Inspiratieloos Club Brugge gooit nu ook met de punten tegen hekkensluiter

door
Inspiratieloos Club Brugge gooit nu ook met de punten tegen hekkensluiter

Een ondermaats Club Brugge heeft vanavond slechts gelijk gespeeld tegen hekkensluiter Moeskroen. De landskampioen slaagde er in negentig minuten geen één keer in om echt gevaarlijk te zijn. Moeskroen pakt zo een hoopgevende vier op zes.

Moeskroen ontving vanavond de landskampioen en hoopte om een vervolg te geven aan de zege tegen de kleine broer van Club, Cercle Brugge, afgelopen woensdag. Coach Simao koos verrassend voor zes nieuwe namen in vergelijking met de gewonnen wedstrijd tegen de Vereniging. Ook Clement wisselde op een paar plaatsen: Mechele kwam in de ploeg, Balanta verving Rits op het middenveld en Dennis zat opnieuw in de kern maar begon op de bank.
Club sprankelt opnieuw niet
Club had het in de beginfase niet onder de markt met een sterk georganiseerd Moeskroen. Verder dan wat afstandsschoten van Vormer en Lang kwam het voorlopig niet. Les Hurlus van hun kant loerden op de counter maar konden die niet één keer zorgvuldig uitspelen. De nieuwe coach, Simao, koos duidelijk voor een stevig blok en voorlopig rendeerde dat want halfweg kon Blauw-Zwart geen enkel gaatje vinden in de stevige thuisdefensie. Zo sprankelde het andermaal niet bij een matig Club Brugge.

Een inspiratiesloos Club vindt voorlopig geen opening op Le Cannonier.
Van kwaad naar erger na de rust
Ook na de pauze bleef Blauw-Zwart voorlopig onmondig in de zone van de waarheid, in het eerste kwartier na de rust creëerde het geen enkele kans. Op het uur werd een wederom onzichtbare Krmencik uit zijn lijden verlost, Badji mocht nog een halfuur op zoek gaan naar minstens één doelpunt. Op twintig minuten van het einde kopte Vanaken een eind over de kooi van Koffi, zowaar de eerste echte kans na de rust. Club ging nu toch wat meer op zoek naar een doelpunt en invaller Schrijvers was de volgende die voorlangs besloot. Een paar minuten later schoot Vormer een vrije trap zwak in de handen van Koffi, zowaar de eerste doelpoging tussen de palen. Het belangrijkste wapenfeit na de rust was nog de rode kaart voor coach Simao, daarmee was uiteindelijk ook alles gezegd na deze wanvertoning. In de blessuretijd ontsnapte Club uiteindelijk nog aan de nederlaag toen Mignolet een schot van Gnohéré uit de hoek haalde. Meteen ook de grootste kans van de wedstrijd.

LEES OOK: 'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Zal dit Club opnieuw kampioen worden?

Meest recent

'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

12
12
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

50
50
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

11
11
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

56
56
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

101
101
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

102
102
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

99
99
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

54
54
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

180
180
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

567
567
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

95
95
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

63
63
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

80
80
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

270
270
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

165
165
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

175
175
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

55
55
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

243
243
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

62
62
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

117
117
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

592
592
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

226
226
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

140
140
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

302
302

Meer sportnieuws