De Decker reageert op geruchten rond Lamkel Zé

door
De Decker reageert op geruchten rond Lamkel Zé

Na een klein dipje sloot Antwerp donderdavond weer aan met de zege tegen LASK Linz. Het stamnummer één heeft nu negen punten uit vier duels in de Europa League, waar het zowat als enige Belgische ploeg uitzicht behoudt op de volgende ronde. AA Gent ging in eigen huis tegen Rode Ster Belgrado tenslotte opnieuw onderuit. Voor de ogen van een opvallende toeschouwer?


Ivan Leko boekt het huidige succes op de Bosuil tenslotte zonder Didier Lamkel Zé, die sinds zijn zoveelste frats stelselmatig wordt genegeerd en dus mag beschikken. De 24-jarige Kameroener aast dan ook op een transfer in januari, waarbij hij zelf al aangaf open te staan voor alle opties. Ook in ons land, waar hij zelfs een overstap naar aartsrivaal Beerschot niet uitsloot.

Maar wie weet wordt het wel AA Gent, wat alleszins minder gevoelig zou liggen. Op Instagram voedt Lamkel Zé alvast graag zelf de geruchten, want in zijn stories valt te zien dat de wispelturige dribbelkont donderdag aanwezig was in de Ghelamco Arena. Naar de precieze reden voor zijn bezoek is het voorlopig nog gissen, maar uiteraard vormt het aanleiding tot speculatie.

UPDATE 27/11
Lamkel Zé deelde beelden vanuit de skybox in de Ghelamco Arena, waarop ook iemand die sterk lijkt op AA Gent-coach Wim De Decker te zien was. De link tussen beiden zou alleszins niet onlogisch zijn, vermits ze in het recente verleden nog met elkaar samenwerkten bij Antwerp. Vanzelfsprekend werd De Decker op zijn wekelijkse persbabbel dan ook gepolst naar de mogelijke interesse van de Buffalo's in Lamkel Zé.

"Ik ving inderdaad een aantal cowboyverhalen op, maar ik kan duidelijk zijn: ik zou nooit zulke schoenen dragen", werd de reactie van de Gentse oefenmeester met de glimlach geciteerd door Het Nieuwsblad. "Dus nee, ik sta niet op die beelden. De voorbije uren werd ik echt bedolven onder de berichtjes. We hebben Didier intern ook nooit besproken. Natuurlijk ken ik hem heel goed, maar dat is helemaal niet aan de orde."

LEES OOK: Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

Gelooft u De Decker?

Meest recent

'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

46
46
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

36
36
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

62
62
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

62
62
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

171
171
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

177
177
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

100
100
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

621
621
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

315
315
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

168
168
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

96
96
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

143
143
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

181
181
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

203
203
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

219
219
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

169
169
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

711
711
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

328
328
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

29
29
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

107
107
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

200
200
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

163
163
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

114
114
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

614
614

Meer sportnieuws