Liverpool blijft in extremis steken op gelijkspel bij Brighton

55 stemmen
Liverpool blijft in extremis steken op gelijkspel bij Brighton

In de Premier League heeft Liverpool zich verslikt in Brighton & Hove Albion. De Engelse landskampioen kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel. De gelijkmaker van Brighton viel pas in de absolute slotfase na een penaltybeslissing van de VAR. 


Het begon slecht voor de Engelse landskampioen, want de thuisploeg kreeg na twintig minuten een penalty. Maupay plaatste die echter naast, waardoor de 0-0 op het bord bleef. Leandro Trossard kwam even later in voor diezelfde Maupay, die met een blessure naar de kant moest. Daarna dacht Liverpool de 0-1 te maken via Salah, maar zijn treffer werd afgekeurd door de VAR voor heel nipt buitenspel. We gingen rusten met 0-0.

Na een uur mocht Liverpool dan toch juichen. Diogo Jota maakte mooi ruimte voor zichzelf en zette  met een grondscherend schot de 0-1 op het bord. De mannen van Klopp dachten kort daarna de boeken volledig toe te doen via Mané. Maar de VAR kwam opnieuw tussen en keurde ook dit doelpunt af voor buitenspel.

Diezelfde VAR zou in de absloute slotfase alle aandacht opeisen door de bal op de stip te leggen na een fout van Robertson op Welbeck. Pascal Groß liet die kans niet liggen en bracht de bordjes in de 93ste minuut in evenwicht. Dat was meteen ook de eindstand. Zuur puntenverlies dus voor Liverpool, dat alleen leider wordt met één punt voorsprong op Tottenham. De Spurs kunnen wel nog over de Reds springen als ze zondag winnen van Chelsea.

Scoreverloop:
0-1: Diogo Jota (60')
1-1: Pascal Groß (90+3')

LEES OOK: Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Terechte uitslag ...

Meest recent

'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

41
41
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

29
29
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

67
67
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

50
50
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

32
32
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

31
31
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

88
88
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

384
384
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

84
84
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

66
66
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

203
203
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

63
63
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

63
63
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

125
125
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

92
92
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

39
39
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

62
62
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

372
372
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

65
65
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

234
234
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

292
292
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

211
211
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

275
275

Meer sportnieuws