Anderlecht komt met initiatief: "Schakelen twee versnellingen hoger"

door
Anderlecht komt met initiatief:

RSC Anderlecht heeft een nieuw project voorgesteld. De Brusselaars leggen zonnepanelen op het stadion, dat hebben ze zelf meegedeeld via de officiële kanalen.


"Paars-wit gaat nog veel meer groene energie opwekken dankzij zonnepanelen op het dak van het Lotto Park en de Academie. In totaal zijn de nieuwe panelen voldoende voor het volledige jaarverbruik van 250 huishoudens. Wedstrijddagen in het Lotto Park zullen vanaf januari 2021 volledig energieneutraal plaatsvinden, zelfs op typisch Belgische grauwe dagen. In totaal beschikt RSCA nu over genoeg zonnepanelen om een heel voetbalveld van een slordige 7.000m² te bedekken. Deze zonnepanelen wekken in totaal meer dan één miljoen kWh groene stroom per jaar op, wat maakt dat RSCA over het groenste voetbalstadion van België beschikt", laat de club weten.

CEO Karel Van Eetvelt is tevreden. "RSC Anderlecht schakelt twee ecologische versnellingen hoger en daar zijn we trots op. Ik ben ook blij dat we door de samenwerking met Brusol en hun door Rising You opgeleide arbeiders Brusselaars met weinig kansen op de arbeidsmarkt kansen bieden. Ik wil daarnaast ook de gemeente Anderlecht bedanken voor de vlotte samenwerking."

Foto: via RSC Anderlecht.

LEES OOK: RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Goed initiatief?

Meest recent

'Furo zorgt voor enorme plottwist bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

76
76
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

53
53
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

301
301
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

246
246
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

78
78
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

89
89
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

98
98
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

97
97
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

165
165
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

376
376
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

172
172
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

356
356
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

175
175
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

108
108
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

84
84
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

566
566
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

217
217
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

77
77
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

130
130
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

132
132
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

165
165
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

212
212
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

101
101
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

102
102
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

82
82

Meer sportnieuws