Lommel komt in de slipstream van top-2 na ruime thuiszege

door
Lommel komt in de slipstream van top-2 na ruime thuiszege

Na een sterke wedstrijd heeft Lommel verdiend de drie punten thuisgehouden tegen RWDM. Dankzij deze zege komt het team van Liam Manning in de slipstream van de top-3. Het talentvolle Lommel lijkt een rol van betekenis te gaan spelen in de strijd om de promotieplaatsen.

Lommel en RWDM stonden voorlopig zij aan zij in de middenmoot van 1B. Wie deze namiddag won, vond de aansluiting bij de top-3. De Limburgers speelden op de vorige speeldag gelijk op het veld van Deinze, RWDM van zijn kant verloor de derby bij Union.
Ook aan de Gestelsedijk begon men met een minuut stilte, ter nagedachtenis van de overleden Maradona. RWDM begon prima met een knappe vrije trap van Claes, Svedkauskas toonde andermaal zijn kunnen. Dat deed hij enkele minuten later opnieuw toen Nangis alleen voor hem verscheen. Beide doelmannen hadden een begenadigde dag, aan de overzijde hield Sadin een gemaakt doelpunt van Moreno nog uit doel. Iets voorbij het halfuur kwam Lommel uiteindelijk op voorsprong: Zaroury verscheen oog in oog met Sadin en plaatste de bal mooi in de benedenhoek: 1-0. De thuisploeg behield nadien eenvoudig de controle en mocht na een boeiende eerste helft met een voorsprong de rust in.
Lommel maakte er na de rust korte metten mee, na vijf minuten spelen kwam Ugalde alleen voor Nangis en hij stifte de 2-0 in doel. RWDM reageerde met een slap schot van Terki dat naast vloog. De thuisploeg behield eenvoudig de controle en een iets voor het uur vergat Ugalde om oog in oog met Sadin de wedstrijd helemaal te beslissen, de bezoekende doelman pakte andermaal uit met een knappe redding. Op twintig minuten van het einde zorgde Ugalde uiteindelijk dan toch voor de 3-0 door zijn tweede van de namiddag voorbij Sadin te werken. In het slot van de wedstrijd maakte Moreno er vanuit een scherpe hoek ook nog 4-0 van, zo werd het uiteindelijk een zeer pijnlijke namiddag voor de club uit Molenbeek.
Scoreverloop:
1-0 (32') Zaroury, 2-0 (50') Ugalde, 3-0 (70') Ugalde, 4-0 (87') Moreno

Heeft dit Lommel het meeste talent in zijn rangen?

Meest recent

Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

474
474
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

81
81
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

43
43
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

39
39
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

33
33
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

543
543
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

249
249
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

396
396
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

137
137
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

210
210
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

186
186
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

146
146
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

99
99
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

121
121
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

70
70
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

315
315
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

88
88
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

153
153
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

533
533
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

123
123
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

528
528

Meer sportnieuws