Clement laat zich uit over komst Samatta

452 stemmen
Clement laat zich uit over komst Samatta

Net als vorig seizoen lijkt Club Brugge te kampen met één groot manco: een betrouwbare goalgetter diep in de spits. Een euvel dat Vincent Mannaert in januari misschien wel zal proberen oplossen. Wie weet wel door terug te grijpen naar een oude bekende van Philippe Clement, want de naam van Ally Samatta wordt duchtig naar voren geschoven.


Zijn huidige club Fenerbahce, dat de voormalig topschutter van Clement bij Genk huurt van Aston Villa, lijkt echter niet van plan om al snel afscheid te nemen van de 27-jarige Tanzaniaan. En ook in Jan Breydel zelf blijkt hij momenteel niet op de radar, laat staan bovenaan het verlanglijstje te staan. Dat liet Clement categoriek weten tijdens zijn virtueel onderonsje met de pers op vrijdag. "Over profielen spreken we binnen de club, en Ally is niet echt dat profiel waar we over spreken", aldus de Brugse coach.

Vermoedelijk gaat de landskampioen dan ook eerder op zoek naar een targetman dan een snelle spits van het type Samatta, tenminste indien er al offensieve versterking verwacht mag worden tijdens de winterstop. Over het gebrek aan doelpunten wou Clement per slot van rekening nog even kwijt dat het zogenaamd stroeve aanvalsspel van zijn elftal vrij relatief is. "We zijn nog altijd de ploeg die het tweede meeste scoort", klonk het immers. Samen met Charleroi slikte Club ook het minste goals.

LEES OOK: Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

Club Brugge kans een spits als Samatta goed gebruiken

Meest recent

Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

79
79
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

83
83
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

216
216
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

194
194
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

275
275
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

271
271
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

109
109
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

116
116
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

45
45
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

127
127
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

319
319
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

519
519
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

88
88
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

316
316
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

443
443
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

415
415
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

374
374
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

309
309
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

269
269
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

530
530
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

328
328
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

319
319
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

328
328
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

94
94
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

202
202

Meer sportnieuws