De Decker reageert op geruchten rond Lamkel Zé

door
De Decker reageert op geruchten rond Lamkel Zé

Na een klein dipje sloot Antwerp donderdavond weer aan met de zege tegen LASK Linz. Het stamnummer één heeft nu negen punten uit vier duels in de Europa League, waar het zowat als enige Belgische ploeg uitzicht behoudt op de volgende ronde. AA Gent ging in eigen huis tegen Rode Ster Belgrado tenslotte opnieuw onderuit. Voor de ogen van een opvallende toeschouwer?


Ivan Leko boekt het huidige succes op de Bosuil tenslotte zonder Didier Lamkel Zé, die sinds zijn zoveelste frats stelselmatig wordt genegeerd en dus mag beschikken. De 24-jarige Kameroener aast dan ook op een transfer in januari, waarbij hij zelf al aangaf open te staan voor alle opties. Ook in ons land, waar hij zelfs een overstap naar aartsrivaal Beerschot niet uitsloot.

Maar wie weet wordt het wel AA Gent, wat alleszins minder gevoelig zou liggen. Op Instagram voedt Lamkel Zé alvast graag zelf de geruchten, want in zijn stories valt te zien dat de wispelturige dribbelkont donderdag aanwezig was in de Ghelamco Arena. Naar de precieze reden voor zijn bezoek is het voorlopig nog gissen, maar uiteraard vormt het aanleiding tot speculatie.

UPDATE 27/11
Lamkel Zé deelde beelden vanuit de skybox in de Ghelamco Arena, waarop ook iemand die sterk lijkt op AA Gent-coach Wim De Decker te zien was. De link tussen beiden zou alleszins niet onlogisch zijn, vermits ze in het recente verleden nog met elkaar samenwerkten bij Antwerp. Vanzelfsprekend werd De Decker op zijn wekelijkse persbabbel dan ook gepolst naar de mogelijke interesse van de Buffalo's in Lamkel Zé.

"Ik ving inderdaad een aantal cowboyverhalen op, maar ik kan duidelijk zijn: ik zou nooit zulke schoenen dragen", werd de reactie van de Gentse oefenmeester met de glimlach geciteerd door Het Nieuwsblad. "Dus nee, ik sta niet op die beelden. De voorbije uren werd ik echt bedolven onder de berichtjes. We hebben Didier intern ook nooit besproken. Natuurlijk ken ik hem heel goed, maar dat is helemaal niet aan de orde."

LEES OOK: Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

Gelooft u De Decker?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

6
6
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

3
3
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

64
64
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

68
68
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

54
54
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

185
185
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

80
80
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

425
425
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

375
375
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

412
412
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

111
111
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

573
573
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

190
190
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

256
256
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

306
306
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

128
128
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

81
81
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

220
220
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

193
193
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

81
81
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

101
101
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

48
48
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

306
306
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

299
299
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

264
264

Meer sportnieuws