Lommel komt in de slipstream van top-2 na ruime thuiszege

126
Lommel komt in de slipstream van top-2 na ruime thuiszege

Na een sterke wedstrijd heeft Lommel verdiend de drie punten thuisgehouden tegen RWDM. Dankzij deze zege komt het team van Liam Manning in de slipstream van de top-3. Het talentvolle Lommel lijkt een rol van betekenis te gaan spelen in de strijd om de promotieplaatsen.

Lommel en RWDM stonden voorlopig zij aan zij in de middenmoot van 1B. Wie deze namiddag won, vond de aansluiting bij de top-3. De Limburgers speelden op de vorige speeldag gelijk op het veld van Deinze, RWDM van zijn kant verloor de derby bij Union.
Ook aan de Gestelsedijk begon men met een minuut stilte, ter nagedachtenis van de overleden Maradona. RWDM begon prima met een knappe vrije trap van Claes, Svedkauskas toonde andermaal zijn kunnen. Dat deed hij enkele minuten later opnieuw toen Nangis alleen voor hem verscheen. Beide doelmannen hadden een begenadigde dag, aan de overzijde hield Sadin een gemaakt doelpunt van Moreno nog uit doel. Iets voorbij het halfuur kwam Lommel uiteindelijk op voorsprong: Zaroury verscheen oog in oog met Sadin en plaatste de bal mooi in de benedenhoek: 1-0. De thuisploeg behield nadien eenvoudig de controle en mocht na een boeiende eerste helft met een voorsprong de rust in.
Lommel maakte er na de rust korte metten mee, na vijf minuten spelen kwam Ugalde alleen voor Nangis en hij stifte de 2-0 in doel. RWDM reageerde met een slap schot van Terki dat naast vloog. De thuisploeg behield eenvoudig de controle en een iets voor het uur vergat Ugalde om oog in oog met Sadin de wedstrijd helemaal te beslissen, de bezoekende doelman pakte andermaal uit met een knappe redding. Op twintig minuten van het einde zorgde Ugalde uiteindelijk dan toch voor de 3-0 door zijn tweede van de namiddag voorbij Sadin te werken. In het slot van de wedstrijd maakte Moreno er vanuit een scherpe hoek ook nog 4-0 van, zo werd het uiteindelijk een zeer pijnlijke namiddag voor de club uit Molenbeek.
Scoreverloop:
1-0 (32') Zaroury, 2-0 (50') Ugalde, 3-0 (70') Ugalde, 4-0 (87') Moreno

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Heeft dit Lommel het meeste talent in zijn rangen?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

13
13
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

117
117
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

27
27
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

30
30
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

51
51
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

64
64
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

100
100
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

123
123
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

289
289
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

640
640
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

81
81
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

152
152
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

155
155
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

187
187
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

348
348
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

664
664
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

248
248
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

200
200
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

593
593
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

103
103

Meer sportnieuws