OHL en STVV sluiten speeldag af met gelijkspel

75 stemmen
OHL en STVV sluiten speeldag af met gelijkspel

Oud-Heverlee Leuven en STVV sloten vanavond de dertiende speeldag van de JPL af. Op het veld van Leuven trok geen van beide ploegen aan het langste eind. Een bijzonder leuke wedstrijd eindigde op die manier op 2-2. 


STVV is efficiënt, maar OHL komt na lichte strafschop langszij
OHL schoot uitstekend uit de startblokken tegen STVV, en dat zorgde meteen voor enkele kansen. Mercier zette Sowah op weg naar doel, maar de aanvaller trapte de grote kans naast het doel van Schmidt. Enkele minuten later kon ook Myny de score niet openen voor de fel gestarte ploeg van Marc Brys. STVV reageerde met een knal van Filippov, maar Romo bracht uitstekend redding. 

Uiteindelijk kreeg OHL het deksel op de neus na hun sterke openingsfase, en opende STVV de score. Nazon wurmde zich op een bijzonder knappe manier tussen twee Leuvense verdedigers, en verschalkte Romo met een overhoeks schot. Een bijzonder knap doelpunt van de Haïtiaanse aanvaller van de Limburgers. 

OHL ging driftig op zoek naar de gelijkmaker, en werd uiteindelijk nog beloond voor de moeite. Scheidsrechter Vergoote wees naar de stip na een lichte fout op Malinov. Een makkelijke klus voor topschutter Thomas Henry, die de elfmeter niet onbenut liet. OHL en STVV mochten gaan rusten met een logische 1-1 op het scorebord. 

OHL en STVV zijn elkaar waard, en het eindresultaat geeft dat weer 
Een speech van STVV-coach Muscat tijdens de rust wierp ongetwijfeld zijn vruchten af. De Limburgers kwamen in de tweede helft meteen tot twee uitstekende kansen. Nazon en Filippov lieten het na om de bezoekers opnieuw op voorsprong te brengen. Ondertussen counterde OHL er lustig op los, al bracht dat weinig tot geen gevaar op. 

Twintig minuten voor het eindsignaal kwam de thuisploeg uiteindelijk op voorsprong. Een ingestudeerde hoekschop belandde via Sowah en Malinov bij de ingevallen Eppiah, en die werkte de bal met een gelukje voorbij Schmidt. Een gevleide voorsprong voor de thuisploeg, dat het overwicht van de bezoekers in de openingsfase van de tweede helft stilaan had weggewerkt. 

STVV gaf niet op en ging voluit in de aanval aan Den Dreef. Na een mislukte actie tussen Suzuki en Filippov stond de Leuvense defensie te slapen, en profiteerde Nazon voluit. De Haïtiaan knalde zijn tweede van de avond onhoudbaar tegen de netten en bezorgde de Limburgers een oververdiend punt. 
Scoreverloop:
0-1: Nazon (26')
1-1: Henry (46')
2-1: Eppiah (72')
2-2: Nazon (84')

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Een gelijkspel was de meest logische uitslag van de wedstrijd.

Meest recent

Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

0
0
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

25
25
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

16
16
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

10
10
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

21
21
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

76
76
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

315
315
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

72
72
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

54
54
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

190
190
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

60
60
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

56
56
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

115
115
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

89
89
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

38
38
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

58
58
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

351
351
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

62
62
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

221
221
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

275
275
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

196
196
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

271
271
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

207
207
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

132
132

Meer sportnieuws