Verheyen: "Vanaken moet weggaan bij Club Brugge"

door
Verheyen:

Een icoon is hij intussen al, maar Hans Vanaken is goed op weg om tevens een modern monument te worden bij Club Brugge. De rijzige spelverdeler is intussen bezig aan zijn zesde seizoen in Blauw-Zwarte loondienst, waar hij tot dusver goed was voor 76 goals en 59 assists in 261 optredens en zowat alles won wat er te winnen valt. Waarom het dan niet eens in het buitenland proberen? Dat advies krijgt de achtvoudige Rode Duivels alleszins van Gert Verheyen, zelf een van dé Brugse legendes bij uitstek.


"Onze competitie is ten opzichte van die andere competities te klein om als goede speler hier te blijven. Neen, je moet weg. Of Hans Vanaken dan geen goede speler is? Dat is waar, maar hij zou misschien toch ook beter weggaan. Het eens proberen", stelt de ex-aanvaller namelijk in het Youtube-programma Talks with Charly. Zelf bleef hij nochtans 14 jaar aan boord in Jan Breydel, al heeft hij daar achteraf gezien toch een klein beetje spijt van. "Ik kon op een gegeven moment naar Ipswich. Club liet me echter niet gaan, en ik was ook niet iemand die daar dan ruzie over ging maken. Maar achteraf, tja..."

"Je zal nooit weten wat het is, je hebt het niet ervaren. Heb ik daar spijt van? Neen, mijn carrière is zo ook goed geweest en ik ben blij dat het zo gegaan is. Maar je kan er nooit over meespreken wat het is, en anders had ik wel in de Premier League gespeeld. Eigenlijk moet je ook gaan. Ik zou nu elke jonge speler met talent zeggen dat hij naar het buitenland moet. Op het juiste moment en niet te vroeg, maar hier moet je niet meer blijven. Of toch zeker geen 14 jaar. Dat is de dag van vandaag belachelijk. Je moet het wel geprobeerd hebben", gaat Verheyen verder. Een duidelijke boodschap voor Vanaken.

LEES OOK: 'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

Heeft Verheyen hier gelijk?

Meest recent

'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

8
8
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

14
14
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

20
20
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

51
51
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

199
199
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

51
51
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

131
131
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

50
50
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

300
300
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

214
214
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

561
561
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

134
134
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

337
337
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

64
64
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

376
376
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

533
533
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

668
668
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

144
144
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

259
259
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

27
27
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

404
404
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

349
349
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

360
360

Meer sportnieuws