Zo win jij 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 14!

door
Zo win jij 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 14!

Na een wisselvallige week op het Europese toneel voor de Belgische clubs is het tijd om de aandacht weer op onze eigen Jupiler Pro League te richten. Daar staan dit weekend tijdens speeldag 14 tal opnieuw tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met Eupen tegen Charleroi. Na een 18 op 18 om het seizoen te starten, konden de Zebra’s in hun voorbije zes duels slechts één keer winnen. De laatste drie uitmatchen pakten ze zo maar twee op negen, met de enige twee draws tot dusver. Eupen daarentegen is de koning van het gelijkspel en hield al maar liefst zeven keer de bordjes in evenwicht, waaronder de afgelopen twee weken met onder meer een bezoek aan Sclessin. Een nieuwe puntendeling is 3,60x onze inzet waard.



Op zaterdag trekken we naar Jan Breydel, waar Cercle Brugge het opneemt tegen KRC Genk. Met vijf zeges op rij zijn de Limburgers de ploeg in vorm, terwijl de Vereniging wisselvallig blijft presteren. De verwachting is dan ook dat Genk de lijn van de tweede helft tegen Moeskroen, dat woensdag trouwens net tegen Cercle haar eerste driepunter pakte, gewoon doortrekt. Een tweede overwinning voor John van den Brom mét meer hoekschoppen, levert met behulp van de Bet Builder 3,60x ons inleggeld op.

Later op de avond krijgt datzelfde Moeskroen landskampioen Club Brugge over de vloer, dat met het oog op Zenit graag de kater van Dortmund wil doorspoelen. De hekkensluiter tankte tijdens de week dan weer vertrouwen, maar in eigen huis haalde het enkel tegen Charleroi op speeldag zeven een punt. In hun overige vier thuiswedstrijden konden de Henegouwers zelfs geen enkele keer scoren. Het ideale moment voor Simon Mignolet om zijn vijfde clean sheet neer te zetten dus, goed voor 2,00x onze bet.



Op zondag begint de actie met een aantrekkelijke affiche tussen KV Mechelen en Beerschot, nog altijd met voorsprong het meest spectaculaire elftal in onze competitie. Dat beide teams zullen scoren, lijkt dan ook haast een sinecure. Op basis van de statistieken zouden de bezoekers daarnaast het overwicht moeten hebben wat aantal corners betreft, terwijl Malinwa in principe meer gele kaarten zal krijgen. Als elk van die voorspellingen uitkomt, rekenen wij ons dankzij de Bet Builder 6,25x onze inzet rijker.

Eindigen doen we met de klassieker tussen Anderlecht en Standard. Ook hier lijkt de kans groot dat de netten langs weerkanten trillen, want in hun vorige acht matchen hielden ze elk amper één keer de nul – en speelden ze ieder één duel zonder zelf te scoren. Doelpuntenmachines kunnen we de rivalen dus moeilijk noemen, maar een karrenvracht aan tegengoals slikken ze doorgaans evenmin. Maximaal drie treffers, met minstens eentje langs elke kant, brengt middels de Bet Builder 3,05x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een dominant en zegevierend Genk tegen Cercle Brugge, een clean sheet voor Mignolet in Moeskroen en het naleven van de statistische logica in KV Mechelen tegen Beerschot, bij UNIBET.be samen goed voor 45x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: ‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

Wie zal de kraker tussen Anderlecht en Standard winnen?

Meest recent

‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

1
1
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

23
23
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

20
20
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

209
209
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

88
88
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

74
74
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

125
125
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

301
301
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

41
41
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

99
99
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1063
1063
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

490
490
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

610
610
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

19
19
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

217
217
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

403
403
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

329
329
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

286
286
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

233
233
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

269
269
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

108
108
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

614
614
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

586
586
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

126
126

Meer sportnieuws