Inspiratieloos Club Brugge gooit nu ook met de punten tegen hekkensluiter

door
Inspiratieloos Club Brugge gooit nu ook met de punten tegen hekkensluiter

Een ondermaats Club Brugge heeft vanavond slechts gelijk gespeeld tegen hekkensluiter Moeskroen. De landskampioen slaagde er in negentig minuten geen één keer in om echt gevaarlijk te zijn. Moeskroen pakt zo een hoopgevende vier op zes.

Moeskroen ontving vanavond de landskampioen en hoopte om een vervolg te geven aan de zege tegen de kleine broer van Club, Cercle Brugge, afgelopen woensdag. Coach Simao koos verrassend voor zes nieuwe namen in vergelijking met de gewonnen wedstrijd tegen de Vereniging. Ook Clement wisselde op een paar plaatsen: Mechele kwam in de ploeg, Balanta verving Rits op het middenveld en Dennis zat opnieuw in de kern maar begon op de bank.
Club sprankelt opnieuw niet
Club had het in de beginfase niet onder de markt met een sterk georganiseerd Moeskroen. Verder dan wat afstandsschoten van Vormer en Lang kwam het voorlopig niet. Les Hurlus van hun kant loerden op de counter maar konden die niet één keer zorgvuldig uitspelen. De nieuwe coach, Simao, koos duidelijk voor een stevig blok en voorlopig rendeerde dat want halfweg kon Blauw-Zwart geen enkel gaatje vinden in de stevige thuisdefensie. Zo sprankelde het andermaal niet bij een matig Club Brugge.

Een inspiratiesloos Club vindt voorlopig geen opening op Le Cannonier.
Van kwaad naar erger na de rust
Ook na de pauze bleef Blauw-Zwart voorlopig onmondig in de zone van de waarheid, in het eerste kwartier na de rust creëerde het geen enkele kans. Op het uur werd een wederom onzichtbare Krmencik uit zijn lijden verlost, Badji mocht nog een halfuur op zoek gaan naar minstens één doelpunt. Op twintig minuten van het einde kopte Vanaken een eind over de kooi van Koffi, zowaar de eerste echte kans na de rust. Club ging nu toch wat meer op zoek naar een doelpunt en invaller Schrijvers was de volgende die voorlangs besloot. Een paar minuten later schoot Vormer een vrije trap zwak in de handen van Koffi, zowaar de eerste doelpoging tussen de palen. Het belangrijkste wapenfeit na de rust was nog de rode kaart voor coach Simao, daarmee was uiteindelijk ook alles gezegd na deze wanvertoning. In de blessuretijd ontsnapte Club uiteindelijk nog aan de nederlaag toen Mignolet een schot van Gnohéré uit de hoek haalde. Meteen ook de grootste kans van de wedstrijd.

LEES OOK: Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Zal dit Club opnieuw kampioen worden?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

150
150
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

23
23
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

21
21
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

49
49
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

71
71
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

13
13
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

28
28
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

67
67
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

151
151
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

34
34
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

75
75
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

16
16
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

51
51
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

93
93
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

208
208
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

99
99
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

81
81
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

161
161
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

35
35
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

141
141
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

80
80
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

32
32
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

95
95
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

36
36

Meer sportnieuws