Boeman Durkin heeft boodschap voor onfortuinlijke Duplus

218 stemmen
Boeman Durkin heeft boodschap voor onfortuinlijke Duplus

Promovendus Oud-Heverlee Leuven is er maandagavond niet in geslaagd om zijn vierde thuiszege op rij te boeken. Tegen STVV moesten de Vlaams-Brabanders uiteindelijk vrede nemen met een 2-2-gelijkspel. Bovendien moeten ze vrezen voor een zware blessure bij Frédéric Duplus.


De Leuvense aanvoerder werd in de tweede helft noodgedwongen naar de kant gehaald en had zelfs ondersteuning nodig om van het veld te geraken. Vlak daarvoor was hij immers hard aangetikt door STVV'er Chris Durkin. De Amerikaanse middenvelder ging stevig door op het been van Duplus, die zelf nog maar pas hersteld was na een andere blessure. Durkin kwam er uiteindelijk vanaf met slechts een gele kaart.

UPDATE 12u30
De schade bij Duplus blijkt allesbehalve mee te vallen. Via de officiële kanalen laat OHL immers weten dat de verdediger zijn scheenbeen heeft gebroken na de tackle van Durkin. De Fransman zal nu zo snel mogelijk onder het mes gaan, vervolgens wacht hem andermaal een lange revalidatieperiode. "Duplus kijkt al voor de tweede keer dit seizoen tegen een revalidatie aan. Iedereen die OHL een warm hart toedraagt, wenst de kapitein veel sterkte", klinkt het op de clubwebstek.

UPDATE 14u05 

Nadat het zware verdict voor Frédéric Duplus bekendraakte, heeft ook Chris Durkin gereageerd. Dat deed de Amerikaan via het officiële Twitterkanaal van de Kanaries. Hij zegt onder meer dat het niet zijn intentie was om Duplus te blesseren en wenst de OHL-verdediger een snel herstel toe. Eerder liet OHL-coach Marc Brys verstaan dat Durkin levenslang verbannen zou moeten worden voor zijn zware ingreep


LEES OOK: AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

🚀

Durkin moet zwaar gestraft worden ...

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

106
106
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

42
42
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

78
78
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

652
652
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

114
114
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

207
207
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

162
162
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

146
146
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

262
262
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

45
45
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

171
171
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

509
509
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

248
248
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

233
233
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

471
471
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

344
344
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

151
151
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws