De Decker reageert op geruchten rond Lamkel Zé

door
De Decker reageert op geruchten rond Lamkel Zé

Na een klein dipje sloot Antwerp donderdavond weer aan met de zege tegen LASK Linz. Het stamnummer één heeft nu negen punten uit vier duels in de Europa League, waar het zowat als enige Belgische ploeg uitzicht behoudt op de volgende ronde. AA Gent ging in eigen huis tegen Rode Ster Belgrado tenslotte opnieuw onderuit. Voor de ogen van een opvallende toeschouwer?


Ivan Leko boekt het huidige succes op de Bosuil tenslotte zonder Didier Lamkel Zé, die sinds zijn zoveelste frats stelselmatig wordt genegeerd en dus mag beschikken. De 24-jarige Kameroener aast dan ook op een transfer in januari, waarbij hij zelf al aangaf open te staan voor alle opties. Ook in ons land, waar hij zelfs een overstap naar aartsrivaal Beerschot niet uitsloot.

Maar wie weet wordt het wel AA Gent, wat alleszins minder gevoelig zou liggen. Op Instagram voedt Lamkel Zé alvast graag zelf de geruchten, want in zijn stories valt te zien dat de wispelturige dribbelkont donderdag aanwezig was in de Ghelamco Arena. Naar de precieze reden voor zijn bezoek is het voorlopig nog gissen, maar uiteraard vormt het aanleiding tot speculatie.

UPDATE 27/11
Lamkel Zé deelde beelden vanuit de skybox in de Ghelamco Arena, waarop ook iemand die sterk lijkt op AA Gent-coach Wim De Decker te zien was. De link tussen beiden zou alleszins niet onlogisch zijn, vermits ze in het recente verleden nog met elkaar samenwerkten bij Antwerp. Vanzelfsprekend werd De Decker op zijn wekelijkse persbabbel dan ook gepolst naar de mogelijke interesse van de Buffalo's in Lamkel Zé.

"Ik ving inderdaad een aantal cowboyverhalen op, maar ik kan duidelijk zijn: ik zou nooit zulke schoenen dragen", werd de reactie van de Gentse oefenmeester met de glimlach geciteerd door Het Nieuwsblad. "Dus nee, ik sta niet op die beelden. De voorbije uren werd ik echt bedolven onder de berichtjes. We hebben Didier intern ook nooit besproken. Natuurlijk ken ik hem heel goed, maar dat is helemaal niet aan de orde."

LEES OOK: Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Gelooft u De Decker?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

13
13
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

86
86
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

107
107
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

47
47
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

59
59
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

199
199
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

184
184
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

54
54
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

86
86
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

352
352
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

303
303
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

181
181
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

324
324
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

915
915
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

112
112
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

208
208
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

297
297
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

93
93
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

225
225
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

221
221
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

368
368
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

197
197
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws