TRANSFERUURTJE: 'Prioriteit voor Anderlecht, City heeft plan met Messi'

252
TRANSFERUURTJE: 'Prioriteit voor Anderlecht, City heeft plan met Messi'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht lijken ze een nieuwe transferprioriteit te hebben. Na de nederlaag tegen Beerschot zou de analyse luiden dat de ploeg op het middenveld nog een echte nummer zes nodig heeft, aangezien Zulj en Lokonga op het Kiel verzopen. Het is wel maar de vraag of die er al in januari zal komen, gezien de penibele financiële situatie van Paars-Wit.



Antwerp haalde in oktober nog Cristian Benavente binnen. De Peruviaan wordt in principe voor één seizoen gehuurd van het Egyptische Pyramids FC, wat daarna gebeurt is nog niet duidelijk. Benavente zelf geeft alvast aan nog niet bezig te zijn met zijn toekomst en zich voorlopig enkel op Antwerp te focussen.

BUITENLAND

Volgens de laatste berichten zou de transfer van Lionel Messi naar Manchester City dan toch nog doorgaan. Bij City zouden ze zelfs een plan voor maar liefst tien jaar klaar hebben liggen met de Argentijn. Uiteraard zou Messi eerst enkele jaren aan de slag gaan in Manchester, om daarna zijn carrière af te sluiten bij een andere club uit de City Football Group. New York City lijkt de meest voor de hand liggende kandidaat. Daarna zou hij als ambassadeur aan City verbonden blijven.



City zou intussen ook nog onderhandelen met Kevin De Bruyne over een nieuwe verbintenis en de Rode Duivel zou een heel erg lucratieve aanbieding voorgeschoteld krijgen. Hij zou tot 2025 immers zo'n 20 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen. Ook voor Raheem Sterling zou een gelijkaardig loon klaarliggen.

Bij Real Madrid lijkt een middenvelder aan te sturen op een transfer. De vader en makelaar van Isco geeft immers aan dat hij aast op een avontuur in een andere competitie. Officiële aanbiedingen zijn er wel nog niet. Real zal wellicht niet tegen een transfer gekant zijn, aangezien Zinedine Zidane niet echt meer op Isco lijkt te rekenen.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Heeft Anderlecht nog een zes nodig?

Meest recent

Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

16
16
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

62
62
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

170
170
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

113
113
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

107
107
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

210
210
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

43
43
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

273
273
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

37
37
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

54
54
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

104
104
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

256
256
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

26
26
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

78
78
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

139
139
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

19
19
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

61
61
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

371
371
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

196
196
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

205
205
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

101
101
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

136
136

Meer sportnieuws