TRANSFERUURTJE: 'Prioriteit voor Anderlecht, City heeft plan met Messi'

door
TRANSFERUURTJE: 'Prioriteit voor Anderlecht, City heeft plan met Messi'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht lijken ze een nieuwe transferprioriteit te hebben. Na de nederlaag tegen Beerschot zou de analyse luiden dat de ploeg op het middenveld nog een echte nummer zes nodig heeft, aangezien Zulj en Lokonga op het Kiel verzopen. Het is wel maar de vraag of die er al in januari zal komen, gezien de penibele financiële situatie van Paars-Wit.



Antwerp haalde in oktober nog Cristian Benavente binnen. De Peruviaan wordt in principe voor één seizoen gehuurd van het Egyptische Pyramids FC, wat daarna gebeurt is nog niet duidelijk. Benavente zelf geeft alvast aan nog niet bezig te zijn met zijn toekomst en zich voorlopig enkel op Antwerp te focussen.

BUITENLAND

Volgens de laatste berichten zou de transfer van Lionel Messi naar Manchester City dan toch nog doorgaan. Bij City zouden ze zelfs een plan voor maar liefst tien jaar klaar hebben liggen met de Argentijn. Uiteraard zou Messi eerst enkele jaren aan de slag gaan in Manchester, om daarna zijn carrière af te sluiten bij een andere club uit de City Football Group. New York City lijkt de meest voor de hand liggende kandidaat. Daarna zou hij als ambassadeur aan City verbonden blijven.



City zou intussen ook nog onderhandelen met Kevin De Bruyne over een nieuwe verbintenis en de Rode Duivel zou een heel erg lucratieve aanbieding voorgeschoteld krijgen. Hij zou tot 2025 immers zo'n 20 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen. Ook voor Raheem Sterling zou een gelijkaardig loon klaarliggen.

Bij Real Madrid lijkt een middenvelder aan te sturen op een transfer. De vader en makelaar van Isco geeft immers aan dat hij aast op een avontuur in een andere competitie. Officiële aanbiedingen zijn er wel nog niet. Real zal wellicht niet tegen een transfer gekant zijn, aangezien Zinedine Zidane niet echt meer op Isco lijkt te rekenen.

LEES OOK: Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

Heeft Anderlecht nog een zes nodig?

Meest recent

Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

4
4
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

37
37
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

17
17
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

129
129
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

830
830
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

149
149
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

177
177
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

282
282
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

25
25
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

146
146
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

637
637
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

32
32
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

36
36
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

175
175
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

91
91
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

120
120
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

112
112
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

117
117
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

117
117
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

305
305
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

36
36
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

305
305
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

176
176
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

145
145

Meer sportnieuws