Fans wijzen gebaar AA Gent resoluut af

door
Fans wijzen gebaar AA Gent resoluut af

Met een veelbelovende 7 op 9 lijkt AA Gent zich in eigen land weer ietwat te herpakken, maar na de dramatische seizoensstart zijn er toch nog wat brokken te lijmen binnen de club. Vorige week nog deed een deel van de supporters hun beklag over het bestuur via een open brief. En die brief laat de clubleiding niet zomaar voorbij gaan.

Onder de noemer 'SOS Ons Gantoise' werden heel wat wantoestanden aangekaart. Zo laakte men het gebrek aan visie binnen het sportieve beleid, werd gevraagd voor meer transparantie naar de achterban en lieten de fans verstaan dat ze hun geliefde club 'steeds minder herkennen'. Vervolgens liet de clubleiding weten dat het de dialoog wil aangaan met de misnoegde supporters en dat blijken geen loze woorden.

Dinsdagnamiddag deed Gent immers een oproep aan de initiatiefnemers om zich te melden bij de club. De bedoeling is om vervolgens in gesprek te gaan met enkele vertegenwoordigers van de actiegroep. Tegen begin december zal de club met meer concreet nieuws komen over dit onderhoud. "We zijn er van overtuigd dat deze constructieve dialoog zal leiden tot een verdere positieve evolutie van onze club omdat uiteindelijk iedereen van ons hetzelfde doel voor ogen heeft", klinkt het.

UPDATE 25/11
Bij SOS Ons Gantoise hebben ze intussen gereageerd op het voorstel tot dialoog van AA Gent. De club kreeg niet het antwoord waar het wellicht op gehoopt had. De organisatie wil immers niet in gesprek gaan. "Een reactie vanuit de club naar al haar supporters is wat ons betreft waardevoller dan een gesprek tussen KAA Gent en enkel de opstellers van de brief", klinkt het. "Een gesprek lijkt ons sowieso pas nuttig indien de club zou communiceren dat ze begrip kan opbrengen voor de inhoud van de brief en er mee aan de slag wil gaan. Daarover tasten wij allen nog steeds in het duister."

De fans geven verder aan dat ze liever zien dat de club een diepgaande analyse maakt van zijn functioneren en geeft daar ook enkele voorstellen toe. Indien dat gebeurt, geven ze aan open te staan voor een dialoog.

LEES OOK: Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Zouden de fans beter het gesprek aangaan?

Meest recent

Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

10
10
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

41
41
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

56
56
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

255
255
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

198
198
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

95
95
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

100
100
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

61
61
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

105
105
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

255
255
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

313
313
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

51
51
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

106
106
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

322
322
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

243
243
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

114
114
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

647
647
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

154
154
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

256
256
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

215
215
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

238
238
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

418
418
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

199
199
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

268
268
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

52
52

Meer sportnieuws