KV Kortrijk trekt aan langste einde in leuke pot tegen KVO

door
KV Kortrijk trekt aan langste einde in leuke pot tegen KVO

KV Kortrijk heeft een einde gemaakt aan een reeks van vier wedstrijden zonder zege. Het trok aan het langste eind in de West-Vlaamse strijd tegen KV Oostende, dat zo intussen al vijf matchen op een overwinning wacht. Na een aangename pot met vooral veel kansen voor de thuisploeg werd het 3-1.


Het spektakel begon al zeer vroeg in de wedstrijd. Al na vier minuten stond de 1-0 immers al op het bord. Dewaele kopte een voorzet van Mboyo via de rug van Theate in doel. De Kerels putten duidelijk vertrouwen uit de vroege goal en domineerden. Dat leverde ook kansen op voor Jonckheere, Mboyo en Gueye, maar Hubert stond telkens pal. Het cliché luidt dan dat de goal aan de overkant valt, en dat gebeurde zich ook. Een weergaloze omhaal van Hjulsager bracht KVO weer langszij.

Kortrijk leek wat van slag en Makhtar Gueye kon meteen daarna bijna voor 1-2 zorgen, maar Ilic bracht redding. De rust bracht gelukkig soelaas voor de Kerels, die in de tweede helft opnieuw snel toesloegen. Habib Gueye kreeg de bal voor zijn voeten en schoof de tweede goal binnen. Daarna stapelden de kansen zich weer op - voor Kortrijk nog net iets meer dan voor Oostende -, maar doelmannen Hubert en Ilic speelden een topwedstrijd en pakten uit met enkele knappe reddingen. Uiteindelijk viel er daardoor nog maar één goal meer. In de slotfase kon Mboyo profiteren van een slechte terugspeelbal van Tanghe om de match definitief te beslissen.

Scoreverloop:
1-0 (4') Dewaele
1-1 (32') Hjulsager
2-1 (49') Gueye
3-1 (80') Mboyo

LEES OOK: Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Was het een leuke wedstrijd?

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

20
20
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

58
58
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

50
50
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

153
153
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

214
214
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

59
59
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

317
317
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

117
117
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

758
758
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

162
162
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

675
675
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

70
70
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

181
181
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

230
230
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

89
89
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

585
585
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

269
269
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

569
569
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

176
176
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws