telkens pal. Het cliché luidt dan dat de goal aan de overkant valt, en dat gebeurde zich ook. Een weergaloze omhaal van Hjulsager bracht KVO weer langszij.

Kortrijk leek wat van slag en Makhtar Gueye kon meteen daarna bijna voor 1-2 zorgen, maar Ilic bracht redding. De rust bracht gelukkig soelaas voor de Kerels, die in de tweede helft opnieuw snel toesloegen. Habib Gueye kreeg de bal voor zijn voeten en schoof de tweede goal binnen. Daarna stapelden de kansen zich weer op - voor Kortrijk nog net iets meer dan voor Oostende -, maar doelmannen Hubert en Ilic speelden een topwedstrijd en pakten uit met enkele knappe reddingen. Uiteindelijk viel er daardoor nog maar één goal meer. In de slotfase kon Mboyo profiteren van een slechte terugspeelbal van Tanghe om de match definitief te beslissen.

Scoreverloop:
1-0 (4') Dewaele
1-1 (32') Hjulsager
2-1 (49') Gueye
3-1 (80') Mboyo

LEES OOK: Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

Was het een leuke wedstrijd?

Meest recent

Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

35
35
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

56
56
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

161
161
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

148
148
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

153
153
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

101
101
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

98
98
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

167
167
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

471
471
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

248
248
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

92
92
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

89
89
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

258
258
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

254
254
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

116
116
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

421
421
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

320
320
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

221
221
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

374
374
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1069
1069
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

119
119
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

217
217
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

336
336
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

99
99
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

247
247

Meer sportnieuws