Inspiratieloos Club Brugge gooit nu ook met de punten tegen hekkensluiter

door
Inspiratieloos Club Brugge gooit nu ook met de punten tegen hekkensluiter

Een ondermaats Club Brugge heeft vanavond slechts gelijk gespeeld tegen hekkensluiter Moeskroen. De landskampioen slaagde er in negentig minuten geen één keer in om echt gevaarlijk te zijn. Moeskroen pakt zo een hoopgevende vier op zes.

Moeskroen ontving vanavond de landskampioen en hoopte om een vervolg te geven aan de zege tegen de kleine broer van Club, Cercle Brugge, afgelopen woensdag. Coach Simao koos verrassend voor zes nieuwe namen in vergelijking met de gewonnen wedstrijd tegen de Vereniging. Ook Clement wisselde op een paar plaatsen: Mechele kwam in de ploeg, Balanta verving Rits op het middenveld en Dennis zat opnieuw in de kern maar begon op de bank.
Club sprankelt opnieuw niet
Club had het in de beginfase niet onder de markt met een sterk georganiseerd Moeskroen. Verder dan wat afstandsschoten van Vormer en Lang kwam het voorlopig niet. Les Hurlus van hun kant loerden op de counter maar konden die niet één keer zorgvuldig uitspelen. De nieuwe coach, Simao, koos duidelijk voor een stevig blok en voorlopig rendeerde dat want halfweg kon Blauw-Zwart geen enkel gaatje vinden in de stevige thuisdefensie. Zo sprankelde het andermaal niet bij een matig Club Brugge.

Een inspiratiesloos Club vindt voorlopig geen opening op Le Cannonier.
Van kwaad naar erger na de rust
Ook na de pauze bleef Blauw-Zwart voorlopig onmondig in de zone van de waarheid, in het eerste kwartier na de rust creëerde het geen enkele kans. Op het uur werd een wederom onzichtbare Krmencik uit zijn lijden verlost, Badji mocht nog een halfuur op zoek gaan naar minstens één doelpunt. Op twintig minuten van het einde kopte Vanaken een eind over de kooi van Koffi, zowaar de eerste echte kans na de rust. Club ging nu toch wat meer op zoek naar een doelpunt en invaller Schrijvers was de volgende die voorlangs besloot. Een paar minuten later schoot Vormer een vrije trap zwak in de handen van Koffi, zowaar de eerste doelpoging tussen de palen. Het belangrijkste wapenfeit na de rust was nog de rode kaart voor coach Simao, daarmee was uiteindelijk ook alles gezegd na deze wanvertoning. In de blessuretijd ontsnapte Club uiteindelijk nog aan de nederlaag toen Mignolet een schot van Gnohéré uit de hoek haalde. Meteen ook de grootste kans van de wedstrijd.

LEES OOK: 'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Zal dit Club opnieuw kampioen worden?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

144
144
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

38
38
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

89
89
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

22
22
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

92
92
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

186
186
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

164
164
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

66
66
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

138
138
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

62
62
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

51
51
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

106
106
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

300
300
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

257
257
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

512
512
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

397
397
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1359
1359
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

711
711
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

255
255
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

188
188
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

393
393
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

178
178
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

351
351

Meer sportnieuws