TRANSFERUURTJE: 'Genk hoopt op miljoenen, Barça kan toeslaan'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk hoopt op miljoenen, Barça kan toeslaan'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk mag in de nabije toekomst hopen op nieuwe miljoenen. De Limburgers wisten immers een stevig percentage te bedingen op de doorverkoop van Sander Berge en die lokt na nog geen jaar bij Sheffield United al de nodige interesse. Met name Arsenal zou het wel zwaar zien zitten in de Noorse middenvelder. Als het tot een transfer zou komen, passeert Genk dus weer langs de kassa.



Bij Antwerp willen ze graag af van Didier Lamkel Zé en de Kameroener gaf zelf al aan open te staan voor een aantal Belgische clubs. Donderdag deed hij de speculaties over een binnenlandse transfer nog wat toenemen door via Instagram te laten weten dat hij aanwezig was in de Ghelamco Arena. Wat hij er precies kwam doen, is nog niet duidelijk.

Club Brugge kan in januari wel een nieuwe spits gebruiken en daarvoor doen alweer enkele stevige namen de ronde. Zo wordt de landskampioen opnieuw gelinkt aan Divock Origi, die bij Liverpool amper nog speelt. Ook Caleb Chukwuemeka, een 18-jarige spits van Northampton, werd genoemd. De Engelse club heeft wel de onderhandelingen met de speler over een contractverlenging opgestart, waardoor Club zich zal moeten haasten.



Anderlecht kan in januari misschien tijdelijk afscheid nemen van Killian Sardella. De 18-jarige verdediger komt niet meer aan bod en voor zijn ontwikkeling is het belangrijk dat hij speelminuten maakt. Een uitleenbeurt zou daarvoor een oplossing kunnen bieden. 

BUITENLAND

FC Barcelona hoopt zich de komende maanden nog te versterken, waarbij onder meer Georginio Wijnaldum op het lijstje zou staan. Vorige zomer bleek de Nederlander niet haalbaar door een clausule bij de transfer van Philippe Coutinho, die bepaalde dat Barça nog eens 100 miljoen euro moest betalen om nog eens een speler bij Liverpool weg te halen. Die clausule zou nu echter verstreken zijn, waardoor Barça vrije baan heeft om Wijnaldum, die einde contract is, binnen te halen.



Romelu Lukaku scoort nog steeds aan de lopende band bij Internazionale en dat zorgt ervoor dat de interesse in de Rode Duivel weer toeneemt. Zo zou niemand minder dan Real Madrid nu aan zijn komst denken. Zinedine Zidane zou in onze landgenoot de opvolger van Karim Benzema zien, maar zou dan wel minstens 85 miljoen euro moeten neertellen.

Everton zou in januari zaken willen doen met Tottenham. Ze zouden maar liefst drie spelers willen wegplukken bij de huidige leider in de Premier League. Harry Winks en Dele Alli zouden op huurbasis moeten overkomen om minuten te maken, terwijl reservedoelman Paulo Gazzaniga definitief aangekocht zou kunnen worden.

LEES OOK: Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

Denk je dat Club nog een spits zal halen?

Meest recent

De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

13
13
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

25
25
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

17
17
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

18
18
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

105
105
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

42
42
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

152
152
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

99
99
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

165
165
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

124
124
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

183
183
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

125
125
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

363
363
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

340
340
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

22
22
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

777
777
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

68
68
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

171
171
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

139
139
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

341
341
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

467
467
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

194
194
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

128
128
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

197
197
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

120
120

Meer sportnieuws