TRANSFERUURTJE: 'Genk hoopt op miljoenen, Barça kan toeslaan'

193 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Genk hoopt op miljoenen, Barça kan toeslaan'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk mag in de nabije toekomst hopen op nieuwe miljoenen. De Limburgers wisten immers een stevig percentage te bedingen op de doorverkoop van Sander Berge en die lokt na nog geen jaar bij Sheffield United al de nodige interesse. Met name Arsenal zou het wel zwaar zien zitten in de Noorse middenvelder. Als het tot een transfer zou komen, passeert Genk dus weer langs de kassa.



Bij Antwerp willen ze graag af van Didier Lamkel Zé en de Kameroener gaf zelf al aan open te staan voor een aantal Belgische clubs. Donderdag deed hij de speculaties over een binnenlandse transfer nog wat toenemen door via Instagram te laten weten dat hij aanwezig was in de Ghelamco Arena. Wat hij er precies kwam doen, is nog niet duidelijk.

Club Brugge kan in januari wel een nieuwe spits gebruiken en daarvoor doen alweer enkele stevige namen de ronde. Zo wordt de landskampioen opnieuw gelinkt aan Divock Origi, die bij Liverpool amper nog speelt. Ook Caleb Chukwuemeka, een 18-jarige spits van Northampton, werd genoemd. De Engelse club heeft wel de onderhandelingen met de speler over een contractverlenging opgestart, waardoor Club zich zal moeten haasten.



Anderlecht kan in januari misschien tijdelijk afscheid nemen van Killian Sardella. De 18-jarige verdediger komt niet meer aan bod en voor zijn ontwikkeling is het belangrijk dat hij speelminuten maakt. Een uitleenbeurt zou daarvoor een oplossing kunnen bieden. 

BUITENLAND

FC Barcelona hoopt zich de komende maanden nog te versterken, waarbij onder meer Georginio Wijnaldum op het lijstje zou staan. Vorige zomer bleek de Nederlander niet haalbaar door een clausule bij de transfer van Philippe Coutinho, die bepaalde dat Barça nog eens 100 miljoen euro moest betalen om nog eens een speler bij Liverpool weg te halen. Die clausule zou nu echter verstreken zijn, waardoor Barça vrije baan heeft om Wijnaldum, die einde contract is, binnen te halen.



Romelu Lukaku scoort nog steeds aan de lopende band bij Internazionale en dat zorgt ervoor dat de interesse in de Rode Duivel weer toeneemt. Zo zou niemand minder dan Real Madrid nu aan zijn komst denken. Zinedine Zidane zou in onze landgenoot de opvolger van Karim Benzema zien, maar zou dan wel minstens 85 miljoen euro moeten neertellen.

Everton zou in januari zaken willen doen met Tottenham. Ze zouden maar liefst drie spelers willen wegplukken bij de huidige leider in de Premier League. Harry Winks en Dele Alli zouden op huurbasis moeten overkomen om minuten te maken, terwijl reservedoelman Paulo Gazzaniga definitief aangekocht zou kunnen worden.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Denk je dat Club nog een spits zal halen?

Meest recent

Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

19
19
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

372
372
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

51
51
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

124
124
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

27
27
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

49
49
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

25
25
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

136
136
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

139
139
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

21
21
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

135
135
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

25
25
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

279
279
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

370
370
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

178
178
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

106
106
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

820
820
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

490
490
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

364
364
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

265
265
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

48
48
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36

Meer sportnieuws