TRANSFERUURTJE: 'Genk hoopt op miljoenen, Barça kan toeslaan'

193 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Genk hoopt op miljoenen, Barça kan toeslaan'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk mag in de nabije toekomst hopen op nieuwe miljoenen. De Limburgers wisten immers een stevig percentage te bedingen op de doorverkoop van Sander Berge en die lokt na nog geen jaar bij Sheffield United al de nodige interesse. Met name Arsenal zou het wel zwaar zien zitten in de Noorse middenvelder. Als het tot een transfer zou komen, passeert Genk dus weer langs de kassa.



Bij Antwerp willen ze graag af van Didier Lamkel Zé en de Kameroener gaf zelf al aan open te staan voor een aantal Belgische clubs. Donderdag deed hij de speculaties over een binnenlandse transfer nog wat toenemen door via Instagram te laten weten dat hij aanwezig was in de Ghelamco Arena. Wat hij er precies kwam doen, is nog niet duidelijk.

Club Brugge kan in januari wel een nieuwe spits gebruiken en daarvoor doen alweer enkele stevige namen de ronde. Zo wordt de landskampioen opnieuw gelinkt aan Divock Origi, die bij Liverpool amper nog speelt. Ook Caleb Chukwuemeka, een 18-jarige spits van Northampton, werd genoemd. De Engelse club heeft wel de onderhandelingen met de speler over een contractverlenging opgestart, waardoor Club zich zal moeten haasten.



Anderlecht kan in januari misschien tijdelijk afscheid nemen van Killian Sardella. De 18-jarige verdediger komt niet meer aan bod en voor zijn ontwikkeling is het belangrijk dat hij speelminuten maakt. Een uitleenbeurt zou daarvoor een oplossing kunnen bieden. 

BUITENLAND

FC Barcelona hoopt zich de komende maanden nog te versterken, waarbij onder meer Georginio Wijnaldum op het lijstje zou staan. Vorige zomer bleek de Nederlander niet haalbaar door een clausule bij de transfer van Philippe Coutinho, die bepaalde dat Barça nog eens 100 miljoen euro moest betalen om nog eens een speler bij Liverpool weg te halen. Die clausule zou nu echter verstreken zijn, waardoor Barça vrije baan heeft om Wijnaldum, die einde contract is, binnen te halen.



Romelu Lukaku scoort nog steeds aan de lopende band bij Internazionale en dat zorgt ervoor dat de interesse in de Rode Duivel weer toeneemt. Zo zou niemand minder dan Real Madrid nu aan zijn komst denken. Zinedine Zidane zou in onze landgenoot de opvolger van Karim Benzema zien, maar zou dan wel minstens 85 miljoen euro moeten neertellen.

Everton zou in januari zaken willen doen met Tottenham. Ze zouden maar liefst drie spelers willen wegplukken bij de huidige leider in de Premier League. Harry Winks en Dele Alli zouden op huurbasis moeten overkomen om minuten te maken, terwijl reservedoelman Paulo Gazzaniga definitief aangekocht zou kunnen worden.

LEES OOK: 'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Denk je dat Club nog een spits zal halen?

Meest recent

Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

8
8
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

38
38
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

41
41
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

114
114
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

330
330
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

94
94
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

160
160
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

330
330
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

76
76
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

520
520
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

46
46
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

215
215
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

47
47
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

227
227
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

394
394
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

884
884
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

505
505
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

163
163
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

483
483
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

268
268
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

749
749
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

193
193
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

694
694
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

136
136

Meer sportnieuws