Verheyen: "Vanaken moet weggaan bij Club Brugge"

1067
Verheyen:

Een icoon is hij intussen al, maar Hans Vanaken is goed op weg om tevens een modern monument te worden bij Club Brugge. De rijzige spelverdeler is intussen bezig aan zijn zesde seizoen in Blauw-Zwarte loondienst, waar hij tot dusver goed was voor 76 goals en 59 assists in 261 optredens en zowat alles won wat er te winnen valt. Waarom het dan niet eens in het buitenland proberen? Dat advies krijgt de achtvoudige Rode Duivels alleszins van Gert Verheyen, zelf een van dé Brugse legendes bij uitstek.


"Onze competitie is ten opzichte van die andere competities te klein om als goede speler hier te blijven. Neen, je moet weg. Of Hans Vanaken dan geen goede speler is? Dat is waar, maar hij zou misschien toch ook beter weggaan. Het eens proberen", stelt de ex-aanvaller namelijk in het Youtube-programma Talks with Charly. Zelf bleef hij nochtans 14 jaar aan boord in Jan Breydel, al heeft hij daar achteraf gezien toch een klein beetje spijt van. "Ik kon op een gegeven moment naar Ipswich. Club liet me echter niet gaan, en ik was ook niet iemand die daar dan ruzie over ging maken. Maar achteraf, tja..."

"Je zal nooit weten wat het is, je hebt het niet ervaren. Heb ik daar spijt van? Neen, mijn carrière is zo ook goed geweest en ik ben blij dat het zo gegaan is. Maar je kan er nooit over meespreken wat het is, en anders had ik wel in de Premier League gespeeld. Eigenlijk moet je ook gaan. Ik zou nu elke jonge speler met talent zeggen dat hij naar het buitenland moet. Op het juiste moment en niet te vroeg, maar hier moet je niet meer blijven. Of toch zeker geen 14 jaar. Dat is de dag van vandaag belachelijk. Je moet het wel geprobeerd hebben", gaat Verheyen verder. Een duidelijke boodschap voor Vanaken.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Heeft Verheyen hier gelijk?

Meest recent

Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

10
10
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

17
17
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

19
19
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

116
116
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

130
130
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

74
74
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

620
620
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

227
227
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

80
80
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

169
169
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

68
68
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

194
194
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

242
242
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

477
477
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

251
251
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

250
250
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

70
70
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

322
322
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

177
177
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

50
50
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

52
52
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

128
128

Meer sportnieuws