Zo win jij 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 14!

door
Zo win jij 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 14!

Na een wisselvallige week op het Europese toneel voor de Belgische clubs is het tijd om de aandacht weer op onze eigen Jupiler Pro League te richten. Daar staan dit weekend tijdens speeldag 14 tal opnieuw tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met Eupen tegen Charleroi. Na een 18 op 18 om het seizoen te starten, konden de Zebra’s in hun voorbije zes duels slechts één keer winnen. De laatste drie uitmatchen pakten ze zo maar twee op negen, met de enige twee draws tot dusver. Eupen daarentegen is de koning van het gelijkspel en hield al maar liefst zeven keer de bordjes in evenwicht, waaronder de afgelopen twee weken met onder meer een bezoek aan Sclessin. Een nieuwe puntendeling is 3,60x onze inzet waard.



Op zaterdag trekken we naar Jan Breydel, waar Cercle Brugge het opneemt tegen KRC Genk. Met vijf zeges op rij zijn de Limburgers de ploeg in vorm, terwijl de Vereniging wisselvallig blijft presteren. De verwachting is dan ook dat Genk de lijn van de tweede helft tegen Moeskroen, dat woensdag trouwens net tegen Cercle haar eerste driepunter pakte, gewoon doortrekt. Een tweede overwinning voor John van den Brom mét meer hoekschoppen, levert met behulp van de Bet Builder 3,60x ons inleggeld op.

Later op de avond krijgt datzelfde Moeskroen landskampioen Club Brugge over de vloer, dat met het oog op Zenit graag de kater van Dortmund wil doorspoelen. De hekkensluiter tankte tijdens de week dan weer vertrouwen, maar in eigen huis haalde het enkel tegen Charleroi op speeldag zeven een punt. In hun overige vier thuiswedstrijden konden de Henegouwers zelfs geen enkele keer scoren. Het ideale moment voor Simon Mignolet om zijn vijfde clean sheet neer te zetten dus, goed voor 2,00x onze bet.



Op zondag begint de actie met een aantrekkelijke affiche tussen KV Mechelen en Beerschot, nog altijd met voorsprong het meest spectaculaire elftal in onze competitie. Dat beide teams zullen scoren, lijkt dan ook haast een sinecure. Op basis van de statistieken zouden de bezoekers daarnaast het overwicht moeten hebben wat aantal corners betreft, terwijl Malinwa in principe meer gele kaarten zal krijgen. Als elk van die voorspellingen uitkomt, rekenen wij ons dankzij de Bet Builder 6,25x onze inzet rijker.

Eindigen doen we met de klassieker tussen Anderlecht en Standard. Ook hier lijkt de kans groot dat de netten langs weerkanten trillen, want in hun vorige acht matchen hielden ze elk amper één keer de nul – en speelden ze ieder één duel zonder zelf te scoren. Doelpuntenmachines kunnen we de rivalen dus moeilijk noemen, maar een karrenvracht aan tegengoals slikken ze doorgaans evenmin. Maximaal drie treffers, met minstens eentje langs elke kant, brengt middels de Bet Builder 3,05x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een dominant en zegevierend Genk tegen Cercle Brugge, een clean sheet voor Mignolet in Moeskroen en het naleven van de statistische logica in KV Mechelen tegen Beerschot, bij UNIBET.be samen goed voor 45x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Wie zal de kraker tussen Anderlecht en Standard winnen?

Meest recent

OH Leuven voor historische avond: voluit voor megastunt

OH Leuven heeft het Belgische vrouwenvoetbal dit seizoen internationaal op de kaart gezet. Ze ...

2
2
'Belgische topclubs krijgen buitenkans op ex-JPL-topper'

De Belgische topclubs zijn ondertussen al bezig met het voorbereiden op de transferperiode van ...

63
63
Westerlo voert alweer drastische besparing door

KVC Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein dat de kosten naar beneden moeten. Dat is al duidelijk ...

34
34
Pakt Anderlecht uit met terugkeer publiekslieveling?

RSC Anderlecht staat er financieel een stuk beter voor dan pakweg vijf jaar geleden. Sportief ...

292
292
Trainerszoektocht Anderlecht: Gillet ziet twee opties

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

135
135
Brugse afgang zindert na: OM zet De Zerbi op straat

Een tweetal weken geleden werd Olympique de Marseille na een pijnlijke nederlaag op Club Brugge KV ...

66
66
Transferwending Club Brugge: zelfs bondscoach vol verbazing

Club Brugge plande voor aanvang van de wintermercato een flink transferoffensief, maar haalde ...

281
281
Héérlijke beelden: zo reageert United-fan na mislopen knipbeurt

Manchester United slaagde er dinsdagavond tegen West Ham United niet in om zijn vijfde opeenvolgende ...

78
78
Anderlecht duizelt: Franse topcoach op weg naar RSCA?

Anderlecht speurt naar een nieuwe coach en plots duikt er een Franse topnaam op in de ...

392
392
'Union perplex: absolute toptransfer voor Ross Sykes'

Union SG lanceerde de voorbije seizoenen verschillende spelers richting de Europese topcompetities. ...

153
153
Garcia jubelt: Duivels met grote verrassing naar WK?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel bezig met het vormen van zijn WK-selectie. Voorlopig is dat een ...

135
135
'Kompany torpedeert topaanwinst Club Brugge'

De sportieve leiding van Club Brugge KV maakt zich op voor een uiterst drukke zomermercato. ...

393
393
Biglia breekt stilte: échte reden voor Anderecht-vertrek

RSC Anderlecht kreeg de voorbije dagen enkele raken klappen te verwerken. Midden in een diepe ...

389
389
'Arne Engels ziet monsterbod geweigerd'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

46
46
Mulder is duidelijk over wat Anderlecht écht nodig heeft

Anderlecht belandde de voorbije weken in een zeer diepe crisis en moet midden in het seizoen plots ...

351
351
Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

44
44
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

601
601
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

30
30
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

250
250
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

455
455
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

442
442
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

88
88
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

227
227
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

316
316
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

183
183

Meer sportnieuws