De Decker reageert op geruchten rond Lamkel Zé

door
De Decker reageert op geruchten rond Lamkel Zé

Na een klein dipje sloot Antwerp donderdavond weer aan met de zege tegen LASK Linz. Het stamnummer één heeft nu negen punten uit vier duels in de Europa League, waar het zowat als enige Belgische ploeg uitzicht behoudt op de volgende ronde. AA Gent ging in eigen huis tegen Rode Ster Belgrado tenslotte opnieuw onderuit. Voor de ogen van een opvallende toeschouwer?


Ivan Leko boekt het huidige succes op de Bosuil tenslotte zonder Didier Lamkel Zé, die sinds zijn zoveelste frats stelselmatig wordt genegeerd en dus mag beschikken. De 24-jarige Kameroener aast dan ook op een transfer in januari, waarbij hij zelf al aangaf open te staan voor alle opties. Ook in ons land, waar hij zelfs een overstap naar aartsrivaal Beerschot niet uitsloot.

Maar wie weet wordt het wel AA Gent, wat alleszins minder gevoelig zou liggen. Op Instagram voedt Lamkel Zé alvast graag zelf de geruchten, want in zijn stories valt te zien dat de wispelturige dribbelkont donderdag aanwezig was in de Ghelamco Arena. Naar de precieze reden voor zijn bezoek is het voorlopig nog gissen, maar uiteraard vormt het aanleiding tot speculatie.

UPDATE 27/11
Lamkel Zé deelde beelden vanuit de skybox in de Ghelamco Arena, waarop ook iemand die sterk lijkt op AA Gent-coach Wim De Decker te zien was. De link tussen beiden zou alleszins niet onlogisch zijn, vermits ze in het recente verleden nog met elkaar samenwerkten bij Antwerp. Vanzelfsprekend werd De Decker op zijn wekelijkse persbabbel dan ook gepolst naar de mogelijke interesse van de Buffalo's in Lamkel Zé.

"Ik ving inderdaad een aantal cowboyverhalen op, maar ik kan duidelijk zijn: ik zou nooit zulke schoenen dragen", werd de reactie van de Gentse oefenmeester met de glimlach geciteerd door Het Nieuwsblad. "Dus nee, ik sta niet op die beelden. De voorbije uren werd ik echt bedolven onder de berichtjes. We hebben Didier intern ook nooit besproken. Natuurlijk ken ik hem heel goed, maar dat is helemaal niet aan de orde."

LEES OOK: KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

Gelooft u De Decker?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

11
11
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

5
5
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

30
30
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

29
29
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

70
70
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

87
87
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

101
101
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

74
74
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

72
72
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

71
71
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

361
361
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

94
94
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

186
186
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

217
217
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

291
291
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

154
154
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

202
202
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

440
440
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

108
108
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

627
627
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

351
351
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

148
148
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

167
167

Meer sportnieuws