TRANSFERUURTJE: 'Genk hoopt op miljoenen, Barça kan toeslaan'

193 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Genk hoopt op miljoenen, Barça kan toeslaan'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk mag in de nabije toekomst hopen op nieuwe miljoenen. De Limburgers wisten immers een stevig percentage te bedingen op de doorverkoop van Sander Berge en die lokt na nog geen jaar bij Sheffield United al de nodige interesse. Met name Arsenal zou het wel zwaar zien zitten in de Noorse middenvelder. Als het tot een transfer zou komen, passeert Genk dus weer langs de kassa.



Bij Antwerp willen ze graag af van Didier Lamkel Zé en de Kameroener gaf zelf al aan open te staan voor een aantal Belgische clubs. Donderdag deed hij de speculaties over een binnenlandse transfer nog wat toenemen door via Instagram te laten weten dat hij aanwezig was in de Ghelamco Arena. Wat hij er precies kwam doen, is nog niet duidelijk.

Club Brugge kan in januari wel een nieuwe spits gebruiken en daarvoor doen alweer enkele stevige namen de ronde. Zo wordt de landskampioen opnieuw gelinkt aan Divock Origi, die bij Liverpool amper nog speelt. Ook Caleb Chukwuemeka, een 18-jarige spits van Northampton, werd genoemd. De Engelse club heeft wel de onderhandelingen met de speler over een contractverlenging opgestart, waardoor Club zich zal moeten haasten.



Anderlecht kan in januari misschien tijdelijk afscheid nemen van Killian Sardella. De 18-jarige verdediger komt niet meer aan bod en voor zijn ontwikkeling is het belangrijk dat hij speelminuten maakt. Een uitleenbeurt zou daarvoor een oplossing kunnen bieden. 

BUITENLAND

FC Barcelona hoopt zich de komende maanden nog te versterken, waarbij onder meer Georginio Wijnaldum op het lijstje zou staan. Vorige zomer bleek de Nederlander niet haalbaar door een clausule bij de transfer van Philippe Coutinho, die bepaalde dat Barça nog eens 100 miljoen euro moest betalen om nog eens een speler bij Liverpool weg te halen. Die clausule zou nu echter verstreken zijn, waardoor Barça vrije baan heeft om Wijnaldum, die einde contract is, binnen te halen.



Romelu Lukaku scoort nog steeds aan de lopende band bij Internazionale en dat zorgt ervoor dat de interesse in de Rode Duivel weer toeneemt. Zo zou niemand minder dan Real Madrid nu aan zijn komst denken. Zinedine Zidane zou in onze landgenoot de opvolger van Karim Benzema zien, maar zou dan wel minstens 85 miljoen euro moeten neertellen.

Everton zou in januari zaken willen doen met Tottenham. Ze zouden maar liefst drie spelers willen wegplukken bij de huidige leider in de Premier League. Harry Winks en Dele Alli zouden op huurbasis moeten overkomen om minuten te maken, terwijl reservedoelman Paulo Gazzaniga definitief aangekocht zou kunnen worden.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Denk je dat Club nog een spits zal halen?

Meest recent

Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

14
14
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

5
5
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

15
15
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

33
33
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

66
66
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

56
56
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

137
137
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

190
190
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

423
423
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

180
180
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

276
276
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

28
28
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

40
40
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

159
159
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

192
192
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

473
473
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

184
184
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

41
41
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

41
41
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

119
119
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

256
256
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

537
537

Meer sportnieuws