Lommel komt in de slipstream van top-2 na ruime thuiszege

door
Lommel komt in de slipstream van top-2 na ruime thuiszege

Na een sterke wedstrijd heeft Lommel verdiend de drie punten thuisgehouden tegen RWDM. Dankzij deze zege komt het team van Liam Manning in de slipstream van de top-3. Het talentvolle Lommel lijkt een rol van betekenis te gaan spelen in de strijd om de promotieplaatsen.

Lommel en RWDM stonden voorlopig zij aan zij in de middenmoot van 1B. Wie deze namiddag won, vond de aansluiting bij de top-3. De Limburgers speelden op de vorige speeldag gelijk op het veld van Deinze, RWDM van zijn kant verloor de derby bij Union.
Ook aan de Gestelsedijk begon men met een minuut stilte, ter nagedachtenis van de overleden Maradona. RWDM begon prima met een knappe vrije trap van Claes, Svedkauskas toonde andermaal zijn kunnen. Dat deed hij enkele minuten later opnieuw toen Nangis alleen voor hem verscheen. Beide doelmannen hadden een begenadigde dag, aan de overzijde hield Sadin een gemaakt doelpunt van Moreno nog uit doel. Iets voorbij het halfuur kwam Lommel uiteindelijk op voorsprong: Zaroury verscheen oog in oog met Sadin en plaatste de bal mooi in de benedenhoek: 1-0. De thuisploeg behield nadien eenvoudig de controle en mocht na een boeiende eerste helft met een voorsprong de rust in.
Lommel maakte er na de rust korte metten mee, na vijf minuten spelen kwam Ugalde alleen voor Nangis en hij stifte de 2-0 in doel. RWDM reageerde met een slap schot van Terki dat naast vloog. De thuisploeg behield eenvoudig de controle en een iets voor het uur vergat Ugalde om oog in oog met Sadin de wedstrijd helemaal te beslissen, de bezoekende doelman pakte andermaal uit met een knappe redding. Op twintig minuten van het einde zorgde Ugalde uiteindelijk dan toch voor de 3-0 door zijn tweede van de namiddag voorbij Sadin te werken. In het slot van de wedstrijd maakte Moreno er vanuit een scherpe hoek ook nog 4-0 van, zo werd het uiteindelijk een zeer pijnlijke namiddag voor de club uit Molenbeek.
Scoreverloop:
1-0 (32') Zaroury, 2-0 (50') Ugalde, 3-0 (70') Ugalde, 4-0 (87') Moreno

LEES OOK: Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

Heeft dit Lommel het meeste talent in zijn rangen?

Meest recent

Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

9
9
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

14
14
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

27
27
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

96
96
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

24
24
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

222
222
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

169
169
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

73
73
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

109
109
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

186
186
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

77
77
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

59
59
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

118
118
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

33
33
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

90
90
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

323
323
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

123
123
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

422
422
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

125
125
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

211
211
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

312
312
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

419
419
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

150
150

Meer sportnieuws