'Krmencik & co zetten Clement met rug tegen de muur'

door
'Krmencik & co zetten Clement met rug tegen de muur'

De voorbije dagen vloeide er heel wat inkt over het gedrag van Emmanuel Dennis, die dinsdag om disciplinaire reden thuis mocht blijven voor de verplaatsing naar Dortmund. Daar werd echter pijnlijk duidelijk dat Philippe Clement de wispelturige Nigeriaan maar al te goed kan gebruiken in de Champions League.


Michael Krmencik stelde tenslotte andermaal teleur, terwijl ook de jonge Youssouph Badji geen overweldigende indruk maakte als invaller. Krépin Diatta is vooral op offensief vlak dan weer nog altijd op zoek naar zijn beste vorm en lijkt evenmin in staat om een match met een flits te beslissen, Noa Lang mist nog het nodige volume en Charles De Ketelaere is nodig in een defensievere rol. In de zoektocht naar aanvallend geweld, lijkt Clement dan ook haast gedwongen om terug te grijpen naar Dennis voorin. Het zou dan ook niet verbazen mocht het 23-jarige woelwater in de levensbelangrijke wedstrijd tegen Zenit van volgende week gewoon weer aan de aftrap staan.

Op het veld van Moeskroen blijft hij dit weekend misschien wel nog even op de strafbank zitten, want die opdracht moet Blauw-Zwart ook zonder hem tot een goed einde kunnen brengen. Zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws stelt alvast dat Dennis wordt klaargestoomd voor Zenit. Beide partijen zouden per slot van rekening beseffen dat het weinig zin heeft om de situatie nu nog verder te laten escaleren. Alleen door te spelen kan Dennis zich immers in de kijker zetten van grote clubs uit het buitenland om zo alsnog zijn droomtransfer te versieren. Club hoopt dan weer dat hij nu zijn beste beentje voorzet, wat zijn marktwaarde alleen maar ten goede zou komen.

Zou u Dennis laten starten tegen Zenit?

Meest recent

Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

9
9
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

72
72
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

113
113
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

134
134
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

33
33
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

73
73
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

205
205
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

165
165
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

245
245
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

151
151
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

269
269
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

131
131
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

430
430
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

211
211
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

414
414
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

707
707
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

98
98
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

68
68
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

282
282
Bom barst helemaal: Salah haalt Slot en Liverpool helemaal neer

Het blijft een zeer lastig seizoen voor Liverpool. Zaterdag liet het nog maar eens punten liggen, ...

224
224
Leko en Samoise keihard: "Zat de VAR een pint te drinken?"

Na de kwalificatie voor de kwartfinale van de beker kwam AA Gent zaterdag dicht bij een nieuwe grote ...

153
153
Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

In de Challenger Pro League is het Club NXT eindelijk gelukt! Op speeldag 15 (!) pakten de jonge ...

80
80
Fans Club keren zich helemaal tegen duo: "Bol het af!"

Club Brugge gaat door moeilijke weken. Het verloor maar liefst drie van zijn vijf laatste ...

887
887
Arteta bevestigt blessuredomper voor Trossard

Arsenal beleefde zaterdag een baalavond. De Gunners gingen met 2-1 onderuit op het veld van Aston ...

46
46
'AA Gent briest: ref geeft fout toe bij gelijkmaker Union'

Union liet zaterdagavond voor de tweede keer op rij punten liggen in de competitie. Na de nederlaag ...

266
266

Meer sportnieuws