De Decker reageert op geruchten rond Lamkel Zé

door
De Decker reageert op geruchten rond Lamkel Zé

Na een klein dipje sloot Antwerp donderdavond weer aan met de zege tegen LASK Linz. Het stamnummer één heeft nu negen punten uit vier duels in de Europa League, waar het zowat als enige Belgische ploeg uitzicht behoudt op de volgende ronde. AA Gent ging in eigen huis tegen Rode Ster Belgrado tenslotte opnieuw onderuit. Voor de ogen van een opvallende toeschouwer?


Ivan Leko boekt het huidige succes op de Bosuil tenslotte zonder Didier Lamkel Zé, die sinds zijn zoveelste frats stelselmatig wordt genegeerd en dus mag beschikken. De 24-jarige Kameroener aast dan ook op een transfer in januari, waarbij hij zelf al aangaf open te staan voor alle opties. Ook in ons land, waar hij zelfs een overstap naar aartsrivaal Beerschot niet uitsloot.

Maar wie weet wordt het wel AA Gent, wat alleszins minder gevoelig zou liggen. Op Instagram voedt Lamkel Zé alvast graag zelf de geruchten, want in zijn stories valt te zien dat de wispelturige dribbelkont donderdag aanwezig was in de Ghelamco Arena. Naar de precieze reden voor zijn bezoek is het voorlopig nog gissen, maar uiteraard vormt het aanleiding tot speculatie.

UPDATE 27/11
Lamkel Zé deelde beelden vanuit de skybox in de Ghelamco Arena, waarop ook iemand die sterk lijkt op AA Gent-coach Wim De Decker te zien was. De link tussen beiden zou alleszins niet onlogisch zijn, vermits ze in het recente verleden nog met elkaar samenwerkten bij Antwerp. Vanzelfsprekend werd De Decker op zijn wekelijkse persbabbel dan ook gepolst naar de mogelijke interesse van de Buffalo's in Lamkel Zé.

"Ik ving inderdaad een aantal cowboyverhalen op, maar ik kan duidelijk zijn: ik zou nooit zulke schoenen dragen", werd de reactie van de Gentse oefenmeester met de glimlach geciteerd door Het Nieuwsblad. "Dus nee, ik sta niet op die beelden. De voorbije uren werd ik echt bedolven onder de berichtjes. We hebben Didier intern ook nooit besproken. Natuurlijk ken ik hem heel goed, maar dat is helemaal niet aan de orde."

LEES OOK: Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Gelooft u De Decker?

Meest recent

Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

0
0
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

90
90
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

78
78
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

128
128
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

149
149
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

121
121
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

247
247
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

223
223
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

71
71
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

144
144
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

309
309
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

276
276
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

235
235
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

50
50
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

162
162
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

390
390
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

225
225
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

414
414
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

203
203
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

341
341
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

195
195
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

545
545
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

253
253
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

449
449

Meer sportnieuws