Arsène Wenger krijgt deze zomer een bedrag van 140 miljoen euro tot zijn beschikking om te investeren in de spelersgroep van Arsenal. Hoewel
The Gunners het opleiden van talentvolle spelers hoog in het vaandel hebben staan, is het bestuur van mening dat er grote aankopen gedaan moeten worden om weer mee te kunnen strijden om de prijzen.
Met de vele miljoenen die klaar liggen om geïnvesteerd te worden, lijken de hoge heren binnen Arsenal te zwichten voor de aanhoudende druk van de fans. Het is namelijk alweer acht jaar geleden dat de Londenaren een grote prijs wonnen en dat begint te knagen aan de trouwe supporters.
Wenger had vorig jaar een transferbudget van zeventig miljoen euro beschikbaar, maar besloot slechts een klein deel daadwerkelijk te gebruiken. Komende zomer krijgt hij van zijn werkgever fiat om het tweevoudige te investeren.
LEES OOK:
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk