Verheyen: "Vanaken moet weggaan bij Club Brugge"

1067
Verheyen:

Een icoon is hij intussen al, maar Hans Vanaken is goed op weg om tevens een modern monument te worden bij Club Brugge. De rijzige spelverdeler is intussen bezig aan zijn zesde seizoen in Blauw-Zwarte loondienst, waar hij tot dusver goed was voor 76 goals en 59 assists in 261 optredens en zowat alles won wat er te winnen valt. Waarom het dan niet eens in het buitenland proberen? Dat advies krijgt de achtvoudige Rode Duivels alleszins van Gert Verheyen, zelf een van dé Brugse legendes bij uitstek.


"Onze competitie is ten opzichte van die andere competities te klein om als goede speler hier te blijven. Neen, je moet weg. Of Hans Vanaken dan geen goede speler is? Dat is waar, maar hij zou misschien toch ook beter weggaan. Het eens proberen", stelt de ex-aanvaller namelijk in het Youtube-programma Talks with Charly. Zelf bleef hij nochtans 14 jaar aan boord in Jan Breydel, al heeft hij daar achteraf gezien toch een klein beetje spijt van. "Ik kon op een gegeven moment naar Ipswich. Club liet me echter niet gaan, en ik was ook niet iemand die daar dan ruzie over ging maken. Maar achteraf, tja..."

"Je zal nooit weten wat het is, je hebt het niet ervaren. Heb ik daar spijt van? Neen, mijn carrière is zo ook goed geweest en ik ben blij dat het zo gegaan is. Maar je kan er nooit over meespreken wat het is, en anders had ik wel in de Premier League gespeeld. Eigenlijk moet je ook gaan. Ik zou nu elke jonge speler met talent zeggen dat hij naar het buitenland moet. Op het juiste moment en niet te vroeg, maar hier moet je niet meer blijven. Of toch zeker geen 14 jaar. Dat is de dag van vandaag belachelijk. Je moet het wel geprobeerd hebben", gaat Verheyen verder. Een duidelijke boodschap voor Vanaken.

LEES OOK: Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Heeft Verheyen hier gelijk?

Meest recent

Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

9
9
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

13
13
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

30
30
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met één gloednieuw gezicht voor de ...

21
21
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

56
56
Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

127
127
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

34
34
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

125
125
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

39
39
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

260
260
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

52
52
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

228
228
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

166
166
Moordend! Club krijgt waanzinnig programma voorgeschoteld

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

427
427
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

23
23
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

303
303
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

390
390
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

330
330
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

412
412
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

207
207
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

376
376
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

392
392
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

380
380
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

224
224
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

697
697

Meer sportnieuws