OHL en STVV sluiten speeldag af met gelijkspel

door
OHL en STVV sluiten speeldag af met gelijkspel

Oud-Heverlee Leuven en STVV sloten vanavond de dertiende speeldag van de JPL af. Op het veld van Leuven trok geen van beide ploegen aan het langste eind. Een bijzonder leuke wedstrijd eindigde op die manier op 2-2. 


STVV is efficiënt, maar OHL komt na lichte strafschop langszij
OHL schoot uitstekend uit de startblokken tegen STVV, en dat zorgde meteen voor enkele kansen. Mercier zette Sowah op weg naar doel, maar de aanvaller trapte de grote kans naast het doel van Schmidt. Enkele minuten later kon ook Myny de score niet openen voor de fel gestarte ploeg van Marc Brys. STVV reageerde met een knal van Filippov, maar Romo bracht uitstekend redding. 

Uiteindelijk kreeg OHL het deksel op de neus na hun sterke openingsfase, en opende STVV de score. Nazon wurmde zich op een bijzonder knappe manier tussen twee Leuvense verdedigers, en verschalkte Romo met een overhoeks schot. Een bijzonder knap doelpunt van de Haïtiaanse aanvaller van de Limburgers. 

OHL ging driftig op zoek naar de gelijkmaker, en werd uiteindelijk nog beloond voor de moeite. Scheidsrechter Vergoote wees naar de stip na een lichte fout op Malinov. Een makkelijke klus voor topschutter Thomas Henry, die de elfmeter niet onbenut liet. OHL en STVV mochten gaan rusten met een logische 1-1 op het scorebord. 

OHL en STVV zijn elkaar waard, en het eindresultaat geeft dat weer 
Een speech van STVV-coach Muscat tijdens de rust wierp ongetwijfeld zijn vruchten af. De Limburgers kwamen in de tweede helft meteen tot twee uitstekende kansen. Nazon en Filippov lieten het na om de bezoekers opnieuw op voorsprong te brengen. Ondertussen counterde OHL er lustig op los, al bracht dat weinig tot geen gevaar op. 

Twintig minuten voor het eindsignaal kwam de thuisploeg uiteindelijk op voorsprong. Een ingestudeerde hoekschop belandde via Sowah en Malinov bij de ingevallen Eppiah, en die werkte de bal met een gelukje voorbij Schmidt. Een gevleide voorsprong voor de thuisploeg, dat het overwicht van de bezoekers in de openingsfase van de tweede helft stilaan had weggewerkt. 

STVV gaf niet op en ging voluit in de aanval aan Den Dreef. Na een mislukte actie tussen Suzuki en Filippov stond de Leuvense defensie te slapen, en profiteerde Nazon voluit. De Haïtiaan knalde zijn tweede van de avond onhoudbaar tegen de netten en bezorgde de Limburgers een oververdiend punt. 
Scoreverloop:
0-1: Nazon (26')
1-1: Henry (46')
2-1: Eppiah (72')
2-2: Nazon (84')

LEES OOK: ‘Transferalarm rond Bataille: club klopt aan’

Trending:

'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Een gelijkspel was de meest logische uitslag van de wedstrijd.

Meest recent

WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

31
31
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

87
87
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

290
290
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

93
93
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

32
32
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

510
510
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

73
73
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

748
748
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

148
148
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

144
144
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

279
279
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

100
100
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

750
750
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

546
546
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

347
347
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

219
219
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

752
752
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

55
55
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

367
367
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

354
354
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

441
441
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1269
1269
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

73
73
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2207
2207
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

144
144

Meer sportnieuws