'Krmencik & co zetten Clement met rug tegen de muur'

946 stemmen
'Krmencik & co zetten Clement met rug tegen de muur'

De voorbije dagen vloeide er heel wat inkt over het gedrag van Emmanuel Dennis, die dinsdag om disciplinaire reden thuis mocht blijven voor de verplaatsing naar Dortmund. Daar werd echter pijnlijk duidelijk dat Philippe Clement de wispelturige Nigeriaan maar al te goed kan gebruiken in de Champions League.


Michael Krmencik stelde tenslotte andermaal teleur, terwijl ook de jonge Youssouph Badji geen overweldigende indruk maakte als invaller. Krépin Diatta is vooral op offensief vlak dan weer nog altijd op zoek naar zijn beste vorm en lijkt evenmin in staat om een match met een flits te beslissen, Noa Lang mist nog het nodige volume en Charles De Ketelaere is nodig in een defensievere rol. In de zoektocht naar aanvallend geweld, lijkt Clement dan ook haast gedwongen om terug te grijpen naar Dennis voorin. Het zou dan ook niet verbazen mocht het 23-jarige woelwater in de levensbelangrijke wedstrijd tegen Zenit van volgende week gewoon weer aan de aftrap staan.

Op het veld van Moeskroen blijft hij dit weekend misschien wel nog even op de strafbank zitten, want die opdracht moet Blauw-Zwart ook zonder hem tot een goed einde kunnen brengen. Zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws stelt alvast dat Dennis wordt klaargestoomd voor Zenit. Beide partijen zouden per slot van rekening beseffen dat het weinig zin heeft om de situatie nu nog verder te laten escaleren. Alleen door te spelen kan Dennis zich immers in de kijker zetten van grote clubs uit het buitenland om zo alsnog zijn droomtransfer te versieren. Club hoopt dan weer dat hij nu zijn beste beentje voorzet, wat zijn marktwaarde alleen maar ten goede zou komen.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Zou u Dennis laten starten tegen Zenit?

Meest recent

Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

7
7
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

16
16
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

18
18
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

24
24
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

221
221
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

279
279
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

117
117
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

48
48
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

519
519
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

102
102
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

117
117
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

149
149
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

139
139
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

67
67
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

432
432
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

137
137
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

166
166
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

166
166
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

202
202
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

596
596
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

170
170
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

170
170
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

413
413

Meer sportnieuws