TRANSFERUURTJE: 'Prioriteit voor Anderlecht, City heeft plan met Messi'

252
TRANSFERUURTJE: 'Prioriteit voor Anderlecht, City heeft plan met Messi'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht lijken ze een nieuwe transferprioriteit te hebben. Na de nederlaag tegen Beerschot zou de analyse luiden dat de ploeg op het middenveld nog een echte nummer zes nodig heeft, aangezien Zulj en Lokonga op het Kiel verzopen. Het is wel maar de vraag of die er al in januari zal komen, gezien de penibele financiële situatie van Paars-Wit.



Antwerp haalde in oktober nog Cristian Benavente binnen. De Peruviaan wordt in principe voor één seizoen gehuurd van het Egyptische Pyramids FC, wat daarna gebeurt is nog niet duidelijk. Benavente zelf geeft alvast aan nog niet bezig te zijn met zijn toekomst en zich voorlopig enkel op Antwerp te focussen.

BUITENLAND

Volgens de laatste berichten zou de transfer van Lionel Messi naar Manchester City dan toch nog doorgaan. Bij City zouden ze zelfs een plan voor maar liefst tien jaar klaar hebben liggen met de Argentijn. Uiteraard zou Messi eerst enkele jaren aan de slag gaan in Manchester, om daarna zijn carrière af te sluiten bij een andere club uit de City Football Group. New York City lijkt de meest voor de hand liggende kandidaat. Daarna zou hij als ambassadeur aan City verbonden blijven.



City zou intussen ook nog onderhandelen met Kevin De Bruyne over een nieuwe verbintenis en de Rode Duivel zou een heel erg lucratieve aanbieding voorgeschoteld krijgen. Hij zou tot 2025 immers zo'n 20 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen. Ook voor Raheem Sterling zou een gelijkaardig loon klaarliggen.

Bij Real Madrid lijkt een middenvelder aan te sturen op een transfer. De vader en makelaar van Isco geeft immers aan dat hij aast op een avontuur in een andere competitie. Officiële aanbiedingen zijn er wel nog niet. Real zal wellicht niet tegen een transfer gekant zijn, aangezien Zinedine Zidane niet echt meer op Isco lijkt te rekenen.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Heeft Anderlecht nog een zes nodig?

Meest recent

HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

11
11
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

33
33
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

36
36
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

39
39
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

135
135
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

86
86
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

187
187
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

200
200
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

68
68
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

390
390
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

393
393
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

182
182
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

128
128
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

118
118
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

194
194
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

191
191
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1662
1662
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

389
389
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

307
307
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

328
328
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

96
96
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

230
230

Meer sportnieuws