'Krmencik & co zetten Clement met rug tegen de muur'

door
'Krmencik & co zetten Clement met rug tegen de muur'

De voorbije dagen vloeide er heel wat inkt over het gedrag van Emmanuel Dennis, die dinsdag om disciplinaire reden thuis mocht blijven voor de verplaatsing naar Dortmund. Daar werd echter pijnlijk duidelijk dat Philippe Clement de wispelturige Nigeriaan maar al te goed kan gebruiken in de Champions League.


Michael Krmencik stelde tenslotte andermaal teleur, terwijl ook de jonge Youssouph Badji geen overweldigende indruk maakte als invaller. Krépin Diatta is vooral op offensief vlak dan weer nog altijd op zoek naar zijn beste vorm en lijkt evenmin in staat om een match met een flits te beslissen, Noa Lang mist nog het nodige volume en Charles De Ketelaere is nodig in een defensievere rol. In de zoektocht naar aanvallend geweld, lijkt Clement dan ook haast gedwongen om terug te grijpen naar Dennis voorin. Het zou dan ook niet verbazen mocht het 23-jarige woelwater in de levensbelangrijke wedstrijd tegen Zenit van volgende week gewoon weer aan de aftrap staan.

Op het veld van Moeskroen blijft hij dit weekend misschien wel nog even op de strafbank zitten, want die opdracht moet Blauw-Zwart ook zonder hem tot een goed einde kunnen brengen. Zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws stelt alvast dat Dennis wordt klaargestoomd voor Zenit. Beide partijen zouden per slot van rekening beseffen dat het weinig zin heeft om de situatie nu nog verder te laten escaleren. Alleen door te spelen kan Dennis zich immers in de kijker zetten van grote clubs uit het buitenland om zo alsnog zijn droomtransfer te versieren. Club hoopt dan weer dat hij nu zijn beste beentje voorzet, wat zijn marktwaarde alleen maar ten goede zou komen.

Zou u Dennis laten starten tegen Zenit?

Meest recent

'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

48
48
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

55
55
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

116
116
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

40
40
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

192
192
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

17
17
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

349
349
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

149
149
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

48
48
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

447
447
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

98
98
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

100
100
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

53
53
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

205
205
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

130
130
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

101
101
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

167
167
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

80
80
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

181
181
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

147
147
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

146
146

Meer sportnieuws