Liverpool blijft in extremis steken op gelijkspel bij Brighton

door
Liverpool blijft in extremis steken op gelijkspel bij Brighton

In de Premier League heeft Liverpool zich verslikt in Brighton & Hove Albion. De Engelse landskampioen kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel. De gelijkmaker van Brighton viel pas in de absolute slotfase na een penaltybeslissing van de VAR. 


Het begon slecht voor de Engelse landskampioen, want de thuisploeg kreeg na twintig minuten een penalty. Maupay plaatste die echter naast, waardoor de 0-0 op het bord bleef. Leandro Trossard kwam even later in voor diezelfde Maupay, die met een blessure naar de kant moest. Daarna dacht Liverpool de 0-1 te maken via Salah, maar zijn treffer werd afgekeurd door de VAR voor heel nipt buitenspel. We gingen rusten met 0-0.

Na een uur mocht Liverpool dan toch juichen. Diogo Jota maakte mooi ruimte voor zichzelf en zette  met een grondscherend schot de 0-1 op het bord. De mannen van Klopp dachten kort daarna de boeken volledig toe te doen via Mané. Maar de VAR kwam opnieuw tussen en keurde ook dit doelpunt af voor buitenspel.

Diezelfde VAR zou in de absloute slotfase alle aandacht opeisen door de bal op de stip te leggen na een fout van Robertson op Welbeck. Pascal Groß liet die kans niet liggen en bracht de bordjes in de 93ste minuut in evenwicht. Dat was meteen ook de eindstand. Zuur puntenverlies dus voor Liverpool, dat alleen leider wordt met één punt voorsprong op Tottenham. De Spurs kunnen wel nog over de Reds springen als ze zondag winnen van Chelsea.

Scoreverloop:
0-1: Diogo Jota (60')
1-1: Pascal Groß (90+3')

LEES OOK: ‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

Terechte uitslag ...

Meest recent

Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

106
106
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

25
25
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

134
134
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

235
235
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

523
523
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

165
165
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

45
45
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

161
161
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

19
19
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

118
118
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1252
1252
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

95
95
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

575
575
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

47
47
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

118
118
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

157
157
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

147
147
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

263
263
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

152
152
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

116
116
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

97
97
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

116
116
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

325
325
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

40
40
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

698
698

Meer sportnieuws