Enkele uren geleden raakte bekend dat er bij RSC Anderlecht een heuse reorganisatie in het bestuursorgaan zal plaatsvinden. Michael Verschueren zou volgens diverse media de aandelen van Alexandre Van Damme en CEO Jo Van Biesbroeck overnemen. Een opvallende move, wat ondertussen op heel wat kritiek van het Brusselse supportersorgaan kan rekenen.
Op Twitter valt te lezen dat heel wat supporters niet opgezet zijn met de zet van Michael Verschueren. De gewezen sportief directeur van Paars-Wit zou dankzij de overname van de aandelen meer macht vergaren in de Raad van Bestuur van de club, en dat is iets dat (voorlopig) op weinig begrip kan rekenen bij de RSCA-fans.
Vergane glorie met amateurs in het bestuur en een amateur als trainer. Anderlecht is dood. @rscanderlecht
— Gianni | LFC & RSCA (@LeDernierCoup_) November 23, 2020
Ik hoop van harte dat ik het mis heb, maar ik vrees dat we nu definitief richting afgrond gaan. Eén van de meest kapitaalkrachtige mensen wordt ingeruild voor een ja-knikker... #RIPRSCA https://t.co/BA9vpWaBNb
— Daan Botterman (@dbotterman) November 23, 2020
Mika Verschueren , il te pose 15 briques OKLM
— Sofiane Hanni FC (@PitthousK) November 23, 2020
Maintenant, on comprend un peu mieux les sommes de transferts sur évaluées de Vlap, Zulj etc...#rsca https://t.co/ZUK5Hquxm2
Dat we rsca niet meer aan de top gaan zien. Als zelfs een sul als verschueren meer aandelen in handen krijgt ... .
— B-ander (@Bander010101) November 23, 2020
Enige hoop was op paleisrevolutie waarbij degene met het nodige kapitaal de aandelen zou bemachtigen en al dat afval in bestuur op straat zou zetten.
Idd Verschuren heeft amper kapitaal om Anderlecht te brengen waar het hoort dus vaarwel @rscanderlecht .
— KaRsca (@kagrsca) November 23, 2020
Rip @rscanderlecht veel succes met @CouckeMarc ... #rsca https://t.co/9sLY4QXn6O
— KaRsca (@kagrsca) November 23, 2020
LEES OOK: Nieuwkomer bezorgt Anderlecht meteen ferme uppercut