Inspiratieloos Club Brugge gooit nu ook met de punten tegen hekkensluiter

door stemmen
Inspiratieloos Club Brugge gooit nu ook met de punten tegen hekkensluiter

Een ondermaats Club Brugge heeft vanavond slechts gelijk gespeeld tegen hekkensluiter Moeskroen. De landskampioen slaagde er in negentig minuten geen één keer in om echt gevaarlijk te zijn. Moeskroen pakt zo een hoopgevende vier op zes.

Moeskroen ontving vanavond de landskampioen en hoopte om een vervolg te geven aan de zege tegen de kleine broer van Club, Cercle Brugge, afgelopen woensdag. Coach Simao koos verrassend voor zes nieuwe namen in vergelijking met de gewonnen wedstrijd tegen de Vereniging. Ook Clement wisselde op een paar plaatsen: Mechele kwam in de ploeg, Balanta verving Rits op het middenveld en Dennis zat opnieuw in de kern maar begon op de bank.
Club sprankelt opnieuw niet
Club had het in de beginfase niet onder de markt met een sterk georganiseerd Moeskroen. Verder dan wat afstandsschoten van Vormer en Lang kwam het voorlopig niet. Les Hurlus van hun kant loerden op de counter maar konden die niet één keer zorgvuldig uitspelen. De nieuwe coach, Simao, koos duidelijk voor een stevig blok en voorlopig rendeerde dat want halfweg kon Blauw-Zwart geen enkel gaatje vinden in de stevige thuisdefensie. Zo sprankelde het andermaal niet bij een matig Club Brugge.

Een inspiratiesloos Club vindt voorlopig geen opening op Le Cannonier.
Van kwaad naar erger na de rust
Ook na de pauze bleef Blauw-Zwart voorlopig onmondig in de zone van de waarheid, in het eerste kwartier na de rust creëerde het geen enkele kans. Op het uur werd een wederom onzichtbare Krmencik uit zijn lijden verlost, Badji mocht nog een halfuur op zoek gaan naar minstens één doelpunt. Op twintig minuten van het einde kopte Vanaken een eind over de kooi van Koffi, zowaar de eerste echte kans na de rust. Club ging nu toch wat meer op zoek naar een doelpunt en invaller Schrijvers was de volgende die voorlangs besloot. Een paar minuten later schoot Vormer een vrije trap zwak in de handen van Koffi, zowaar de eerste doelpoging tussen de palen. Het belangrijkste wapenfeit na de rust was nog de rode kaart voor coach Simao, daarmee was uiteindelijk ook alles gezegd na deze wanvertoning. In de blessuretijd ontsnapte Club uiteindelijk nog aan de nederlaag toen Mignolet een schot van Gnohéré uit de hoek haalde. Meteen ook de grootste kans van de wedstrijd.

LEES OOK: 'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

Zal dit Club opnieuw kampioen worden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

16
16
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

21
21
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

57
57
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

47
47
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

138
138
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

165
165
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

125
125
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

119
119
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

461
461
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

673
673
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

398
398
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

205
205
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

121
121
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

410
410
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

297
297
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

435
435
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

294
294
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws