Inspiratieloos Club Brugge gooit nu ook met de punten tegen hekkensluiter

480 stemmen
Inspiratieloos Club Brugge gooit nu ook met de punten tegen hekkensluiter

Een ondermaats Club Brugge heeft vanavond slechts gelijk gespeeld tegen hekkensluiter Moeskroen. De landskampioen slaagde er in negentig minuten geen één keer in om echt gevaarlijk te zijn. Moeskroen pakt zo een hoopgevende vier op zes.

Moeskroen ontving vanavond de landskampioen en hoopte om een vervolg te geven aan de zege tegen de kleine broer van Club, Cercle Brugge, afgelopen woensdag. Coach Simao koos verrassend voor zes nieuwe namen in vergelijking met de gewonnen wedstrijd tegen de Vereniging. Ook Clement wisselde op een paar plaatsen: Mechele kwam in de ploeg, Balanta verving Rits op het middenveld en Dennis zat opnieuw in de kern maar begon op de bank.
Club sprankelt opnieuw niet
Club had het in de beginfase niet onder de markt met een sterk georganiseerd Moeskroen. Verder dan wat afstandsschoten van Vormer en Lang kwam het voorlopig niet. Les Hurlus van hun kant loerden op de counter maar konden die niet één keer zorgvuldig uitspelen. De nieuwe coach, Simao, koos duidelijk voor een stevig blok en voorlopig rendeerde dat want halfweg kon Blauw-Zwart geen enkel gaatje vinden in de stevige thuisdefensie. Zo sprankelde het andermaal niet bij een matig Club Brugge.

Een inspiratiesloos Club vindt voorlopig geen opening op Le Cannonier.
Van kwaad naar erger na de rust
Ook na de pauze bleef Blauw-Zwart voorlopig onmondig in de zone van de waarheid, in het eerste kwartier na de rust creëerde het geen enkele kans. Op het uur werd een wederom onzichtbare Krmencik uit zijn lijden verlost, Badji mocht nog een halfuur op zoek gaan naar minstens één doelpunt. Op twintig minuten van het einde kopte Vanaken een eind over de kooi van Koffi, zowaar de eerste echte kans na de rust. Club ging nu toch wat meer op zoek naar een doelpunt en invaller Schrijvers was de volgende die voorlangs besloot. Een paar minuten later schoot Vormer een vrije trap zwak in de handen van Koffi, zowaar de eerste doelpoging tussen de palen. Het belangrijkste wapenfeit na de rust was nog de rode kaart voor coach Simao, daarmee was uiteindelijk ook alles gezegd na deze wanvertoning. In de blessuretijd ontsnapte Club uiteindelijk nog aan de nederlaag toen Mignolet een schot van Gnohéré uit de hoek haalde. Meteen ook de grootste kans van de wedstrijd.

LEES OOK: 'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Zal dit Club opnieuw kampioen worden?

Meest recent

'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

39
39
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

85
85
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

54
54
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

146
146
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

49
49
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

101
101
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

46
46
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

113
113
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

201
201
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

472
472
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

222
222
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

777
777
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

56
56
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

482
482
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1091
1091
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

109
109
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

261
261
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

196
196
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

365
365
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

92
92
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

54
54
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

49
49
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

675
675
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

83
83
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

292
292

Meer sportnieuws