'Club Brugge liep ruim 30 miljoen mis'

door
'Club Brugge liep ruim 30 miljoen mis'

In de winterstop gaat Club Brugge mogelijk op zoek naar een nieuwe spits, al is er ook achterin mogelijk vers bloed welkom. Tenslotte lijkt Simon Deli tot dusver slechts een schim van zichzelf. In zijn eerste campagne in Blauw-Zwarte loondienst wierp de linksvoetige Ivoriaan zich vorig seizoen nochtans meteen op tot een sterkhouder.


Deli liet zo in mum van tijd Stefano Denswil vergeten, die voor acht miljoen naar Bologna trok. Om de Nederlandse linkspoot te vervangen, had Club echter eerst iemand op het oog. Per slot van rekening circuleerde de naam van Marcos Senesi ook het jaar voordien al volop in Jan Breydel. Uiteindelijk trok de Argentijn evenwel naar Feyenoord, waar hij zich na een paar moeilijke weken alsmaar meer opwerpt als absolute sterkhouder in de defensie en dit weekend nog een fabelachtig doelpunt scoorde.

Bij de Rotterdammers rekenen ze er dan ook op een stevige som te ontvangen eens de 23-jarige verdediger, die reeds op diverse lijstjes pronkt en ook bij zijn nationale ploeg op de deur klopt, andere oorden opzoekt. RTV Rijnmond-clubwatcher Sinclair Bischop stelt zelfs dat zijn beoogde prijskaartje werd vastgelegd op ruim 30 miljoen. Vandaag wordt zijn marktwaarde door Transfermarkt nog op 'slechts' 15 miljoen geschat, maar hoe dan ook staat vast dat Club Brugge een potentieel goudhaantje misliep.

LEES OOK: Done deal: Anderlecht kondigt eerste wintertransfer aan

Belgische clubs moeten ook hogere bedragen vragen voor topverdedigers

Meest recent

Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

83
83
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

104
104
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

48
48
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

59
59
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

252
252
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

302
302
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

454
454
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

214
214
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

732
732
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

450
450
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

117
117
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

250
250
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

185
185
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

134
134
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

114
114
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

263
263
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

164
164
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

595
595
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

310
310
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

94
94
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

497
497
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

129
129
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

513
513
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

255
255
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

404
404

Meer sportnieuws