Fans wijzen gebaar AA Gent resoluut af

door
Fans wijzen gebaar AA Gent resoluut af

Met een veelbelovende 7 op 9 lijkt AA Gent zich in eigen land weer ietwat te herpakken, maar na de dramatische seizoensstart zijn er toch nog wat brokken te lijmen binnen de club. Vorige week nog deed een deel van de supporters hun beklag over het bestuur via een open brief. En die brief laat de clubleiding niet zomaar voorbij gaan.

Onder de noemer 'SOS Ons Gantoise' werden heel wat wantoestanden aangekaart. Zo laakte men het gebrek aan visie binnen het sportieve beleid, werd gevraagd voor meer transparantie naar de achterban en lieten de fans verstaan dat ze hun geliefde club 'steeds minder herkennen'. Vervolgens liet de clubleiding weten dat het de dialoog wil aangaan met de misnoegde supporters en dat blijken geen loze woorden.

Dinsdagnamiddag deed Gent immers een oproep aan de initiatiefnemers om zich te melden bij de club. De bedoeling is om vervolgens in gesprek te gaan met enkele vertegenwoordigers van de actiegroep. Tegen begin december zal de club met meer concreet nieuws komen over dit onderhoud. "We zijn er van overtuigd dat deze constructieve dialoog zal leiden tot een verdere positieve evolutie van onze club omdat uiteindelijk iedereen van ons hetzelfde doel voor ogen heeft", klinkt het.

UPDATE 25/11
Bij SOS Ons Gantoise hebben ze intussen gereageerd op het voorstel tot dialoog van AA Gent. De club kreeg niet het antwoord waar het wellicht op gehoopt had. De organisatie wil immers niet in gesprek gaan. "Een reactie vanuit de club naar al haar supporters is wat ons betreft waardevoller dan een gesprek tussen KAA Gent en enkel de opstellers van de brief", klinkt het. "Een gesprek lijkt ons sowieso pas nuttig indien de club zou communiceren dat ze begrip kan opbrengen voor de inhoud van de brief en er mee aan de slag wil gaan. Daarover tasten wij allen nog steeds in het duister."

De fans geven verder aan dat ze liever zien dat de club een diepgaande analyse maakt van zijn functioneren en geeft daar ook enkele voorstellen toe. Indien dat gebeurt, geven ze aan open te staan voor een dialoog.

LEES OOK: Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

Zouden de fans beter het gesprek aangaan?

Meest recent

Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

51
51
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

40
40
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

80
80
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

143
143
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

49
49
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

108
108
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

376
376
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

34
34
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

333
333
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

111
111
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

116
116
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

294
294
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

208
208
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

101
101
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

243
243
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

21
21
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

101
101
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

494
494
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

134
134
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

237
237
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

100
100
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

352
352
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

196
196
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

179
179
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

549
549

Meer sportnieuws