Zo win jij 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 14!

door
Zo win jij 450 euro met 10 euro inzet op speeldag 14!

Na een wisselvallige week op het Europese toneel voor de Belgische clubs is het tijd om de aandacht weer op onze eigen Jupiler Pro League te richten. Daar staan dit weekend tijdens speeldag 14 tal opnieuw tal van interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de handigste tips en pronostieken.


Beginnen doen we op vrijdag met Eupen tegen Charleroi. Na een 18 op 18 om het seizoen te starten, konden de Zebra’s in hun voorbije zes duels slechts één keer winnen. De laatste drie uitmatchen pakten ze zo maar twee op negen, met de enige twee draws tot dusver. Eupen daarentegen is de koning van het gelijkspel en hield al maar liefst zeven keer de bordjes in evenwicht, waaronder de afgelopen twee weken met onder meer een bezoek aan Sclessin. Een nieuwe puntendeling is 3,60x onze inzet waard.



Op zaterdag trekken we naar Jan Breydel, waar Cercle Brugge het opneemt tegen KRC Genk. Met vijf zeges op rij zijn de Limburgers de ploeg in vorm, terwijl de Vereniging wisselvallig blijft presteren. De verwachting is dan ook dat Genk de lijn van de tweede helft tegen Moeskroen, dat woensdag trouwens net tegen Cercle haar eerste driepunter pakte, gewoon doortrekt. Een tweede overwinning voor John van den Brom mét meer hoekschoppen, levert met behulp van de Bet Builder 3,60x ons inleggeld op.

Later op de avond krijgt datzelfde Moeskroen landskampioen Club Brugge over de vloer, dat met het oog op Zenit graag de kater van Dortmund wil doorspoelen. De hekkensluiter tankte tijdens de week dan weer vertrouwen, maar in eigen huis haalde het enkel tegen Charleroi op speeldag zeven een punt. In hun overige vier thuiswedstrijden konden de Henegouwers zelfs geen enkele keer scoren. Het ideale moment voor Simon Mignolet om zijn vijfde clean sheet neer te zetten dus, goed voor 2,00x onze bet.



Op zondag begint de actie met een aantrekkelijke affiche tussen KV Mechelen en Beerschot, nog altijd met voorsprong het meest spectaculaire elftal in onze competitie. Dat beide teams zullen scoren, lijkt dan ook haast een sinecure. Op basis van de statistieken zouden de bezoekers daarnaast het overwicht moeten hebben wat aantal corners betreft, terwijl Malinwa in principe meer gele kaarten zal krijgen. Als elk van die voorspellingen uitkomt, rekenen wij ons dankzij de Bet Builder 6,25x onze inzet rijker.

Eindigen doen we met de klassieker tussen Anderlecht en Standard. Ook hier lijkt de kans groot dat de netten langs weerkanten trillen, want in hun vorige acht matchen hielden ze elk amper één keer de nul – en speelden ze ieder één duel zonder zelf te scoren. Doelpuntenmachines kunnen we de rivalen dus moeilijk noemen, maar een karrenvracht aan tegengoals slikken ze doorgaans evenmin. Maximaal drie treffers, met minstens eentje langs elke kant, brengt middels de Bet Builder 3,05x onze inleg op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een dominant en zegevierend Genk tegen Cercle Brugge, een clean sheet voor Mignolet in Moeskroen en het naleven van de statistische logica in KV Mechelen tegen Beerschot, bij UNIBET.be samen goed voor 45x onze inzet.

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Wie zal de kraker tussen Anderlecht en Standard winnen?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

97
97
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

98
98
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

51
51
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

274
274
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

394
394
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

314
314
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

183
183
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

152
152
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

90
90
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

558
558
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

333
333
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

338
338
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

391
391
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

219
219
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

175
175
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

353
353
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

810
810
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

277
277
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

219
219
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

299
299
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

41
41
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1066
1066

Meer sportnieuws