'Louwagie liet VRT kiezen voor Gent boven Antwerp'

1072 stemmen
'Louwagie liet VRT kiezen voor Gent boven Antwerp'

Wie donderdagavond afstemde op Canvas in de hoop Antwerp aan het werk te zien op bezoek bij LASK Linz, was eraan voor de moeite. Nadat het al enkele malen op rij de voorkeur had gegeven aan de Great Old, koos de VRT immers eens om de partij van AA Gent tegen Rode Ster Belgrado uit te zenden. Zij het mogelijk niet helemaal uit vrije wil.


Dat stelt François Colin in zijn column op De Witte Duivel. "Sportief en journalistiek was er geen enkele reden om niet voor LASK-Antwerp te kiezen. Het was niet alleen de mooiste affiche van de avond wat de Belgische clubs betrof, maar ook de belangrijkste van heel deze groepsfase. Winst betekende bijna zekere kwalificatie. Wat bezielde de VRT, toch nog altijd dé voetbalzender met veruit de beste commentatoren, dan om AA Gent aan te bieden?", stelt hij zich de vraag, meteen ook gevolgd door het antwoord.

"Een paar telefoontjes maakten het snel duidelijk: het gebulder van Michel Louwagie. Hij had zijn beklag gemaakt omdat de Buffalo’s nog niet rechtstreeks aan bod waren gekomen in deze campagne. Hij vroeg zichzelf niet af hoe dit kwam en kreeg zijn zin. Met als gevolg dat zijn club opnieuw reputatieschade opliep en de meeste Vlamingen verplicht waren te kijken naar een duel dat niets voorstelde", aldus Colin, die de Buffalo's verder nog fileert voor hun verkeerde sportieve keuzes én gebrekkige communicatie.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

🚀

Begrijpt u Louwagie hier?

Meest recent

De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

28
28
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

239
239
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

136
136
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

217
217
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

129
129
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

37
37
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

109
109
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

64
64
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

125
125
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

84
84
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

35
35
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

60
60
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

91
91
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

70
70
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

156
156
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

305
305
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1009
1009
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

230
230
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

114
114
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

232
232
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

120
120
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

320
320
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

118
118
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

619
619
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

664
664

Meer sportnieuws